Skype

Výpis příspěvků ke štítku „Skype“

Mirek dělal elpaso, Pepa zabil tátu. Kontroverzní píseň vězňů z Rýnovic budí silné emoce

26. prosince 2022 21:27

Kradli, prodávali drogy, podváděli, mají na svědomí ztracené lidské životy. Teď zpívají o tom, že by chtěli druhou šanci. Odsouzení z věznice v Rýnovicích přímo za mřížemi natočili videoklip k písni Vězňova zpověď. Na sociálních sítích má video stovky sdílení, vedle pochvalných reakcí ale klip vzbudil i kritiku.

Pravidla pro bezpečný sex v USA: Na hromadné akce s očkováním, pozor na výkaly

24. června 2021 00:46

Hygienická stanice v New Yorku vybízí občany, aby se v létě pořádně odvázali. A to hlavně sexuálně. V nejnovější aktualizaci notoricky známých grafických pokynů pro bezpečný sex během pandemie koronaviru vyzývá obyvatele, aby při radovánkách byli kreativní. I tak by si ale všichni měli užívat bezpečně. Hlavní rada zní, aby lidé, kteří plánují hromadné orgie, byli nejdříve naočkovaní. Za bezpečný sex se stále považuje synchronizovaná masturbace nebo pohlavní styk přes kamery či zeď.

Hrozil bombou nemocnicím, telefonáty podbarvoval arabskou hudbou. Dostal podmínku

26. dubna 2021 13:02

Soud zpřísnil trest Marcelu Houfovi, který se podílel na výhružných telefonátech policistům. Mladíka uznal vinným ze šesti různých skutků a uložil mu za šíření poplašné zprávy desetiměsíční podmínku, propadnutí počítače a povinnost nahradit část způsobené škody. Verdikt je pravomocný, uvedl v pondělí státní zástupce Martin Bílý, který Houfa původně obžaloval z podílu na několika desítkách telefonátů, z nichž některé hodnotil jako vyhrožování teroristickým trestným činem.

Predátor z filmu V síti půjde do vězení. Žádal nahé fotky od nezletilých dívek

1. dubna 2021 13:16

Muž, který kontaktoval přes sociální síť dívky, jež se pro dokumentární film V síti vydávaly za dvanáctileté, a žádal je, aby se svlékly nebo mu zaslaly intimní fotografie, byl ve čtvrtek v Ústí nad Labem odsouzen na dva roky ve věznici s ostrahou. Sedmačtyřicetiletý Martin K., který vypomáhal i na dětských táborech, řekl, že si tímto způsobem chtěl vyčistit hlavu. Uvedl, že si myslel, že dívkám je nejméně 16, soud jeho tvrzení vyvrátil. Rozsudek není pravomocný.

Psycholog: Lidé se covidu přestali bát. Nechtějí přijmout, že sám od sebe neodejde

18. ledna 2021 06:17

Sjezdovky na českých horách zaplněné turisty nebo lidé scházející se v potají otevřených restauracích. Jiní se zase před týdnem tísnili bez roušek a rozestupů na demonstraci. Oproti jaru, kdy celý národ z domovů spořádaně a vyděšeně sledoval nastupující covidovou hrůzu, je to velikánský rozdíl. Proč se teď chováme jinak? Pro CNN Prima NEWS o tom v rozhovoru mluví Jiří Brančík, primář oddělení klinické psychologie Vojenské nemocnice Brno.

Maminka jim zemřela, Tomáška s rozsáhlou vadou řeči a ADHD vychovává tatínek sám

15. prosince 2020 06:16

Osud byl k Tomáškovi nemilosrdný. Do vínku dostal vývojovou dysfázii a syndrom ADHD. Znamená to opožděný vývoj řeči, velmi malou slovní zásobu i další problémy, jako narušenou jemnou a hrubou motoriku. Měl alespoň to štěstí, že ho adoptovali milující lidé. Maminka mu ale záhy zemřela. Jediným řešením byla speciální školka a poté škola. Jak zvládl tatínek Aleš péči o syna a kde mu nejvíce pomohli? Začtěte se s námi do příběhu, se kterým se svěřil.