reklama

SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ - Aktuální témata, která hýbou společností

Silný hlas Markéty Fialové

Aktuální témata, která hýbou společností, názorová pestrost i vyhrocené postoje. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově ve 20.15.

reklama
Silný hlas – o tom, co nikde (jinde) neuslyšíte, od osobností, které chcete slyšet. Názory lidí, kteří mají jasný pohled na celou řadu otázek, které se týkají nás všech. Takových hostů se budu ptát a takové uvidíte v novém pořadu SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ.

Markéta Fialová

SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ

To vše od lidí, kteří umí jasně, srozumitelně a nahlas říct, co si myslí. Silný hlas bude otevřený a velmi osobní pořad o lidech a s lidmi, s jejichž názory nemusíme souhlasit, ale měli bychom si je poslechnout.

Markéta Fialová

Absolventka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, magisterský titul získala v oboru masová komunikace. Ještě při studiích zahájila profesní kariéru v tištěných médiích, přispívala do několika novin a časopisů, posléze pracovala jako elév ve zpravodajství ČT.

Podívejte se na rozhovor s Markétou Fialovou:

Jako moderátorka se poprvé představila v roce 1993, kdy se stala jednou z prvních tváří zpravodajství TV Prima (tehdejší Premiéra TV), hlavní zpravodajskou relaci tam poté moderovala až do roku 2001.

2001–2004 byla reportérkou, dramaturgyní a moderátorkou publicistického pořadu Fakta ČT.

V roce 2005 se stala moderátorkou hlavní zpravodajské relace TV Nova, kde působila až do roku 2014. Vedle Televizních novin moderovala magazín Víkend a řadu speciálních živých vysílání, včetně exkluzivních prezidentských interview a politických duelů. Od roku 2014 pak připravovala a moderovala publicistický pořad Střepiny. Aktuálně je jednou z nejvýraznějších tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí diskusní pořad SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ.

SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ, Markéta Fialová
SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ, Markéta Fialová

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Za sobotu přibylo 717 případů covidu. Od září jsme se poprvé dostali pod tisícovku
Mám hodně protilátek na covid a nechci se očkovat. Budu moct cestovat?
reklama
reklama
Jágr vs. děti. Proč jsi nosil dlouhé vlasy jako holka? ptaly se drsně legendy

Hokej

Domácí zpravodajství

Váleční veteráni dostanou od prezidenta dárek. Musí za něj ale předtím zaplatit
Další články
reklama
reklama