Vánoce sportovců: Limberského extrémně ozdobený stromeček a Mäki v plavkách

Sportovní hvězdy si během svátků dopřály zasloužený odpočinek. Zatímco fotbalista David Limberský ukázal další z rodinných „extrémně“ nazdobených stromečků, česko-finská běžkyně Kristiina Mäki strávila s rodinou Štědrý den v Jihoafrické republice. Také hokejista Tomáš Plekanec sdílel rodinné vánoční fotografie – s bývalou tenistkou Lucií Šafářovou a dcerou Leontýnou.

Pro plzeňského fotbalistu Davida Limberského je štědře ozdobený vánoční stromek tradicí. Letos se již počtvrté pochlubil jeho snímkem na Instagramu. Svým fanouškům také popřál v koronavirovém období pevné zdraví a veselé svátky.

Česko-finská běžkyně a čerstvá matka Kristiina Mäki se naopak rozhodla trávit Štědrý den netradičně. Svátek oslavila se svým manželem, atletem Filipem Sasínkem, a jejich synem v Jihoafrické republice.

I bývalá tenistka Barbora Strýcová vyrazila do teplých krajin. Vánoční období prožívá po boku svého partnera a tříměsíčního syna Vincenta u moře.

Hokejista Tomáš Plekanec klasikou nepohrdl. Štědrý večer se svou ženou, bývalou tenistkou Lucií  Šafářovou, a dcerou Leontýnou prožili letos naposledy ve třech. Dvojice sportovců totiž v příštím roce očekává přírůstek do rodiny. Rozrůst se má i rodokmen hokejisty Filipa Chlapíka, který se svým fanouškům pochlubil ultrazvukem.

Někteří sportovci se rozhodli pojmout svá vánoční přání s humorem. Fotbalový záložník pražské Sparty Lukáš Vácha se s rodinou vyfotil v pestrobarevných vánočních svetrech. „Veselé Vánoce a Šťastný nový rok. Zase vypadáme hrozně,“ napsal pod snímek na Instagramu. Spoluvlastník organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný se namísto fotografie s rodinou pochlubil bramborovým salátem.

O štědrovečerní vzpomínku se podělila i tenistka Karolína Plíšková, která se nechala vyfotit u stromku i se sádrou na ruce po nedávném úrazu v posilovně. Její sestra Kristýna Plíšková oslavila Štědrý večer po boku sparťanského fotbalisty Dávida Hancka. Zamilovanost čišela i z fotbalisty Adama Hložka, jehož přítelkyně rovněž zveřejnila společnou fotografii u stromečku.

Tagy: