Krásná Vagnerová ukázala novou lásku. S pohledným Francouzem si teď užívá v Římě

Hana Vagnerová se ukázala ve společnosti s přítelem.

Hana Vagnerová se poprvé na veřejnosti ukázala s novým přítelem. S Francouzem Nicolasem si vyšla na premiéru představení Marta vycházejícího ze života a písní Marty Kubišové.

Vágnerová tvoří pár s pohledným Francouzem už několik měsíců, na veřejnosti se s ním ale dosud neukázala. „Je to Francouz a má španělskou maminku, takže spolu mluvíme španělsky. Já francouzsky neumím,“ prozradila na sebe Vagnerová, která příští rok oslaví 40. narozeniny. Její partner by měl být o dva roky mladší.

Hereččin přítel prý nejraději cestuje a Hana ráda cestuje s ním. Teď se například zamilovaný pár chystá na cestu do slunné Itálie. „V pátek pojedeme do Říma,“ řekla ve čtvrtek Vagnerová s tím, že se však brzy bude muset vrátit zpět do Prahy. Čeká ji totiž natáčení nového filmu.

Že má nového přítele, prozradila už v polovině dubna. Detaily jejich vztahu i jméno vyvoleného si ale raději nechává zatím pro sebe. „Ano jsem zamilovaná, už pět měsíců,“ prozradila dříve deníku Blesk.

Vagnerová byla do té doby dlouho sama a situace došla až tak daleko, že její blízká kamarádka, herečka Marie Doležalová, dokonce na svou sociální síť umístila jejich společnou fotku a začala vyzývat všechny nezadané muže, kteří jsou do Hany tajně zamilovaní, aby ji kontaktovali. „Když je single i tahle nádherná, úžasná, veselá, citlivá bytost, uvědomte si, že to nic neznamená,“ napsala tehdy Doležalová.

Tagy: