Sledujte živě: Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS startují už v 18:55!

Překračovat hranice na stanovených místech bude možné bez časového omezení. Nadále ale bude při návratu povinný negativní test na COVID-19. Lékaři Maxíkovi před necelými dvěma týdny aplikovali nejdražší lék na světě, má zastavit odumírání buněk. Předseda Nadačního fondu obětem holocaustu Michal Klíma podal trestní oznámení na nakladatelství Naše vojsko. Na rok 2021 vydalo totiž kalendář s portréty dvanácti nacistických pohlavárů. Nejen to uvidíte v hlavních zprávách na CNN Prima NEWS. Dnes s Klárou Doležalovou a Karlem Voříškem.

Další úterní program:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

O tom, o čem se mluví, i o tom, co jinde neuslyšíte. S těmi, které si chcete poslechnout. To je Silný hlas!

24 hodin ve 20:45

Co všechno se dá stihnout ve městě během pouhých 24 hodin? Moderátor James Williams stráví celý den a noc v jedné metropoli. Ukáže vám zdejší kulturu, památky, gastronomické speciality i další jedinečné luxusní zážitky.

Svět vědy ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky.

Byznys podle Richarda Questa ve 22:35

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Tagy: