Trápení Nesvačilové: Svatbu s Kolečkem čekala i ona. Prozradila, co jí v těžké chvíli pomáhá

Svatba Petra Kolečka s Anetou Vignerovou překvapila mnohé. Nejvíce v šoku ale zřejmě zůstává scenáristova milenka Denisa Nesvačilová. Podle informací deníku Blesk žila ještě donedávna v domnění, že bílé šaty oblékne právě ona.

O plánech na svatbu se měla Nesvačilová podělit se svými kolegy z natáčení. „Chodila a vyprávěla, jak už plánuje veselku,“ řekl jeden z jejích spolupracovníků deníku Blesk. Ve stejném duchu hovořil začátkem roku i dalších zdroj z jejich okolí. „Petr a Denisa si už brzy řeknou ano. Už mají i termín. Jsou fakt zamilovaní. Petr je spíš trochu proutník, ale do Denisy je blázen a všechno k tomu už chvíli spělo,“ prozradil zdroj webu Extra.cz.

Jenže 14. března, jen deset dní poté, co Kolečko vrkal s Nesvačilovou na předávání cen Českých lvů, se do svatebního oblékla Vignerová a vzala si otce svého syna Jiříka za manžela.

ČTĚTE TAKÉ: Čerstvě vdaná Vignerová zavítala do společnosti. Místo Kolečka si přivedla jiný doprovod

„Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného,“ napsala Vignerová na sociální síti k fotce, na které se novomanželé pochlubili svatebními prstýnky. Snímkem s nimi dvojice sňatek potvrdila.

A jak se se zažitým vyrovnává Nesvačilová? Z příspěvků, které sdílí na sociálních sítích, je zřejmé, že se plně ponořila do práce. Na dotaz, jak se situací psychicky vyrovnává, odpověděla pro Super.cz, že se cítí fajn. „Dá se to. Teď jsem v divadle a tady se cítím vždycky dobře.“ Vzápětí však dodala, že svůj aktuální soukromý život rozhodně řešit nemíní.

Tagy: