CNN Prima News sourozenci

sourozenci

Výpis příspěvků ke štítku „sourozenci“

Sourozenecká hádka se vymkla kontrole. Dostala jsem lopatou po hlavě, líčí důchodkyně

23. července 2022 06:21

Divoká hádka mezi sourozenci vyústila v násilnou potyčku. Pětasedmdesátiletá žena skončila v péči záchranářů poté, co ji vlastní sestra údajně bouchla lopatou po hlavě. Během útoku jí navíc poranila ruce. Policistům sdělila, že si taktéž musela vyslechnout výhrůžky zabitím. Vyšetřovatelé incident řeší jako přestupek proti občanskému soužití.

Co osud vezme, nevrací. Zdrcená rodina zveřejnila parte zavražděných sourozenců a otce

3. května 2022 17:23

Obyvateli Kostelce na Hané otřásla v pátek trojnásobná vražda. Devětadvacetiletý muž tam měl podle policie zvlášť brutálním způsobem zavraždit svého otce, bratra a sestru. Policisté již mladíka obvinili a prostějovský soud ho poslal do vazby. Příbuzní tragicky zemřelé rodiny pak zveřejnili parte. Poslední rozloučení proběhne v pátek 6. května v úzkém rodinném kruhu.

Detaily děsivé nehody v Litomyšli: Alkohol i drogy, uhořeli příbuzní ve věku 18 až 23 let

15. února 2022 23:04

Lidé u stromu nedalekého vlakového nádraží v Litomyšli zapalují svíčky. Přesně tam totiž v sobotu došlo k tragické autonehodě, při které uhořeli tři mladí lidé ve věku 18, 22 a 23 let. Podle informací Deníku mělo jít o dva sourozence a jejich sestřenici. Nehodu přežil pouze 27letý muž, který byl se středně těžkými zraněními odvezen do nemocnice. Tomu vyšel pozitivní test na alkohol i amfetamin. Policie nyní zjišťuje, zda muž seděl osudného dne za volantem, nebo řídil někdo jiný.

Vysvobodil jsem je z pekla, omlouval 13letý chlapec vraždu sourozenců. Dostal 100 let

3. února 2022 22:18

V roce 2017 13letý Nickalas Kedrowitz z Indiany zavraždil své dva mladší sourozence: dvouletou sestru Desiree McCartneyovou a nevlastního bratra, 10měsíčního Nathaniela Ritze. Po pěti letech se mladík dočkal rozsudku, za každou vraždu ho soud odsoudil k 50 letům vězení. Celkem tam může za mřížemi strávit až 100 let. Při výslechu policii tvrdil, že své sourozence „vysvobodil z pekla“.

Pes poprvé ucítil kopanec miminka v břiše své paničky, jeho reakce vás dostane

26. listopadu 2021 12:33

Každý, kdo má mladšího sourozence nebo už je rodičem, si jistě vzpomíná na ten okamžik, kdy přikládal ruku na těhotenské břicho a čekal, až konečně poprvé ucítí kopanec svého sourozence/dítěte. Podobný okamžik zažil i zachráněný pes Goose (Husa), který si lehal na břicho své páníčky pár týdnů před porodem. Jeho pohled při tom, když poprvé ucítil svou malou člověčí sestřičku, se stal hitem sociálních sítí a je opravdu k nezaplacení.

Dvanáctiletá dívka skončila s bolestmi břicha v nemocnici, porodila. Znásilnil ji bratr

4. listopadu 2021 16:47

Korunní soud ve velšském Swansea řešil neobvyklý případ. Dvanáctiletá dívka, která se do nemocnice dostala kvůli bolestem břicha, porodila krátce poté dítě svého bratra. Dívce bylo 11 let, když ji v domě rodičů znásilnil její 14letý bratr. U soudu zaznělo, že sourozenci vyrůstali v „dysfunkční“ domácnosti, kde rodiče děti nekontrolovali a kde byly „neostré sexuální hranice“.

Sourozenci vjeli pod vlak, 13letý Daniel nepřežil. Rodiče se modlí za přežití dcery

23. října 2021 23:03

Tragická nehoda na Frýdecko-Místecku si vyžádala život 13letého Daniela. Ten minulou neděli cestoval společně se svou starší sestrou Nikolou autem, když je na železničním přejezdu v obci Ropice srazil vlak. Sourozenci byli s těžkými zraněními převezeni do nemocnice. Zachránit chlapce se lékařům již nepodařilo. Jeho rodiče se teď rozhodli pro dobrý skutek a chlapcovy orgány poskytnou k dárcovství.