CNN Prima News stanice

stanice

Výpis příspěvků ke štítku „stanice“

Nahý muž kráčel pražským metrem. Pak obviňoval strážníky ze sexuálního obtěžování

15. dubna 2022 16:24

Kuriózní případ museli ve čtvrtek odpoledne řešit pražští strážníci. Ti ve čtvrtek odpoledne uklidňovali muže, který se procházel stanicí metra Můstek. Problémem bylo, že jeho přirození nic nezakrývalo. Argumentoval tím, že nahota je projevem jeho víry, udivené městské policisty navíc konfrontoval s tím, že ho sexuálně obtěžují.

Žádná Pražská, ale Koněvova. Ruští komunisté žádají změnu názvu moskevské stanice metra

27. dubna 2021 20:15

V reakci na česko-ruskou krizi a vzájemné vyhoštění diplomatů v souvislosti s kauzou Vrbětice zvažuje Moskva další kroky. Nejenže se spekuluje o zákazu dovozu českého piva do Ruska, předseda Ústředního výboru Komunistické strany Ruské federace Vladimir Kašin obnovil myšlenku na přejmenování stanice moskevského metra Pražská na Koněvova. Ne všude ale našel podporu, kritici mu připomínají doby, kdy byly oba státy spojenci.

Při zatýkání mě kopali do lýtek, zlobí se kurýr. Podle policie byl zákrok přiměřený

8. února 2021 16:50

Na sociálních sítích koluje video, které ukazuje, jak pražští strážníci zatýkají řidiče vozidla stojícího na přechodu. Na výzvu k přeparkování muž údajně nereagoval. Když ho požádali o doklady, začal na ně křičet a vulgárně jim nadávat. V tu chvíli se policisté rozhodli zakročit. Vytáhli ho z auta ven, povalili na zem, nasadili pouta a odvezli na stanici. Řidič auta označil jejich zásah za nepřiměřený. O přeparkování mě ani nepožádali, strážník mi bušil do okna, div že ho nevymlátil, popsal majitel vozidla Marek Š.