reklama
CNN Prima News pořady CNN Prima NEWS

pořady CNN Prima NEWS

Výpis příspěvků ke štítku „pořady CNN Prima NEWS“

Okamura: Kdyby mě Zeman pozval do nemocnice, šel bych s tím, že jde o oficiální návštěvu

16. října 2021 18:56

Kdyby se se mnou chtěl prezident Miloš Zeman sejít, šel bych s tím, že jde o oficiální pozvání a že je vše projednané i s lékaři, řekl šéf hnutí SPD Tomio Okamura v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Reagoval tím na zprávy, že o návštěvě ze strany sněmovního předsedy Radka Vondráčka vedení Ústřední vojenské nemocnice nevědělo. Okamura by dle svých slov očekával, že podobné události bude mít Kancelář prezidenta republiky řádně domluvené.

Forejt: V historii úřadu prezidenta se nikdy nezkoumala pravost podpisu. Je to smutné

15. října 2021 22:41

V historii prezidentské kanceláře se vůbec poprvé řeší pravost podpisu. Je to smutné, řekl bývalý šéf protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt. Forma komunikace, kterou zvolil tiskový odbor, není podle něj příliš šťastná, proto každý detail týkající se hospitalizace Miloše Zemana vzbuzuje pozornost, vysvětlil v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Jednání lidí v Zemanově okolí působí jako boj o čas, myslí si senátor Oberfalzer

15. října 2021 21:47

Senátor Jiří Oberfalzer (ODS) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS řekl, že jednání lidí v okolí prezidenta Miloše Zemana působí jako boj o čas. „Čtvrteční vystoupení jeho manželky mi přišlo lidské a uvěřitelné. Hlavní sdělení bylo, aby byl Zeman v klidu a mohl se uzdravit. Lze si ho ale vysvětlit i tak, že kancelář prezidenta chtěla podtrhnout blokaci informací,“ konstatoval.

Kubek: K Zemanovi by měla chodit jen žena a dcera. Politika je to poslední, co potřebuje

15. října 2021 21:03

K hospitalizovanému prezidentovi by měla chodit jen jeho žena a dcera, řekl šéf České lékařské komory Milan Kubek v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Podle něj je obtěžování prací to poslední, co Miloš Zeman nyní potřebuje. Rovněž se mu nelíbí, že se i lékaři ocitli pod tlakem, třebaže sami bez souhlasu pacienta nemohou informovat o jeho zdravotním stavu.

Sledujte ŽIVĚ Divokou kartu: Co chtějí jako poslanci změnit Okamura, Opltová a Holiš?

15. října 2021 17:53

Před týdnem voliči ve volbách dali najevo, jak si představují vedení České republiky pro další čtyři roky. Některé kandidáty navíc podpořili svými preferenčními hlasy a doslova ze dna kandidátek se někteří dostali až do jejich čela. Jak podporu voličů využijí zvolení poslanci Hayato Okamura (KDU-ČSL), Michaela Opltová (STAN) či Radim Holiš (ANO)? Sledujte živě pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Z herce režisérem. K filmu mě inspirovala péče o seniory během pandemie, prozradil Chmela

13. října 2021 17:47

Filmového herce, komika, hudebníka a fotografa Igora Chmelu čeká nová profese. Rozhodl se pro režírování své filmové prvotiny, ve které se inspiroval svými zkušenostmi z domova důchodců. Během pandemie tam totiž pomáhal jako pečovatel, prozradil v pořadu Interview. Na svůj krátký snímek s názvem Barcarole chystá od středy crowdfundigovou kampaň, samotný film bude propojený i s divadelním představením, přiblížil ve vysílání CNN Prima NEWS.

reklama