CNN Prima News Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová

Výpis příspěvků ke štítku „Vendula Pizingerová“

Hudebníky šokovala vražda Victorie Velvet. Přinášela radost, smutní Hezucký i Pizingerová

Násilná smrt zpěvačky Victorie Velvet otřásla českou hudební scénou. Mnohé celebrity zpráva šokovala. Byl to hodný člověk, jsem z toho smutný, uvedl pro CNN Prima NEWS moderátor stanice Evropa 2 a její bývalý kolega Patrik Hezucký. Lítost vyjádřila i prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová. Umělkyni měl podle tureckých médií zavraždit její manžel David Thomas Blythe, který následně spáchal sebevraždu.

Třaskavá kniha o Karlu Svobodovi: Vyžadoval švédskou trojku, užíval si ji s celebritami

Hudební skladatel Karel Svoboda se nikdy netajil tím, že u žen hledal inspiraci ke své tvorbě. Veřejným tajemstvím bylo, že během svého druhého manželství s Vendulou Pizingerovou (dříve Svobodovou) měl v oblibě takzvanou švédskou trojku. Také o tom se mimo jiné rozepsal jeho prvorozený syn Petr, který v roce otcových nedožitých 85. narozenin vydal velmi třaskavou knihu. Pizingerová dílo svého nevlastního syna odmítá jakkoli komentovat. „Děkuji, ale nechci se k tomu vyjadřovat,“ uvedla pro CNN Prima NEWS.

Co dohnalo Karla Svobodu k sebevraždě? Jeho syn má jasno. Řekl, co mu otec sdělil před smrtí

Karel Svoboda měl na kontě řadu nesmrtelných hitů, které se proslavily i v zahraničí, několik úspěšných muzikálů i filmové hudby. Byl finančně zajištěný, měl rodinu, malého syna Jakuba, o 34 let mladší ženu Vendulu. Přesto se rozhodl pro dobrovolný odchod ze světa. Prvorozený syn Petr z jeho prvního manželství ve své knize popsal možné důvody.

Ostrá slova syna Karla Svobody: Otec chtěl svou ženu vydědit. Zmínil intimní detaily vztahu

Hudební skladatel Karel Svoboda by 19. prosince oslavil 85. narozeniny. U této příležitosti jeho prvorozený syn Petr, který se mu narodil v prvním manželství s manekýnkou Hanou Bohatovou, napsal velmi osobní knihu. V ní mimo jiné prozradil i to, že druhé manželství jeho otce s Vendulou, dnes Pizingerovou, rozhodně nebylo tak idylické, jak se navenek zdálo. Samotná Vendula Pizingerová se ke knize nevlastního syna odmítá jakkoliv vyjadřovat.

Opravdový macho, říká Pizingerová o výrazně mladším manželovi. Vzpomněla na jejich začátky

Když si Vendula Pizingerová začala před lety se synem své nejlepší kamarádky Simony, s velkým ohlasem se to nesetkalo. Její kamarádka s ní poté rok nemluvila. Nyní se ale zdá být všechno v pořádku a Pizingerová je se svým nynějším, o 15 let mladším, manželem Josefem šťastná. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila, jak se dali dohromady.

Bolest Ewy Farné: Zemřela bojovnice Klára z jejího klipu. Do poslední chvíle se nevzdávala

V pouhých 26 letech zemřela zdravotní sestra Klára Justinová, kterou veřejnost znala zejména z videoklipu Ewy Farné k písni Tělo. Mladá žena od roku 2017 bojovala se závažnými zdravotními komplikacemi – lékaři jí vzali takřka celý žaludek i část tenkého střeva. Kvůli zákrokům měla na břiše jizvy, které se naučila milovat. Tisíce lidí na sociálních sítích informovala o svém boji, který až do poslední chvíle vedla.

Vdova po Karlu Svobodovi: Měli jsme šťastné manželství. Tušila jsem, že si sáhne na život

Zakladatelku Nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Pizingerovou potkaly v životě nelehké chvíle. V roce 2000 její dcera Klára podlehla leukémii. O sedm let později spáchal sebevraždu její první manžel a známý skladatel Karel Svoboda. Ačkoliv to nebyly lehké chvíle, Pizingerová na něj vzpomíná s láskou. „Byli jsme dobří parťáci a hodně jsme se spolu nasmáli,“ řekla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.