CNN Prima News sportovkyně

sportovkyně

Výpis příspěvků ke štítku „sportovkyně“

Mrazivá zpověď české atletky: Od 15 let ji sexuálně zneužíval trenér, hrůzy teď popsala

23. září 2022 08:54

Nadějnou oštěpařku Terezu Vytlačilovou od jejích patnácti let sexuálně zneužíval osobní trenér. O nepříjemný zážitek se mladá sportovkyně podělila v projektu Bez Frází s nadějí, že by mohl pomoci dalším v podobné situaci. Několikrát prý zvažovala sebevraždu a závažné psychické následky si nese dodnes. Pachatele z vězení propustili po necelém roce.

Slzy Soukalové: Po těžkém rozvodu nemoc v rodině. Všechno špatné mě posiluje, říká

1. listopadu 2021 18:55

I když si Gabriela Soukalová užívá novou roli maminky, v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila, že si v posledních letech prošla těžkým obdobím. To navíc neskončilo. Kromě těžkého rozvodu s Petrem Koukalem se ukázalo, že jsou její blízcí vážně nemocní. Všechny předchozí životní zkoušky považuje za přípravu na tu současnou.

Natálie sebevraždu nespáchala, tvrdí blízcí. Závaží si připevnila k noze kvůli tréninku

8. září 2021 00:07

Naposledy viděli šestadvacetiletou sportovkyni Natálii živou 4. srpna, když vyrazila na nafukovacím člunu do středu vodní nádrže. Zpátky se už ale nevrátila. Po dívce se pátralo celé tři týdny, až tento pátek její bezvládné tělo vyplavaly vody Veľké Domaše. K noze měla přivázaný kbelík se sádrou. Podle rodiny tak dívka učinila proto, aby mohla trénovat. Domněnky o možné sebevraždě odmítají.

Bylo to těžké. Nevěděla jsem, že jedu svou poslední sezonu, popsala Soukalová

11. března 2021 22:42

Český biatlon prošel výraznou generační výměnou, máme tu velmi nadějné vlaštovky, řekla dvojnásobná olympijská medailistka Gabriela Soukalová. Kariéry vrcholové sportovkyně zanechala, několik měsíců už se věnuje moderování Showtime na CNN Prima NEWS. V pořadu Interview mimo jiné prozradila, že problémy měla v nové roli například s chůzí na podpatcích.

Ester Ledecká počtvrté ovládla anketu Král bílé stopy

17. července 2020 20:59

Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká po roční pauze opět získala cenu Král bílé stopy. Anketu Svazu lyžařů ČR ovládla počtvrté. Dvojnásobná olympijská šampionka jasně předčila snowboardcrossařku Evu Samkovou, jež po loňském vítězství skončila druhá. Kvůli opatřením proti šíření koronaviru Ledecká nepřevzala korunu při tradičním galavečeru, ale v televizním dokumentu.