reklama
CNN Prima News šikana

šikana

Výpis příspěvků ke štítku „šikana“

Týrání 11leté dívky řeší i politici. Šéf parlamentu chce pro mladé tyrany přísnější tresty

7. ledna 2022 14:51

Ohavným mučením 11leté dívky jejími o pár let staršími kamarády se na Slovensku nezabývá jen policie, ale také vláda. Předseda tamního parlamentu Boris Kollár (Jsme rodina) volá po přísnějších trestech pro děti, které se dopustí šikany. Podle odborníků může mít napadená dívka doživotní následky, útočníci by pak měli být okamžitě potrestáni.

Byl jsem tlouštík, přiznal Adenubi. Spolužáci ho šikanovali i kvůli barvě pleti

13. prosince 2021 18:16

Známý influencer a moderátor Showtimu Immanuel Adenubi se netají tím, že v dětství zažil šikanu. „Jako dítě jsem byl tlouštík. Kvůli své váze jsem musel poslouchat různé posměšky i jedovaté poznámky,“ svěřil se v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Jeho spolužáci se mu posmívali také kvůli jeho barvě pleti. Slavný moderátor má totiž exotické kořeny.

Choval jsem se jako hlupák. Zbláznil jsem se ze slávy, pak přišla facka, říká Duchoslav

22. listopadu 2021 18:19

Role Vikyho Cabadaje ve filmu Sněženky a machři vystřelila herce Jana Antonína Duchoslava až ke hvězdám. Sláva a popularita, která se dostavila, mu ale pěkně zamotala hlavu. „Měl jsem pocit, že jsem někdo. Choval jsem se jako hlupák. Na střet s publikem a slávou jsem nebyl připraven,“ uvedl Duchoslav v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Systém fatálně selhal. Překvapilo mě, že Frontex šikanu dál nevyšetřoval, říká psycholog

27. září 2021 16:56

Českem rezonuje případ mladé policistky, která ukončila svůj život skokem z 11. patra. Kristýnu Litomerickou k tomu podle jejích nejbližších dohnala šikana na pracovišti. Sebevraždu Litomerická spáchala v poslední den své mise ve Varšavě, kde právě ukončovala dvouměsíční stáž u Evropské agentury pro pohraniční a pobřežní stráž (zkráceně Frontex). Mohla Litomerická předejít šikaně? A co je nejlepší v takové situaci dělat? Na tyto otázky odpovídá psycholog Daniel Štrobl.

Česká policistka během mise v Polsku spáchala sebevraždu. Kvůli šikaně, tvrdí rodina

26. září 2021 18:36

Mladá a nadějná česká policistka spáchala v poslední den své mise v Polsku loni v říjnu sebevraždu skokem z okna v 11. patře. Co k tomu Kristýnu Litomerickou dohnalo, nikdo neví. Zatímco rodina má důkazy o tom, že šlo o šikanu motivovanou národností i vzhledem, česká policie tvrdí, že důvodem byly osobní problémy. Proč ale policie téměř rok úmrtí kapitánky z cizinecké policie tajila? A vědělo vedení o Kristýniných potížích před tragédií?

reklama