Vondráčková září, může za to nová láska ze Slovenska? Užívám si zamilovanosti, potvrdila

Že by se na ni usmálo štěstí? Zpěvačka Lucie Vondráčková přiznala, že je opět zamilovaná. Podle informací webu Aha! má jít o slovenského hudebníka Marka Vosse, se kterým nedávno natočila videoklip.

Posledním partnerem populární zpěvačky Lucie Vondráčkové byl moderátor Petr Vojnar. S ním se však na jaře tohoto roku rozešla. Před Vojnarem pak byla osm let vdaná za hokejistu Tomáše Plekance, se kterým má dva syny. Nyní ale přiznala, že má novou lásku. „Užívám si zamilovanosti, je to to nejkrásnější období. Všichni jsme spokojení a šťastní,“ řekla webu Aha! Vondráčková.

Dodala také, že se „červená, jen o tom mluví“. Kdo je oním tajemným mužem, si nicméně nechává pro sebe. „Už jsem toho o svém soukromí řekla dost, ale třeba brzy přijde chvíle, kdy se to dozvíte,“ svěřila se zpěvačka.

Jsem ráda v pohybu

Mluví se ale o tom, že novým objevem Lucie Vondráčkové by mohl být slovenský hudebník Marek Voss, se kterým zpěvačka úzce spolupracovala a nedávno také vydali společný klip. Vondráčková se nyní sice naplno věnuje svojí hudební kariéře, ale měla by se objevit i v několika televizních seriálech.

Že se cítí skvěle, potvrdila i redakci ShowTime. Při focení rozdávala úsměvy a nesmírně jí to slušelo. Jaký má recept na to udržovat se fit? „Jsem ráda v pohybu, poté mi to víc myslí. Když chodím z bodu A do bodu B, nerada stojím na místě,“ podotkla. Prozradila i to, proč moc nejí maso. „Jednou jsem slyšela větu, kterou, tuším, řekl buddhistický mnich: ,Raději ze svého těla udělám zahrádku než hřbitov.‘ Od té doby jsem přestala jíst steaky,“ dodala.

Tagy: