CNN Prima News Šternberk

Šternberk

Výpis příspěvků ke štítku „Šternberk“

Osmnáctiletý řidič vjel na odstavné parkoviště a narazil do kamionu. Na místě zemřel

11. června 2021 09:37
Aktualizováno

Osmnáctiletý řidič osobního auta zemřel v noci na pátek u Šternberka na Olomoucku. Při cestě z Lipiny na Šternberk vjel na odstavné parkoviště a narazil do nákladního auta. Řidič zemřel na místě, jeho další dva spolujezdci skončili s těžkými zraněními v péči záchranářů, informovala mluvčí olomoucké policie Marie Šafářová. Hospitalizováni jsou v kritickém stavu ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Policisté našli pohřešovanou 11letou dívku ze Šternberka. Je naživu

21. května 2021 11:34
Aktualizováno

Policisté v pátek odpoledne našli jedenáctiletou dívenku ze Šternberka na Olomoucku, která byla nezvěstná od čtvrtečního večera. Dívku vypátrali v jedné z obcí na Šternbersku. Je živá, bližší informace s ohledem na věk nechce policie sdělit. Podle dosavadních zjištění se však dívka nestala obětí protiprávního činu, uvedla olomoucká policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Silný vítr až do neděle, sněžení, ledovka. Zima přichází, platí výstrahy meteorologů

3. prosince 2020 12:47

Silný vítr, pravděpodobná tvorba ledovky při mrznoucím dešti, od 1 do 15 cm nového sněhu. Takové počasí nás čeká na konci týdne. Meteorologové vydali výstrahy nejen pro řidiče, aby počítali s komplikacemi v dopravě, ale také například pro ty, kteří by plánovali výlety do přírody. Poryvy větru mohou lámat stromy či větve a nejsou vyloučeny ani menší škody na budovách.

Ředitelka nemocnice: Lidí ve vážném stavu je hodně. Kritické je i zajištění personálu

5. listopadu 2020 12:00

Boj s koronavirem v Česku není zdaleka vyhraný. V některých regionech se však povedlo zlomit dosud vzrůstající křivku a počet nakažených se začal mírně stabilizovat. I tak mají nemocnice stále vysoká čísla lidí v kritickém stavu. Ve středu navíc padl další rekordní nárůst, kdy přibylo 15 729 pozitivně testovaných. Nemocnice mají problém i s personálním pokrytím, protože je mnoho zdravotníků nakažených koronavirem.