reklama
CNN Prima News Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová

Výpis příspěvků ke štítku „Vendula Pizingerová“

Skladatel Karel Svoboda si vzal život před 15 lety. Vendula přiblížila, co za tím bylo

28. ledna 2022 06:15

Před patnácti lety, 28. ledna 2007, nalezla Vendula Svobodová, nyní Pizingerová, svého manžela, hudebního skladatele Karla Svobodu na zahradě domu s prostřelenou hlavou. Přestože policie případ uzavřela jako sebevraždu, někteří kolegové z hudební branže této verzi dodnes nevěří. Jak to s odstupem let vidí Vendula, která známému hitmakerovi byla nejblíže?

Pizingerová vzpomínala, jak se jí změnil život. O peníze prosí sponzory každý den

18. prosince 2020 12:40

Nadační fond Kapka naděje letos slaví 20 let od svého založení. V neděli 20. prosince, kdy se koná slavnostní galavečer, tak zakladatelka Vendula Pizingerová připravila několik unikátních změn. Diváci se mohou těšit na zajímavé duety známých zpěváků či speciálně natočený příběh pěti špičkovými dokumentaristy. Pizingerová se v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS také svěřila, jak koronavirus ovlivnil chod fondu a jak nyní vzpomíná na jeho začátky. „Když jsem vešla na oddělení motolské hematologie a zapadly za mnou ty těžké dveře, tak se mi změnil život. A i když to nemělo dobrý konec, tak jsem mohla začít pomáhat.“

Pizingerová poprvé na kameru ukázala malého Pepíčka. Poporodní kila ji netrápí

30. listopadu 2020 21:53

Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová poprvé na kameru ukázala syna a promluvila o tom, jak zvládá mateřství. Poporodními kily se netrápí a doufá, že prvorozený syn Jakub bude mít s malým Pepíčkem skvělý vztah. Řekla to v pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS. S Kapkou naděje také chystá každoroční koncert, který bude vysílat televize Prima 20. prosince.

Před porodem jsem prodělala COVID-19, přiznala v rozhovoru Vendula Pizingerová

5. listopadu 2020 15:22

Ve svých 48 letech přivedla na svět chlapečka Josefa a stala se inspirací pro řadu žen, které po čtyřicítce touží po miminku a nedaří se jim to. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS popsala, jak porod během koronavirové pandemie probíhal, čím se v rámci své nadace Kapka naděje snaží v boji proti viru pomáhat, ale i to, jak se vyrovnala se smrtí své čtyřleté dcery Klárky, od jejíhož skonu letos uplynulo 20 let.

reklama