reklama
CNN Prima News pořady CNN Prima NEWS

pořady CNN Prima NEWS

Výpis příspěvků ke štítku „pořady CNN Prima NEWS“

Kubek: Ještě je čas, očkujte se. Pokud se epidemie rozjede, budou umírat neočkovaní

„Pokud přijde na podzim další vlna epidemie koronaviru, budou zbytečně umírat ti, kteří se nenechali naočkovat,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS prezident České lékařské komory Milan Kubek. Dodal, že když se do vakcinace nyní „šlápne“, mohla by Česká republika na podzim dosáhnout alespoň 70procentní proočkovanosti. Podle imunologa Zdeňka Hostomského navíc neexistuje logisticky snadný způsob, jak ve velkém měřit hladiny protilátek a míru imunity, které by třeba pomohly vyjmout některé lidi z pravidelného testování.

Okamura: Doktor mi změřil nejvyšší hladinu testosteronu. Proto jsem tak výkonný

Co stojí za pracovní výkonností šéfa hnutí SPD Tomia Okamury? Prý nejvyšší zdravá hladina testosteronu, uvedl politik ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové. I přes své nasazení uznává, že má slabiny, a to především nedochvilnost. V letošních volbách si věří na obhájení dvouciferného výsledku a rád by také viděl SPD v nové vládě, řekl v rozhovoru vysílání CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM 360° s Okamurou o ambicích SPD i proč se nehrne do ženění

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura patří k výrazným opozičním politikům. A neskrývá velké ambice – letos by chtěl dostat své hnutí přímo do vlády. Jak moc si věří na dvouciferný výsledek? Jak plánuje strávit léto a jaké má vztahy s dalšími opozičními politiky? A proč se příliš nehrne do ženění? Další díl speciálního vysílání 360° Pavlíny Wolfové s Tomiem Okamurou můžete sledovat živě na CNN Prima NEWS nebo přímo zde v článku od 21:20.

Je nešťastné, že na olympiádu letěl lékař, který nebyl očkovaný, říká Prymula

„Nejedna olympijská výprava si s sebou přinesla koronavirus do Japonska. Ani Česká republika není výjimkou, v tomto ohledu je neočkovaný lékař nešťastným případem,“ zhodnotil epidemiolog a vakcinolog Roman Prymula. Část sportovců se nechala očkovat jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson, která o něco hůře chrání proti mutacím, dodal v pořadu Nový den.

Sledujte ŽIVĚ Prymulu v Novém dni: Nové mutace a očkování. Jaký vývoj očekávat?

Praha je naočkovaná asi ze 70 procent, zbytek republiky za ní pokulhává. Změní to nově otevřená očkovací centra? V Česku rychle převzala nadvládu mezi mutacemi nová varianta označovaná delta. Máme se bát i po přeočkování? Nejen na to odpoví host pořadu Nový den, epidemiolog Roman Prymula. Začínáme už v 7 hodin. Sledujte nás na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM: Premiér Babiš o tom, co si o politice myslí jeho manželka a děti

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí, v čem spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhalí speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Prvním hostem rozhovorového speciálu je šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Pořad můžete sledovat živě v pondělí od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Po tornádu jsme připraveni otevřít, parkoviště ale plní sutiny, říká šéf Zoo Hodonín

Ničivé tornádo, které před třemi týdny řádilo na jihu Moravy, poškodilo i areál hodonínské zoologické zahrady. Při bouři se nezranilo žádné zvíře. „Nejvíce to odneslo technické zázemí a útulek pro psy. Zoo je připravena k otevření, na příjezdových komunikacích a parkovišti ale vzniklo shromáždiště suti po demolicích,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové ředitel zoo Martin Krug.

reklama