Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Faltýnek může skončit jako předseda poslaneckého klubu

Klára Doležalová a Karel Voříšek

CNN Prima NEWS - živé vysílání

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

Počet zdravotních sester i lékařů nakažených koronavirem roste. A během prvních dvou listopadových týdnů se vyčerpá kapacita nemocnic pro covidové pacienty, a to i poté, co se maximální počet lůžek vyhradí pro pacienty s COVID-19.

Na ubývající kapacity nemocnic dnes upozornil Ústav zdravotnických informací a statistiky. Nicméně nový ministr zdravotnictví uklidňuje, že péče se dostane všem pacientům.

Speciální školy budou pravděpodobně uzavřené od pondělí. Tomuto kroku se nebrání, ovšem upozorňují na to, že distanční výuka je v takovém případě extrémně náročná. V některých případech i naprosto vyloučená.

Jaroslav Faltýnek by mohl skončit i jako předseda klubu poslanců hnutí ANO. O jeho osudu mají rozhodnout jeho poslanečtí kolegové na společné schůzce. Zatímco někteří v něj důvěru neztratili, jiní se ho budou ptát. A to jak na vyšehradskou schůzku, tak na jeho cestu do španělské Málagy v době nouzového stavu. Z té přiletěl včera odpoledne a náš štáb byl u toho.

Další program na CNN Prima NEWS:

360° Pavlíny Wolfové ve 20:15

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky.

Zprávy ve 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

K věci ve 21:30

Podrobný rozbor aktuálních událostí a témat Marie Bastlové a Pavlíny Kosové s významnými postavami veřejného života.

Zprávy ve 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy: