CNN Prima News přítel

přítel

Výpis příspěvků ke štítku „přítel“

Rodiče mají zajímavý toxický vztah, říká Anička Slováčková. Promluvila i o vlastní svatbě

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková začala veřejně mluvit o svatbě. Objevila se mimo jiné i na premiéře dokumentu o svém otci Felixi Slováčkovi. Ten prý vždy plnil své otcovské povinnosti na sto procent vzhledem k ní i synovi Felixovi Slováčkovi mladšímu. Vztah jejich rodičů je ovšem podle ní „zajímavě toxický“, ač zažívají bouřlivá období, nakonec bez sebe nedají ani ránu.

Příběh desátníka Wojtka: Medvídě Poláci vyměnili za konzervy. Pomáhal na frontě, zemřel v zoo

Ke 22. zásobovací rotě dělostřelectva 2. polského armádního sboru se Wojtek dostal jako medvídě v roce 1942. Na cestě z Persie do Palestiny ho vojáci získali od malého chlapce za několik konzerv – a stal se jejich nerozlučným přítelem i „kolegou ve zbroji“. V průběhu svého putování do Evropy si Wojtek vysloužil hodnost desátníka a byl svým spolubojovníkům oporou i na frontě. Jeho cesta nakonec skončila ve skotské zoologické zahradě, kde zemřel ve věku 22 let. Od smrti jednoho z nejslavnějších medvědů uplynulo 2. prosince 60 let.

Zkoumali útes, pak přišel útok. Žralok se potápěčce zakousl do tváře, žena přišla o zuby

Momenty hrůzy prožila 32letá potápěčka Bridgette O’Shannessyová. Minulý týden v pátek ji při zkoumání útesu v australském městě Adelaide nečekaně napadl žralok bílý, ženě se zakousl přímo do tváře. Díky pohotové reakci jejího kolegy se dravce podařilo odehnat a dostat ji do záchranného člunu. V nemocnici podstoupila několik chirurgických zákroků, lékaři jí museli odstranit i několik zubů.

Anička Slováčková o svém vztahu: Je to chytrý, vtipný týpek. Zpěvačka přemýšlí i o mateřství

Vztahy si nechávám pro sebe, většinou totiž po oznámení začnou skřípat, řekla v rozhovoru pro magazín Téma zpěvačka Anna Slováčková. Ihned však dodala, že současný vztah, o kterém v médiích promluvila, vydržel. V těžkých časech se tak může spolehnout na pevnou oporu. Hudebnice rovněž přiznala, že v posledních měsících hodně přemýšlela o mateřství. Stejnou lásku by prý dokázala dát jak vlastnímu, tak adoptovanému dítěti. Vše je prý ale zatím ve hvězdách, jelikož proces adopce je vzhledem k její aktuální diagnóze prý velmi složitý.

Karel Voříšek slaví 60. narozeniny. Letos se jedná již o několikáté významné výročí

Výrazné jubileum slaví hvězda Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Karel Voříšek. Oblíbený moderátor ve čtvrtek vstupuje do dalšího desetiletí svého života, tentokrát se šestkou na začátku. A jeho kolegové ze zpravodajské relace něco takového nemohli nechat bez povšimnutí – rovnou ho tedy vyzpovídali. Co říká oslavenec na svých 21 915 dnů, kdy prostě jede na plný výkon? A jaká další důležitá jubilea si letos připomíná?

Nezabíjejte mě, křičela Noa. Teroristé ji unesli z festivalu hrůzy v Izraeli, otec je zničený

Prosebně natahovala ruce ke svému příteli, k únoscům křičela: „Prosím, nezabíjejte mě.“ Příběh 25leté studentky Noi, kterou útočníci unesli z hudebního festivalu poblíž Pásma Gazy, je jedním z mnoha. Na rozdíl od zhruba 250 účastníků akce ji extremisté z Hamásu nezavraždili, ale odvezli neznámo kam. Její otec je zničený. Celý život ji chránil, nakonec nemohl udělat vůbec nic.

Tragická zpráva z Řecka: Zmizelá Polka je mrtvá. Zveřejnili mrazivé záběry po vraždě

V pytli na odpadky bylo nalezeno tělo Polky Anastazji Rubińské, která v uplynulých dnech beze stopy zmizela na řeckém ostrově Kos. Sedmadvacetiletá žena odjela do dovolenkového ráje na brigádu do hotelu, před týdnem však beze stopy zmizela. Pátrala po ní policie, dobrovolníci i její matka. V neděli kolem 19. hodiny nakonec nalezli její nahé tělo na opuštěném místě. Stopy vedou k 32letému muži z Bangladéše, který byl nejprve zadržen pro podezření z únosu, později byl obviněn ze znásilnění a vraždy.

Syn svírající fotku maminky i potok slz. Lidé se rozloučili s Annou, která zahynula v rokli

Blízcí a přátelé se v týdnu loučili s Annou, trojnásobnou maminkou, která zahynula po tragickém pádu do rokle. Poslední sbohem jí s partnerem Peterem přišly říci i její děti – osmiletá Miška, sedmiletá Mirka a teprve čtyřletý Peťko. Právě ten po dobu obřadu v rukou tiskl snímek své milované maminky. Slova kněze všechny přítomné dojala, zároveň však dodala i trochu naděje. Mnozí z přítomných jen marně zadržovali slzy.

Hrozné, celý život měl před sebou. Lidé truchlí za chlapečka z Mostu, popsali detaily útoku

Na zemi ležela dětská pistole celá od krve, pohádali se Čech a Ital. Tak svědci líčí tragický sobotní incident v Mostě, kdy po napadení zemřel teprve čtyřletý chlapec. Neshodnou se však na verzi, který z mužů – zda současný, nebo bývalý partner chlapcovy matky – nakonec zaútočil. Policisté již v případu obvinili 31letého muže z pokusu o vraždu a usmrcení z nedbalosti.

Fackoval mě a nadával do ku*ev. Miss Karnižová popsala brutální útok moderátora Drahoše

Slovenský moderátor a raper Tomy Kotty, který měl minulý týden brutálně zbít svou bývalou přítelkyni Ráchel Karnižovou, je obviněn z přečinu ublížení na zdraví. Informuje o tom deník Nový Čas. Zároveň se dle médií ukazuje, že Ráchel není jediná přítelkyně, kterou Tomy týral. Vztah jedenadvacetileté missky a o deset let staršího Tomáše Drahoše měl být sice bouřlivý vždy, ale až po poslední strašlivé hádce se influencerka rozhodla jít s pravdou ven. Na Instagramu promluvila o domácím násilí, kterým si procházela.