CNN Prima News Sokolovsko

Sokolovsko

Výpis příspěvků ke štítku „Sokolovsko“

Neuvěřitelná příčina požáru supermarketu v Chodově. Zapálil ho mladík kvůli telefonu v košíku

Západočeští kriminalisté obvinili kvůli devastujícímu požáru supermarketu v Chodově na Sokolovsku teprve osmnáctiletého mladíka. Požár prodejnu v neděli brzy ráno do základů zničil, škoda je skoro padesát miliónů korun. Policisté muže stíhají na svobodě. Požár měl totiž založit neúmyslně. Navíc díky souhře jen těžko uvěřitelných okolností.

Útočníci kopali šéfa záchranky do hlavy. Dva dostali podmínku, recidivista míří za mříže

Okresní soud v Sokolově v pátek odsoudil trojici mužů z brutálního napadení vedoucího sokolovské záchranné služby Petra Gottfrieda v Kraslicích. Dva útočníci byli obviněni z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, další z ublížení na zdraví a všichni tři pak ještě z výtržnictví. V jednom případě soud uložil nepodmíněný trest v délce 36 měsíců a ve dvou podmíněný v délce deseti a 36 měsíců. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce i jeden z obhájců si nechali lhůtu na odvolání.

Pokus o vraždu na Sokolovsku: Střelec ranou z okna vážně zranil staršího muže

Policisté vyšetřují případ pokusu o vraždu, který se odehrál v pátek v Habartově na Sokolovsku. Třiatřicetiletý muž z okna svého bytu postřelil 57letého muže. Způsobil mu vážná zranění, s nimiž musel být letecky transportován do Fakultní nemocnice v Plzni, informovala v pondělí krajská policejní mluvčí Eva Valtová. Podezřelý při střelbě použil nelegálně drženou zbraň. Policisté ho krátce po činu zadrželi.