reklama

muži

Výpis příspěvků ke štítku „muži“

Obcházejí zátoky jako hladoví psi. Chorvatsko terorizují sexuální predátoři

9. října 2021 08:37

Ženy na plážích chorvatského ostrova Murter čelí častým útokům sexuálních predátorů. „Někteří muži obcházejí zátoky jako hladoví psi. Před ženami se poté svlékají a masturbují,“ svěřila se jedna z obětí. Místní starosta ve svém prohlášení odsoudil nejen sexuální devianty, ale i ženino tvrzení, že za útoky stojí obyvatelé ostrova.

Auto srazilo na přechodu v Holešovicích dva muže. Oba skončili se zraněními v nemocnici

26. září 2021 11:11

V pražských Holešovicích srazilo v sobotu večer osobní auto na přechodu pro chodce dva muže. Oba byli zraněni, z toho jeden velmi vážně. Policie okolnosti nehody vyšetřuje. Dechová zkouška u méně zraněného prokázala přes promile alkoholu, u druhého ji nebylo možné vzhledem k jeho stavu provést, čeká se nyní na výsledky z vzorku krve odebrané v nemocnici. U řidiče auta se alkohol neprokázal, řekl v neděli policejní mluvčí Jan Daněk.

Migranti cestovali po D1 na podvozku kamionu. Policisté je chytili na odpočívadle

30. srpna 2021 09:20

Policie v pátek zadržela na odpočívadle na 112. kilometru dálnice D1 na Vysočině dva migranty, cestovali ukrytí v prostoru podvozku kamionu. Uvedli, že pocházejí z Alžírska, neměli u sebe žádné doklady. Policie s nimi zahájila správní řízení, umístěni byli do zařízení pro zajištěné cizince ve Vyšních Lhotách. V pondělí o tom informovala mluvčí krajské policie Dana Čírtková.

Vypíchli mi oči a chtěli mě hodit psům. Afghánská žena popisuje zvěrstva Tálibánu

28. srpna 2021 07:04

Člověk musí žít pod nadvládou Tálibánu, aby si vůbec dokázal představit, jaké peklo prožívají ženy v Afghanistánu. Tvrdí to třiatřicetiletá Khatera, která měla štěstí, že se jí podařilo ze země uprchnout. Nyní se rozhodla v rozhovoru pro televizi News18 otevřeně promluvit o hrůzách, které tálibánci páchají na ženách. „Bojovníci nás nejprve mučí a poté za trest hodí psům. Krmí je našimi těly,“ popsala.

Synové, manžel, táta, kocouři a psi. Jsem obklopena samci, říká šéfka Trikolóry

30. července 2021 21:26

Zuzana Majerová Zahradníková neměla jednoduchý nástup do čela hnutí Trikolóra. Nevadilo jí být ve stínu Václava Klause mladšího, když se ale dostala do vedení hnutí, ne všichni se s ní dokázali ztotožnit a musela ustát okopávání kotníků. I v soukromí je obklopena muži – doma má manžela, otce, syny, dva psy a čtyři kocoury, řekla ve speciálním vysílání 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

reklama