reklama
CNN Prima News partneři

partneři

Výpis příspěvků ke štítku „partneři“

Společná kasa je minulostí. Téměř pětina Čechů má před partnerem tajemství ohledně peněz

27. listopadu 2021 08:42

Tajemství týkající se peněz má před partnerem nebo partnerkou 18 procent Čechů. Častěji jsou to muži než ženy, nejvíce ve věku 35 až 44 let se základním nebo středoškolským vzděláním a z menších obcí od 1 000 do 1 900 obyvatel. Vyplývá to z průzkumu, který agentura NMS Market Research uskutečnila pro Raiffeisenbank mezi více než tisícovkou respondentů.

Děsivá smrt Češky v Kolumbii. Rodina poprvé promluvila

29. září 2021 19:03

Dvě kulky do hlavy zřejmě usmrtily pětadvacetiletou Annu T. Web Publimetro informoval, že její tělo bylo nalezeno díky světlu baterky, kterou oběť držela v ruce. Vyšetřování vraždy mladé Češky stále pokračuje. Annu někdo zastřelil v noci na sobotu v kolumbijské provincii Antioquia, když se vracela do hotelu. Do země přicestovala se svým britským přítelem. Ten nahlásil její zmizení, když se mu dlouho neozvala. Redakci CNN Prima NEWS se podařilo získat vyjádření Anina bratrance.

Prachař pohořel a nepoznal svou novou lásku. Jak reagovala sama Sandeva?

3. září 2021 22:24

V novém televizním pořadu televize Prima Inkognito, hádají známé osobnosti nejrůznější profese, ale i exkluzivní VIP hosty. Ve čtvrtek mezi hádající čtveřici zasedl i Jakub Prachař, který naprosto pohořel. I přes nápovědy nepoznal, že hádá svou hereckou kolegyni ze seriálu Dvojka na zabití a partnerku Sáru Sandevu. „To je nespravedlnost,“ čertil se po sundání škrabošky.

Marketingový ředitel měl zabít přítelkyni, pak i sebe. Byl to dobrý chlap, tvrdí kamarádi

31. srpna 2021 15:31

Byli spolu šťastní, on měl přesto i jiné mladé ženy. Takto popisují sousedé 41letého marketingového ředitele Bena Greena, který byl se svou 22letou přítelkyní Maddie nalezen mrtvý v jeho domě. Policisté pracují s variantou, že za smrtí dvojice stojí právě Green. Pravděpodobně svou přítelkyni zavraždil a následně spáchal sebevraždu. Lidé z okolí však nechápou, co mohlo muže k hrůznému činu vést.

Ženu naštvalo, že nedostala dárek. Partnera málem zabila nožem a paličkou na maso

23. srpna 2021 22:53

Za pokus o vraždu si 51letá žena z Havlíčkova Brodu vyslechla nekompromisní verdikt: deset let za mřížemi. O vánočních svátcích napadla v bytě svého partnera paličkou na maso a nožem. Dvakrát ho bodla tak, že údajně dle lékařů málem přišel o život. V pondělí žena před vynesením rozsudku svého činu litovala. Partner ji prý psychicky týral neustálým buzením.

reklama