CNN Prima News sportovkyně

sportovkyně

Výpis příspěvků ke štítku „sportovkyně“

Hvězdná Nosková do semifinále Australian Open nepostoupila. Pokořila ji rodačka z Oděsy

Devatenáctiletá tenistka Linda Nosková na Australian Open do premiérového semifinále grandslamu nepostoupila. Ukrajince Dajaně Jastremské podlehla na tvrdých kurtech v Melbourne za 1 hodinu a 20 minut 3:6, 4:6. Rodačka z Oděsy, která prošla do hlavní soutěže z kvalifikace, se utká o postup do finále s turnajovou dvanáctkou Číňankou Čeng Čchin-wen, nebo Ruskou Annou Kalinskou.

Vlhová emotivním vzkazem dojala fanoušky. Záběry jejího hrůzného pádu obletěly svět

Udělám vše pro to, abych se vrátila co nejdřív zpět a ještě silnější, vzkázala všem svým příznivcům prostřednictvím Instagramu slovenská lyžařka Petra Vlhová, která si při pádu během sobotního obřího slalomu Světového poháru v Jasné poranila vazy v koleni. Její trenér Mauro Pini následně potvrdil, že sezóna pro naději slovenského sjezdového lyžování skončila. Záběry jejího děsivého pádu zatím obletěly celý sportovní svět.

Olympijská šampionka zemřela po pádu ze 17. patra. Truchlící spoluhráčky dojaly velkým gestem

Zemřela olympijská vítězka a opora brazilské volejbalové reprezentace Walewska Oliveirová, bylo jí 43 let. Smrt ihned rozvířila spekulace: údajně měla spáchat sebevraždu skokem ze 17. patra domu, v němž žila, ale vyšetřovatelé to zatím nepotvrdili. K uctění památky reprezentantky brazilský volejbalový tým držel minutu ticha, superligový klub, kterému pomohla k titulu, zase na její počest vyřadil dres s číslem jedna.

S menstruační krví na plavkách. Intimní snímek triatlonistky obletěl svět, sklidila uznání

Tak vypadá skutečný ženský sport. Čím více bariér se nám podaří prolomit, tím lépe. Tato slova napsala britská triatlonistka Emma Pallantová Browneová na svůj Instagram, kde sdílela svou fotografii ze závodu, na které je patrné, že menstruuje. Intimní snímek obletěl celý svět a ačkoliv by mohli někteří považovat viditelnou skvrnu za trapas, Pallantová Browneová to tak rozhodně nevnímá. Možnost menstruovat považuje za dar. Slavná sportovkyně si vysloužila uznání i od mnohých svých kolegyň.

Mrazivá zpověď české atletky: Od 15 let ji sexuálně zneužíval trenér, hrůzy teď popsala

Nadějnou oštěpařku Terezu Vytlačilovou od jejích patnácti let sexuálně zneužíval osobní trenér. O nepříjemný zážitek se mladá sportovkyně podělila v projektu Bez Frází s nadějí, že by mohl pomoci dalším v podobné situaci. Několikrát prý zvažovala sebevraždu a závažné psychické následky si nese dodnes. Pachatele z vězení propustili po necelém roce.