reklama
CNN Prima News přítel

přítel

Výpis příspěvků ke štítku „přítel“

Další přešlap Bidena. Už popáté líčil setkání s mužem, který byl v tu dobu rok po smrti

22. října 2021 06:55

Joe Biden opět vzbudil rozruch. Tentokrát historkou o setkání s průvodčím ve vlaku. Má to ale jeden háček. Zmíněný pracovník amerických železnic byl v době, kdy se měl s prezidentem setkat, už rok po smrti. A není to zdaleka jediná věc, která v příběhu nesedí. Za poslední rok přitom Biden tuto příhodu odvyprávěl v různých verzích už popáté. Naposledy během středečního vystoupení ve svém rodném městě Scranton, kde hovořil o svých plánech ohledně infastruktury.

Po brutálním znásilnění svítá Nele naděje. Udělala pokrok, díky kterému plakala štěstím

8. října 2021 13:04

Prošla si něčím, co nedokáže nikdo pochopit. Poté, co Nelu Moravcovou její soused před čtyřmi lety brutálně znásilnil a zbil, ji od smrti dělily jen desítky minut. Přežila, pak však přišel další zlomový okamžik. Nela se rozhodla spáchat sebevraždu skokem z okna. Děsivý pád jí upoutal na invalidní vozík, ale nevzdává se. Třicetiletá žena podstupuje nákladné a náročné rehabilitace, které přinesly první výsledky.

Smrt Češky v Kolumbii: Zabili ji na místě jiných dvou vražd, viníkem může být přítel

30. září 2021 17:28

Minulý pátek v Kolumbii zavraždili Češku Annu T., kterou kdosi dvakrát střelil do hlavy. Podezřelým v zamotaném případu zůstává její britský přítel, se kterým se v den smrti pohádala. Britské weby odhalily, že kolumbijská policie řeší ještě dvě jiné vraždy, které se tento měsíc odehrály poblíž místa, kde Češka zemřela.

Ženu umlátil a rozsekal, tělo se nenašlo. Hrůzné detaily vraždy, za kterou padlo doživotí

29. září 2021 13:19

Brutální vražda Kirby Nodenové šokovala v roce 2017 nejen městečko Marazion, ale i celou Anglii. Dvaatřicetiletou ženu připravil o život její partner Dean Lowe, a to obzvláště krutým způsobem. Nejdříve ji umlátil k smrti, následně rozřezal a kusy těla vyhodil do popelnice. Ačkoliv se tělo zavražděné nenašlo, Lowe dostal od soudu doživotí. Až nyní ale prosákly na veřejnost hrůzné detaily celého činu.

Princ William osobně zasáhl do evakuace z Afghánistánu. Zařídil pomoc svému příteli

4. září 2021 08:41

Evakuace vojáků a afghánských spolupracovníků z Afghánistánu se dotkla i britské královské rodiny, konkrétně prince Williama. Minulý měsíc se dozvěděl o tom, že jeho přítel – afghánský důstojník, uvízl v zemi i s rodinou. Vévoda z Cambridge proto zařídil, aby i s nejbližšími mohli nastoupit na letadlo do Velké Británie.

Zvrat u těhotné „běžkyně v balerínách“: Dítě si nakonec ponechá, trenér ji už neřeší

3. září 2021 14:41

Osud teprve 16leté atletky Annamárie Horváthové udělal další kotrmelec. Před několika lety mladá romská Slovenka pobláznila národ sportovním výkonem v balerínách, nedávno šokovala informací, že je těhotná. Potrat, o kterém spekulovalo Annamáriino okolí a poté i média, se nakonat konat nebude. Dívka si chce dítě ponechat, na mateřskou však nepůjde.

reklama