CNN Prima News Denisa Nesvačilová

Denisa Nesvačilová

Výpis příspěvků ke štítku „Denisa Nesvačilová“

Zrada a promarněná šance. Rozčilená Vignerová oznámila definitivní konec s Kolečkem

15. prosince 2022 09:01

Ještě začátkem prosince to vypadalo, že si k sobě Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem našli opět cestu. Nyní však maminka 2,5ročního Jiřího vydala na sociálních sítích prohlášení, ve kterém oznamuje, že je všemu konec. Její slova přichází jen několik dní poté, co byl známý scenárista redaktory bulvárního webu Extra.cz přistižen v jednom z pražských barů ve společnosti herečky Denisy Nesvačilové.

Vignerová si nebrala v soukromí servítky. Kolečkovu milenku měla nazývat „Věcí“

7. prosince 2022 13:16

Vypadá to, že několikaměsíční románek Petra Kolečka s herečkou Denisou Nesvačilovou skončil a 38letý scenárista se vrátil zpět ke své bývalé partnerce Anetě Vignerové. Ta se rozhodla dát otci svého 2,5ročního syna Jiřího druhou šanci. I když o své sokyni v lásce ve svých prohlášeních příliš nemluvila, v soukromí tomu bylo jinak. Podle webu Extra.cz měla o Nesvačilové hovořit jako o „holce“ nebo „věci“. Kolečkovi zas vyčítala, že si herečku vodí do bytu.

Zkažená pověst a lži. Nesvačilová se dozvěděla o rozchodu s Kolečkem v televizi, řekl kamarád

5. prosince 2022 15:41

Jen pár měsíců po třaskavém rozchodu si k sobě scenárista Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová opět hledají cestu. Tomu však předcházel rozchod s herečkou Denisou Nesvačilovou, jež má nyní podle jejího blízkého přítele zkaženou pověst a je v šoku. O konci vztahu se údajně měla dozvědět až z televize. Verze, jak k rozchodu s Kolečkem mělo dojít, se však různí.

Vzplanutí staré lásky? Kolečko s Vignerovou šokovali, užívali si jako čerstvě zamilovaní

17. listopadu 2022 11:35

Ještě na začátku října modelka a bývalá česká Miss Aneta Vignerová mluvila o toxickém vztahu ve třech. Odkazovala tak na to, že její již bývalý partner – scenárista a režisér Petr Kolečko – randí s herečkou Denisou Nesvačilovou. Situace se však zřejmě změnila. Rodiče 2,5letého Jiříka si v úterý užívali vzájemné společnosti v jednom z pražských podniků. Došlo na zamilované pohledy, polibky i společný odjezd.

Další rána pro Vignerovou. Se synem se musela vystěhovat z rodinného domu i bytu v Praze

27. září 2022 23:08

Aneta Vignerová musela kromě rozchodu s otcem svého syna Jiříka čelit další náročné zkoušce. Na přání expartnera Petra Kolečka se totiž musela údajně vystěhovat z rodinného domu u Nymburka i z pražského bytu, kde střídavě bydlela. Ačkoliv dnes již bývalí partneři útulný domov zařizovali společně, psaný byl právě na Kolečka. Ten v současnosti randí s herečkou Denisou Nesvačilovou.