CNN Prima News šikana

šikana

Výpis příspěvků ke štítku „šikana“

Detaily případu šikany ve škole v Blovicích: Na nátlaku se měli podílet i zaměstnanci

Aktualizováno

O případu, kdy mělo několik žáků základní školy v Blovicích na Plzeňsku fyzicky i psychicky týrat spolužačku, redakce CNN Prima NEWS již informovala. Na povrch nyní vyplouvají další svědectví rodičů, jejichž děti se měly také setkat se šikanou. Na psychickém nátlaku na žáky se podle některých měli podílet i samotní učitelé.

Laxní řešení brutální šikany. Naštvaní rodiče z Blovic kritizují školu, podepisují petici

Aktualizováno

Nespokojeným rodičům ze západočeských Blovic se nelíbí postup vedení školy při řešení údajné šikany. Z toho důvodu sepsali petici, kterou hodlají předat městskému úřadu. Zastupitelé by se měli tématem zabývat. Vše odstartoval případ, kdy měli žáci nutit třináctiletou spolužačku k mimořádně perverzním praktikám.

KVÍZ: Atomkaše, mazivo, Sahara. Jak znáte armádní slang? K odvodu se zase může hodit

Dříve znal tyto výrazy každý muž, s koncem povinné vojenské služby se přesunuly do bizarních dějepisných slovníků. Protože se ale v časech ruské agrese mluví o zavedení administrativních odvodů, třeba se znovu budou hodit. Jak znáte armádní slang? Domluvili byste se ve světě maskáčů a zelených uniforem? CNN Prima NEWS pro vás připravila kvíz z termínů, které patřily k vojně za Gustáva Husáka i za Václava Havla.

Dívka z Plzeňska zažívala od spolužáků peklo. Škola šikanu neřeší, tvrdí rodiče dalších dětí

Policisté na jižním Plzeňsku vyšetřují extrémní šikanu na základní škole v Blovicích, jejíž obětí má být 13letá dívka. Případ policii nahlásili šokovaní rodiče i vedení školy. Podobných incidentů má být ale více a podle rozzlobených rodičů dalších dětí nemají zaměstnanci vzdělávacího zařízení čas na to, aby tento dlouhodobý problém řešili.