CNN Prima News partneři

partneři

Výpis příspěvků ke štítku „partneři“

Další rána pro Vignerovou. Se synem se musela vystěhovat z rodinného domu i bytu v Praze

27. září 2022 23:08

Aneta Vignerová musela kromě rozchodu s otcem svého syna Jiříka čelit další náročné zkoušce. Na přání expartnera Petra Kolečka se totiž musela údajně vystěhovat z rodinného domu u Nymburka i z pražského bytu, kde střídavě bydlela. Ačkoliv dnes již bývalí partneři útulný domov zařizovali společně, psaný byl právě na Kolečka. Ten v současnosti randí s herečkou Denisou Nesvačilovou.

Idylce je konec. Tenistka Hingisová se odstěhovala od manžela i s dcerou, vysvětlila proč

20. srpna 2022 10:31

Legendární tenistka Martina Hingisová přišla s nečekanou zprávou. Její druhé manželství se rozpadlo. Po čtyřech letech od pohádkové svatby se z města Zug odstěhovala i s dcerou Liou do bytu u Curyšského jezera. Přiznala, že jak ona, tak manžel Harry Leemann mají jiné cíle a plány. Přesto si přeje, aby se sportovní lékař na výchově jejich dcery nadále podílel.

Záhadný případ z Děčínska: Partner ubodal dívku, na následky těžkých zranění pak sám zemřel

19. července 2022 10:33

Kriminalisté od pondělního odpoledne vyšetřují brutální napadení mladé dívky v Jílovém na Děčínsku, kterou měl podle informací CNN Prima NEWS pobodat její bývalý partner. Dívka na následky zranění v bytě v panelové zástavbě zemřela. Muž podle záchranářů utrpěl velmi vážné zranění a lékaři ho na místě museli oživovat. Vrtulník ho následně transportoval do ústecké nemocnice, odkud dnes ráno přišla nečekaná zpráva.

Slibovali jim lepší život. Místo toho slovensko-polský pár zotročoval mladé lidi v Británii

27. června 2022 17:02

Dohromady 25 let za mřížemi si má odsedět slovensko-polský pár, který v anglickém Bristlu zotročoval mladé lidi ze sociálně slabých poměrů. S příslibem lepšího života je Maroš Tancoš a Joanna Gomulská verbovali do Británie mimo jiné i ze slovenských sirotčinců. V nuzných podmínkách je potom nutili k práci, za kterou nedostávali zaplaceno.