CNN Prima News sourozenci

sourozenci

Výpis příspěvků ke štítku „sourozenci“

Angličtí fotbalisté truchlí: Zemřel 17letý talentovaný mladík, na hřišti se mu udělalo zle

S nečekanou ztrátou se vyrovnává fotbalový klub Wycombe Wanderers z třetí nejvyšší anglické ligy. Nadějný 17letý sportovec Adam Ankers zemřel v pondělí poté, co se po zápase za tamní akademii dostal do nemocnice, protože se mu udělalo špatně. Otec talentovaného fotbalisty a skalního příznivce anglického celku uvedl na sociálních sítích, že rodina je zdrcená. Se zesnulým spoluhráčem se rozloučili i zástupci týmu. O smutné zprávě píše web DailyMail.

Zbyl jen pláč a trauma, matku z Nového Boru měl zavraždit partner. Pro děti vznikla sbírka

Pouhý den po tragické střelbě na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy (UK) se navždy změnil život i dvěma malým sourozencům. Při partnerské hádce zemřela v Novém Boru v Libereckém kraji jejich milovaná maminka. 30letý muž, otec dětí, byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. V případě odsouzení mu hrozí až 18 let ve vězení. Plačící děti odvedla z domova policie, v péči je má nyní babička. Jejich osud není lidem z dárcovské platformy Znesnáze21 lhostejný, proto založili sbírku.

Mrazivé příběhy rukojmích z Izraele: Tati, oni mě střelili. Chtějí nás zabít, volala dívka domů

Od kojenců po seniory, většina z nich jsou civilisté. Nejméně 200 lidí je podle Izraele drženo v zajetí v Gaze, byli uneseni po útoku Hamásu. Některé rodiny si dosud přehrávají poslední zprávy a telefonáty, které jim jejich nejbližší v momentech před zmizením zanechali. Jiní se o únosu svých milovaných dozvěděli až z videí. Zoufale čekají, nevědí, zda jsou jejich příbuzní vůbec naživu. Světu však vyprávějí jejich příběhy. Ať už jde o 21letou Mayu s bratrem, která přes telefon svému otci do ucha křičela, že ji postřelili a snaží se ji zabít, anebo 24letou Karin, jež příbuzným zanechala SMS na rozloučenou.

Nezabíjejte mě, křičela Noa. Teroristé ji unesli z festivalu hrůzy v Izraeli, otec je zničený

Prosebně natahovala ruce ke svému příteli, k únoscům křičela: „Prosím, nezabíjejte mě.“ Příběh 25leté studentky Noi, kterou útočníci unesli z hudebního festivalu poblíž Pásma Gazy, je jedním z mnoha. Na rozdíl od zhruba 250 účastníků akce ji extremisté z Hamásu nezavraždili, ale odvezli neznámo kam. Její otec je zničený. Celý život ji chránil, nakonec nemohl udělat vůbec nic.

Marka jeho matka alkoholička topila ve vaně či zbila pohrabáčem. V dospělosti přišly další rány

Celý život se Marek staral o druhé, zejména pak o dva roky mladší sestru. Jejich matka byla alkoholička a na radostné dětství může jen stěží vzpomínat. Roky čelil psychickému i fyzickému týrání, matka ho dokonce zbila pohrabáčem či topila ve vaně. Ani v dospělosti k němu osud není příznivý. Kvůli covidu přišel o práci, čelil i nepříjemným zraněním. Jeho přítelkyně nyní prosí o pomoc pro muže, který vždy více myslel na ostatní než na sebe.

Tragédie na sídlišti: Smrt chlapce spolužáky otřásla, domů chodí s pláčem. Ve škole hoří svíčka

Dcera přišla domů s pláčem. Tak líčila jedna z maminek důsledek tragické zprávy o smrti teprve devítiletého chlapce. Policisté ho našli ubodaného v bytě v bratislavské Petržalce, jeho matka měla zemřít po skoku z okna. Co tragédii, při níž měl zahynout i chlapcův strýc, předcházelo, je předmětem vyšetřování. Spolužáci ze základní školy jsou smrtí nadaného chlapečka otřeseni.