SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ - Aktuální témata, která hýbou společností

Aktuální témata, která hýbou společností, názorová pestrost i vyhrocené postoje. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově ve 20.15.

Silný hlas – o tom, co nikde (jinde) neuslyšíte, od osobností, které chcete slyšet. Názory lidí, kteří mají jasný pohled na celou řadu otázek, které se týkají nás všech. Takových hostů se budu ptát a takové uvidíte v novém pořadu SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ.

Markéta Fialová

SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ

To vše od lidí, kteří umí jasně, srozumitelně a nahlas říct, co si myslí. Silný hlas bude otevřený a velmi osobní pořad o lidech a s lidmi, s jejichž názory nemusíme souhlasit, ale měli bychom si je poslechnout.

Markéta Fialová

Absolventka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, magisterský titul získala v oboru masová komunikace. Ještě při studiích zahájila profesní kariéru v tištěných médiích, přispívala do několika novin a časopisů, posléze pracovala jako elév ve zpravodajství ČT.

Podívejte se na rozhovor s Markétou Fialovou:

Jako moderátorka se poprvé představila v roce 1993, kdy se stala jednou z prvních tváří zpravodajství TV Prima (tehdejší Premiéra TV), hlavní zpravodajskou relaci tam poté moderovala až do roku 2001.

2001–2004 byla reportérkou, dramaturgyní a moderátorkou publicistického pořadu Fakta ČT.

V roce 2005 se stala moderátorkou hlavní zpravodajské relace TV Nova, kde působila až do roku 2014. Vedle Televizních novin moderovala magazín Víkend a řadu speciálních živých vysílání, včetně exkluzivních prezidentských interview a politických duelů. Od roku 2014 pak připravovala a moderovala publicistický pořad Střepiny. Aktuálně je jednou z nejvýraznějších tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí diskusní pořad SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ.

Tagy: