CNN Prima News streamování

streamování

Výpis příspěvků ke štítku „streamování“

Český streamer CzechCloud dluží přes milion korun. Málem jsem se sesypal, svěřil se

Ze streamování a natáčení videoher se stal neuvěřitelně výdělečný byznys. Ti nejlepší streameři jen sedí, hrají a peníze se sypou. Takové částky mohou dosahovat až desítek milionů korun ročně. Ale existují také příběhy, které dokazují, že idylka může rychle skončit. Posledním takovým příkladem je osud českého streamera Petra Žaluda alias CzechClouda.

Hledá se český herní klenot. Hlasujte v anketě Česká hra roku a rozhodněte, kdo zvítězí

Zapojte se do hlasování v anketě Česká hra roku a rozhodněte, který tuzemský titul si za rok 2021 zaslouží ocenění ze strany veřejnosti. Svůj hlas můžete dát jedné z 15 vybraných českých videoher, mezi nimiž nechybí velké blockbustery či drobná nezávislá tvorba. Hlasovat můžete do 23. listopadu 2022 včetně. Mediálním partnerem ankety je herní pořad CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu od 22:40 na CNN Prima NEWS a na webu cnnprima.cz.

Vydělávat se dá i z pokojíku. Streameři hrají celé dny, ti nejlepší inkasují miliony

Vysílají živé přenosy z pohodlí svého pokoje, natáčí se při hraní na počítači a díky věrným divákům si někteří z nich přijdou na pohádkové peníze. Streamovací platforma Twitch.tv se v posledních letech stala obřím fenoménem internetového prostoru, který láká tvůrce všech věkových kategorií a zájmů. Více se o platformě Twitch.tv dozvíte v herním pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu na CNN Prima NEWS od 22:35.

Cenám Emmy kralovala Koruna. Bodovaly také seriály Dámský gambit a Ted Lasso

Aktualizováno

Letošní slavnostní udílení amerických televizních cen Emmy ovládly produkce streamovacích služeb, které si poprvé odnesly ocenění ve všech třech hlavních kategoriích. V kategorii nejlepší drama si pro vítězství po třech neproměněných nominacích došel seriál společnosti Netflix – Koruna. Cenu za nejlepší minisérii si taktéž vysloužil netflixovský seriál Dámský gambit. Nejlepším komediálním seriálem se stal Ted Lasso z platformy Apple TV+ o příběhu amerického trenéra amerického fotbalu v anglickém prostředí.

Esportový gigant ESL uzavřel exkluzivní partnerství s českou agenturou PLAYzone

Největší esportová společnost na světě – německá ESL – rozšiřuje svoje aktivity v České republice a na Slovensku. Podepsala totiž partnerství s českou esportovou agenturou PLAYzone, která je součástí mediální skupiny FTV Prima. V rámci partnerství tak PLAYzone získává pro letošní a příští rok exkluzivní práva na vysílání nejpopulárnějších prestižních mezinárodní turnajů, které ESL pořádá.

Bezos bude vlastnit Bonda i Rockyho. Amazon koupí studia MGM za 8,45 miliardy dolarů

Společnost Amazon Jeffa Bezose je před dokončením své druhé největší akvizice v historii. Tento týden by měla společnost oznámit převzetí slavných filmových studií Metro-Goldwyn-Mayer. Internetový gigant by měl za studia zaplatit 8,45 miliardy dolarů (asi 175 miliard korun). Akvizicí MGM Amazon výrazně posílí svou streamovací platformu Prime Video. Dohoda je zároveň pokračující součástí konsolidace filmového průmyslu.