reklama
CNN Prima News sourozenci

sourozenci

Výpis příspěvků ke štítku „sourozenci“

Pes poprvé ucítil kopanec miminka v břiše své paničky, jeho reakce vás dostane

26. listopadu 2021 12:33

Každý, kdo má mladšího sourozence nebo už je rodičem, si jistě vzpomíná na ten okamžik, kdy přikládal ruku na těhotenské břicho a čekal, až konečně poprvé ucítí kopanec svého sourozence/dítěte. Podobný okamžik zažil i zachráněný pes Goose (Husa), který si lehal na břicho své páníčky pár týdnů před porodem. Jeho pohled při tom, když poprvé ucítil svou malou člověčí sestřičku, se stal hitem sociálních sítí a je opravdu k nezaplacení.

Dvanáctiletá dívka skončila s bolestmi břicha v nemocnici, porodila. Znásilnil ji bratr

4. listopadu 2021 16:47

Korunní soud ve velšském Swansea řešil neobvyklý případ. Dvanáctiletá dívka, která se do nemocnice dostala kvůli bolestem břicha, porodila krátce poté dítě svého bratra. Dívce bylo 11 let, když ji v domě rodičů znásilnil její 14letý bratr. U soudu zaznělo, že sourozenci vyrůstali v „dysfunkční“ domácnosti, kde rodiče děti nekontrolovali a kde byly „neostré sexuální hranice“.

Sourozenci vjeli pod vlak, 13letý Daniel nepřežil. Rodiče se modlí za přežití dcery

23. října 2021 23:03

Tragická nehoda na Frýdecko-Místecku si vyžádala život 13letého Daniela. Ten minulou neděli cestoval společně se svou starší sestrou Nikolou autem, když je na železničním přejezdu v obci Ropice srazil vlak. Sourozenci byli s těžkými zraněními převezeni do nemocnice. Zachránit chlapce se lékařům již nepodařilo. Jeho rodiče se teď rozhodli pro dobrý skutek a chlapcovy orgány poskytnou k dárcovství.

Kubánec hledá v Čechách bývalou otcovu lásku Ilonu. Možná tu má sourozence

17. července 2021 23:28

Jednoho dne oslovil prostřednictvím e-mailu redakci CNN Prima NEWS Kubánec Charles Wrapner, který měl velkou prosbu. V Česku hledá bývalou lásku svého otce a rád by se s ní setkal. Dokonce má podezření, že by v Praze mohl mít sourozence. I přesto, že republiku navštívil, nic se o tajemné Iloně nedozvěděl. Redakce se proto rozhodla oslovit své čtenáře, aby mu pomohli s hledáním.

Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní

16. června 2021 16:06

Hvězda filmového plátna, která se stala jedním z idolů své doby. Zahrála si v dnes již kultovních filmech jako Kristián, Přítelkyně pana ministra nebo Hotel Modrá hvězda. Ač se to zdá neuvěřitelné, herečka Adina Mandlová zemřela už před 30 lety. O její filmové kariéře a milencích v době nacistického Německa a emigraci toho bylo napsáno mnoho. Jaké ale měla dětství? A co všechno předcházelo její herecké kariéře?

William bude mít problém. Meghan jen tak odpustit nedokáže, myslí si jeho blízcí

28. dubna 2021 06:06

Mnoho Britů si oddechlo poté, co vévodkyně z Cambridge Kate po pohřbu prince Philipa nejspíš odpustila princi Harrymu jeho jednání vůči královské rodině. Otázkou však zůstává, zda to samé dokáže William vůči své švagrové Meghan. Podle informací pracovníků z paláce byl totiž princ na vévodkyni ze Sussexu naštvaný už před kontroverzním rozhovorem u Oprah Winfreyové.

Na vozíku zdolal půlmaraton. Za Šimonovo odhodlání se mu lidé složili na motorový pohon

22. dubna 2021 09:52

Obrovská vlna solidarity se zvedla v Hořicích na Jičínsku. Lidé se za jediný den složili na motorový pohon k invalidnímu vozíku pro patnáctiletého Šimona Čepka, který trpí dětskou mozkovou obrnou. Ten navzdory svému postižení zdolal půlmaratonskou trať. Motor k vozíku mu má pomoci překonávat větší vzdálenosti a umožnit mu být více soběstačným.

Žena otěhotněla, když byla těhotná. Ve 12. týdnu se na ultrazvuku objevilo další dítě

6. dubna 2021 10:47

Čtyři roky se snažila Britka Rebecca Robertsová s partnerem otěhotnět. Nakonec se dětí díky lékařům dočkala – chlapce Noaha a dívky Rosalie. Jde však o výjimečné sourozence, „superdvojčata“. S dcerou totiž žena otěhotněla v době, kdy byla ve 12. týdnu těhotenství se synem. Vzácný jev se nazývá superfetace neboli přeoplodnění.

reklama