CNN Prima News partneři

partneři

Výpis příspěvků ke štítku „partneři“

Sousedé popsali hrůzu před smrtí Patrície, které vrah vyřízl srdce: Křičel, že ji zabije

Byli konfliktní, každý večer křičel, že ji zabije. Tak sousedé popisují vztah 48leté Patrície s partnerem Jozefem, který je podezřelý z její vraždy. Podle slovenských médií měl muž ženu napadnout nožem, odřezat části stehen i tváří a vyříznout jí orgány včetně srdce. Známí dvojice jsou z detailů činu v šoku, stejně jako celé Slovensko. Podezřelého, po němž policisté pátrali, zadrželi v pátek po poledni v bratislavské pivnici.

Partnerská hádka skončila voláním o pomoc. 21letou Šarlotu našli ráno v posteli mrtvou

Zbytečná smrt. Právě tak zní slova sousedů jednadvacetileté Šarloty ze Slovenska, která se měla v noci ze čtvrtka na pátek pohádat s přítelem. Hlasitá výměna názorů byla v domácnosti mladého páru podle místních na denním pořádku. Tentokrát se však spor v bytě vystupňoval až ve volání o pomoc. Když se ráno před panelákem sjížděla policejní auta, bylo jasné, že je něco špatně. Šarlotu našli záchranáři mrtvou v posteli a jejího přítele odvedli k výslechu. O děsivém případu informoval web Nový čas.

Miny na zvířatech či ukryté do těl padlých. Zákeřné výbušné pasti ohrožují miliony Ukrajinců

Z Ukrajiny se stalo nejzaminovanější území světa, vyplývá ze zprávy nevládní organizace Globsec, která byla vydána koncem dubna. Proti Rusy nastraženým pastím se obráncům jen těžko bojuje. Okupanti jsou totiž velmi vynalézaví, výbušná zařízení instalují na zvířata, do těl padlých či na veřejně přístupná místa. S prosbou o pomoc se tak Ukrajinci obrací na zahraniční partnery, zejména Ázerbájdžán, který má s minovým terorismem a následným odminováním bohaté zkušenosti.

Naděje po 56 dnech vyhasly. Tělo vnoučete hudebního producenta našla policie v lese

Od začátku ledna policisté ve Velké Británii pátrali po partnerech Constance Martenové a Marku Gordonovi. Dvojice zmizela s novorozenětem, nejbližší i strážci zákona se obávali o jeho zdraví. V pondělí 27. února večer se pár podařilo vypátrat, ovšem bez dítěte. Nadále pokračovalo pátrání, které však skončilo tragicky. Tělo miminka, jehož matkou je britská aristokratka, bylo nalezeno v zalesněné oblasti nedaleko místa, kde byla dvojice zadržena.

Další rána pro Vignerovou. Se synem se musela vystěhovat z rodinného domu i bytu v Praze

Aneta Vignerová musela kromě rozchodu s otcem svého syna Jiříka čelit další náročné zkoušce. Na přání expartnera Petra Kolečka se totiž musela údajně vystěhovat z rodinného domu u Nymburka i z pražského bytu, kde střídavě bydlela. Ačkoliv dnes již bývalí partneři útulný domov zařizovali společně, psaný byl právě na Kolečka. Ten v současnosti randí s herečkou Denisou Nesvačilovou.