Porod byl úžasný, rozplývají se Vojtkovi. Kontrakce mi byly příjemné, svěřila se herečka

Roman Vojtek s manželkou ukázali syna Vincenta.

Vojtkovi exkluzivně promluvili o synkovi: Nejhorší kontrakce byly příjemné, řekla herečka v rozhovoru s Martinou Jandovou

Roman a Petra Vojtkovi v exkluzivním rozhovoru pro Martinu Jandovou pro Showtime na CNN Prima NEWS prozradili, že když mají doma všechny čtyři děti, nastává u nich totální chaos. Také přiblížili, jak probíhal porod jejich syna Vincenta. Shodli se, že to byl naprosto úžasný zážitek. Petra si prý dokonce užívala i kontrakce.

Roman Vojtek se před nedávnem stal čtyřnásobným tatínkem poté, co s partnerkou Petrou přivítali na svět druhého společného potomka Vincenta. Z předchozího vztahu má český herec dvě děti. „Mám střídavou péči, takže týden a týden. Když jsou tady všechny čtyři děti, je to veselé,“ svěřil se Vojtek v exkluzivním rozhovoru pro Martinu Jandovou.

ČTĚTE TAKÉ: Moderátorka Gabriela Lašková je těhotná. Fanouškům se pochlubila dojemným vzkazem

„Brutální chaos,“ okomentovala hercova partnerka období, kdy se u nich doma sejdou všechny čtyři děti. Mít pod jednou střechou tolik ratolestí najednou není rozhodně nic jednoduchého. „Člověk furt uklízí, ale není to nikde vidět. Každý má jiné potřeby. Do toho Roman zkouší na premiéru. Masakr,“ řekla Petra. Oba to však zvládají, jak nejlépe umí. „Máme ale mantru, že není nic, co bychom nezvládli,“ upozornila. „Máme, co jsme chtěli,“ shodli se oba.

Porod byl pro oba krásný zážitek

Pro mnohé rodiče může být porod velmi náročný. To ale rozhodně není případ Vojtkových. „Porod byl moc krásný. Byli jsme na Bulovce. Na poslední chvíli jsme měnili. Bez jakéhokoliv přehánění to byl moc krásný zážitek,“ pochvaloval si Vojtek.

Když měl na svět přijít jejich první společný syn Nathaniel, Petra se na porod důkladně připravovala. Nyní tomu ale nechala volný průběh. „Skvěle to všechno vyšlo. Je zvláštní, jak jsem se u Nathaniela na všechno připravovala, vše muselo být do puntíku. Teď jsem už neměla čas a všechno vyšlo mnohem líp, než jsme chtěli,“ svěřila se dvojnásobná maminka.

Obzvlášť zajímavé pro ni bylo, že si užívala i kontrakce, které bývají většinou hodně bolestivé. „Ty nejhorší kontrakce mi byly příjemné. Správně jsem dýchala, správně mě naváděli. Všechno, co tam probíhalo, bylo v souladu tak, jak jsme to chtěli. Přístup personálu byl moc hezký, měli jsme úžasnou dulu. Jsme vděční, že to takhle vyšlo,“ rozpovídala se Vojtková. „Vincent měl čtyři kila a padesát gramů. Bylo to náročné, ale nádherné,“ doplnila.

I když Roman toužil po holčičce, další miminko už rozhodně neplánují. „Další už nedáme, až Vincentovi budou tři roky, budu mít skoro čtyřicet,“ upozornila herečka.

Oba zastávají názor, že Vincent je spíše po tatínkovi a Nathaniel po mamince.

Jméno Vincent vybrali rodiče pouhých pár dnů před porodem. „U obou kluků jsme na jména nemohli přijít. Nathaniel přišel dřív. Vincent přišel až několik dní před narozením. Nevím přesně, koho to napadlo. Měli jsme kvantum jmen, která se nám líbila. Vincent tam byl taky, a pak nás to ke jménu nějak táhlo. Měli jsme tam nějakou vazbu, třeba já jsem se na Vincenta narodil,“ vysvětlil Roman Vojtek.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Perkausová pózovala s miminkem při focení. Prozradila, kdy se vrátí na obrazovky

Tagy: