Jsem tak trochu „mišuge“, řekla Vondráčková. Ráda si čtu slovníky a učím se nové role

Lucie Vondráčková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Lucie Vondráčková se pustila do natáčení pohádek

Lucie Vondráčková se pustila do natáčení pohádek, jenže kdo by čekal, že bude hrát královnu, ten je na omylu. Režiséři si ji vybírají spíše na ztřeštěné postavy. Ona sama jim říká „mišuge“. Redakci Showtime přiznala, že i v reálném životě je tak trochu „mišuge“.

Lucii Vondráčkovou redakce Showtime zastihla při nahrávání písně k její nové pohádce Princezna na hrášku. „Nejsem tady za Lucku Vondráčkovou, ale za Trdlo, které v ní hraju. Je to taková postava, která je nešťastně zamilovaná do prince, který samozřejmě utíká za princeznou a Trdýlko je smutné,“ uvedla herečka.

ČTĚTE TAKÉ: Raper Rytmus překvapil fanoušky: Chci se stát ministrem kultury, rozumím tomu jako nikdo jiný

Popsala také, že se jí zdá, že tak trochu ztřeštěné postavy ztvárňuje velmi často. „Vždycky jsem hrála trošku trhlé víly, které něco pokazily. Trdlo na to teda tak trochu navazuje,“ řekla Showtime.

Normální princeznu prý hrála jednou nebo dvakrát, víc ji prý baví právě ony nešikovné „mišuge“ postavičky. Redakci Showtime se svěřila, že tak trochu „mišuge“ je i v reálném životě.

„Mám hodně ráda gramatiku v cizích jazycích, a když někomu řeknu, že si po večerech čtu slovníky, tak to zní hodně na hlavu,“ řekla zpěvačka. Zcela normální prý není ani její záliba v učení nových rolí a textů.

„Možná to je tím, že jsem se ‚mišugoidní‘ stala, protože jsem herectví dlouho nedělala. Teď jsem z toho asi tak nadšená, protože mám tolik pracovních příležitostí,“ dodala Vondráčková.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Klusovi o kritice kvůli postoji k Izraeli: Výhrůžky nám jsou stejně strašné jako dění v Gaze

Tagy: