CNN Prima News Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová

Výpis příspěvků ke štítku „Vendula Pizingerová“

Bolest Ewy Farné: Zemřela bojovnice Klára z jejího klipu. Do poslední chvíle se nevzdávala

4. března 2023 15:11

V pouhých 26 letech zemřela zdravotní sestra Klára Justinová, kterou veřejnost znala zejména z videoklipu Ewy Farné k písni Tělo. Mladá žena od roku 2017 bojovala se závažnými zdravotními komplikacemi – lékaři jí vzali takřka celý žaludek i část tenkého střeva. Kvůli zákrokům měla na břiše jizvy, které se naučila milovat. Tisíce lidí na sociálních sítích informovala o svém boji, který až do poslední chvíle vedla.

Vendula Pizingerová v slzách. Zemřel její blízký přítel a kolega z nadace Štefan Bernát

3. března 2023 14:10

Začátkem března zemřel zakladatel a správce slovenské Kapky naděje Štefan Bernát. Filantrop byl blízkým přítelem Venduly Pizingerové, která nadaci v Česku založila. Jedná se tak o další těžkou ztrátu, s níž se musí vdova po Karlu Svobodovi vypořádat. Ve vedení slovenské sestry nadace byl Bernát dvanáct let, podlehl těžké nemoci.

Vdova po Karlu Svobodovi: Měli jsme šťastné manželství. Tušila jsem, že si sáhne na život

22. ledna 2023 22:21

Zakladatelku Nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Pizingerovou potkaly v životě nelehké chvíle. V roce 2000 její dcera Klára podlehla leukémii. O sedm let později spáchal sebevraždu její první manžel a známý skladatel Karel Svoboda. Ačkoliv to nebyly lehké chvíle, Pizingerová na něj vzpomíná s láskou. „Byli jsme dobří parťáci a hodně jsme se spolu nasmáli,“ řekla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Opravdový macho, říká Pizingerová o výrazně mladším manželovi. Vzpomněla na jejich začátky

22. ledna 2023 14:57

Když si Vendula Pizingerová začala před lety se synem své nejlepší kamarádky Simony, s velkým ohlasem se to nesetkalo. Její kamarádka s ní poté rok nemluvila. Nyní se ale zdá být všechno v pořádku a Pizingerová je se svým nynějším, o 15 let mladším, manželem Josefem šťastná. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila, jak se dali dohromady.

První snímky Margity po smrti Zagorové. Kdo všechno přišel uctít zpěvaččinu památku?

30. srpna 2022 19:04

Štefan Margita prožívá velmi těžké chvíle. V úterý odpoledne se rozloučil se svou milovanou ženou Hanou Zagorovou. Říct sbohem zpěvačce a podpořit operního pěvce v těžké životní situaci dorazily do pražského kostela na Malé Straně i další osobnosti českého šoubyznysu. Nechyběla blízká přítelkyně manželského páru Blanka Matragi, kamarád zesnulé Karel Vágner nebo herečka Jiřina Bohdalová.

Sestra, mentorka i anděl. Hvězdy vzpomínají na Zagorovou, Vágner má na ni neobvyklou památku

30. srpna 2022 17:02

Byla naší sestrou, učitelkou i andělem. Přesně těmito slovy vzpomínají kolegové a blízcí přátelé na Hanu Zagorovou, která zemřela minulý pátek. Říct jí poslední sbohem přišli v úterý do kostela sv. Tomáše v Praze, kde se konala zádušní mše jen pro pozvané. S dojemným příběhem na ni zavzpomínal také její letitý kamarád a skladatel Karel Vágner.

Je vhodné během války sdílet fotky z dovolené? Experti nabízejí dva pohledy

5. března 2022 09:29

Sociální sítě mnohdy ukazují trochu zkreslenou realitu a je třeba jejich prostředí brát s rezervou. Zveřejněné fotky z „dokonalých“ dovolených často vylepšují speciální filtry. V posledních dnech navíc vyvstala otázka, zda je v aktuální čas, kdy probíhá krvavá válka na Ukrajině, vhodné chlubit se luxusem či zájezdy. Dilema řešila i zakladatelka fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

Skladatel Karel Svoboda si vzal život před 15 lety. Vendula přiblížila, co za tím bylo

28. ledna 2022 06:15

Před patnácti lety, 28. ledna 2007, nalezla Vendula Svobodová, nyní Pizingerová, svého manžela, hudebního skladatele Karla Svobodu na zahradě domu s prostřelenou hlavou. Přestože policie případ uzavřela jako sebevraždu, někteří kolegové z hudební branže této verzi dodnes nevěří. Jak to s odstupem let vidí Vendula, která známému hitmakerovi byla nejblíže?