Bílá i po osmi letech s Filipim září štěstím. Prozradila, jaký si vytvořili rituál

Zpěvačka Lucie Bílá má na tento rok přichystanou „srdeční záležitost“ – stejnojmenný muzikál, který na podzim uvede ve svém divadle. V rozhovoru pro Showtime se rozpovídala o tom, co pro ni představení znamená, i o tom, jakým rituálem si vyznává lásku se svým partnerem a bodyguardem v jedné osobě.

„Jestli je pro mě něco důležité, tak je to rodina, a o tom naše představení je. Je o manželském páru, který je spolu 20 let a moc se miluje, ale už neví, jak si to má říct,“ vysvětlila Bíla. S partnerem Radkem Filipim jí však něco takového nehrozí. Každý den si vyznávají lásku nejrůznějšími maličkostmi.

„Když byl partner na operaci páteře, a následně dlouho v nemocnici, tak jsme si spolu vytvořili rituál – každý den jsme si na Skypu pouštěli Harryho Pottera nebo nějaký pohádky, a pak jsme šli spát s telefonem v ruce, abychom byli spolu,“ prozradila česká slavice. Osm let, kdy s Filipim tvoří pár, je podle ní již dlouhá doba. „Je to vlastně můj nejdelší životní vztah,“ doplnila.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Tajemství Jitky Čvančarové: Hofmann ji podváděl. Odpustila mu až po letech

Filipi je Lucčin partner i osobní bodyguard zároveň. A tak by se její muzikálový manžel – Denny Ratajský, měl mít radši na pozoru. „Měli jsme s Luckou takové předkolo: Natáčeli jsme klip Fénix a tam jsem se k ní nechoval hezky. Ale s Radkem je to v pohodě,“ uvedl umělec a dodal, že mají s Filipim přátelský vztah.

Tagy: