Kolegové překvapili Laurinovou na její jubileum. Promluvila o mužích svého života

Sabina Laurinová oslavila 50. narozeniny.

Sabina Laurinová slaví 50. narozeniny

Herečka Sabina Laurinová slavila 50. narozeniny. Kolegové jí popřáli s velkou parádou na place při natáčení seriálu ZOO. A pořadu Showtime prozradila, jak to dělá, že je stále tak usměvavá a šťastná.

Laurinová dostala od hereckých kolegů dvě obrovské kytice a dort zdobený makronkami. „Moc si toho vážím, děkuju. Je toho na mě nějak moc,“ komentovala překvapení, zatímco ostatní tleskali a poté postupně přicházeli s blahopřáním.

Přestože má téměř pokaždé úsměv na rtech, žádný zaručený recept na štěstí prý nemá. „Myslím, že žádné recepty neexistují, to je individuální. Někdy je líp, někdy je hůř. Ale já mám ráda legraci a humor, ten je takovým mým životním pohonem, takže možná to, že se ráda směju,“ uvedla s tím, že přibývající vrásky ji netrápí.

Všechno má svůj smysl

Největší radost dělají Laurinové její dvě dcery – téměř dvacetiletá Valentýna a třináctiletá Mája. Starší dokonce kráčí v maminčiných stopách. „Hezky to běží,“ poznamenala Laurinová a rozpovídala se o mužích, kteří ji provázeli životem.

„Jsem ráda, že jsem se s nimi potkala, protože každé to setkání bylo něčím zásadní a někam mě posunulo a něco mě naučilo. Z něčeho jsem si příklad vzala, z něčeho ne, každopádně dneska zjišťuju, že všechno, co se mi dělo nebo děje, má svůj smysl,“ zhodnotila dnes už 50letá herečka.

A nakonec připojila jedno přání – věrné jejímu mottu. „Přála bych si, abychom neztráceli humor, protože i když mi bylo nejhůř, humor mi vždy pomohl,“ prohlásila Laurinová.

Sabinu Laurinovou můžete sledovat každé úterý a čtvrtek v seriálu ZOO na Primě.

Tagy: