CNN Prima News studentka

studentka

Výpis příspěvků ke štítku „studentka“

Musím znát její poslední chvíle: Matka se setká s mužem, který jí znásilnil a zavraždil dceru

29. října 2022 08:28

Lisa Squireová se připravuje na setkáním s mužem, který vzal život její nejstarší dceři Libby. Polák Pawel Relowicz dívku znásilnil, zabil a její tělo hodil do řeky. Podle Squireové je nepřijatelné, aby neznala poslední okamžiky Libbyina života. Případ se odehrál ve Velké Británii, informoval o něm deník Daily Mail.

Bití, plivání i oběd na záchodě. Dívku šikanovali kvůli vzhledu, teď vyhrála soutěž krásy

22. října 2022 06:45

Angličanka Jessica Gagenová se stala Miss Anglie. V dětství ji přitom ostatní děti kvůli její barvě vlasů šikanovaly. Spolužáci jí uštědřovali rány pěstí, plivali na ni, házeli po ní věcmi, a dokonce ji i popálili. Šestadvacetiletá modelka bude svou zemi reprezentovat také v mezinárodní soutěži Miss World.

Patrície otevřeně o hororu v Bratislavě: V sanitce jela s Dědečkovým synem, stále je v šoku

13. října 2022 15:17

Datum 2. října se zapsalo do nejčernějších slovenských statistik. Opilý bývalý sportovní funkcionář Dušan Dědeček v plné rychlosti projel autobusovou zastávku v Bratislavě, jeho počínání si vyžádalo život pěti lidí. Další zranil – mezi nimi byla i 23letá studentka Patrície. Ta nyní v otevřeném rozhovoru pro web Pluska.sk vzpomínala na osudný večer i jízdu v sanitce se synem viníka.

Učitel potrestal studentku za zapomenutý úbor. Fackou jí vykloubil čelist, kopal ji do hýždí

10. října 2022 06:00

K nepochopitelné míře násilného chování se uchýlil učitel jedné střední školy v západním Japonsku. Když si jedna z jeho studentek zapomněla cvičební úbor, potrestal ji ve vzteku tak silnou fackou, až jí vykloubil čelist. Podle svědků to nebylo zdaleka poprvé, co dívka čelila fyzickým útokům. Vedení školy se za chování svého pedagoga omluvilo a slíbilo, že celý případ řádně prošetří s disciplinární komisí.

Sexuální obtěžování na Masarykově univerzitě? Docent musel na hodinu skončit

24. května 2022 11:16

Na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity letos v únoru na hodinu skončil docent politologie kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování studentky po večírku. Pedagog ve vyjádření pro Deník N „intimní sblížení“ s mladou ženou nepopřel, tvrdí ale, že k němu došlo za oboustranného souhlasu. Rektor univerzity Martin Bareš v obecném stanovisku uvedl, že škola nebude případy obtěžování tolerovat.

Žák se s pistolí natáčel, třídy se zabarikádovaly. Dívka popsala manévry v Hustopečích

13. května 2022 21:26

Policejní manévry ráno vyděsily obyvatele jihomoravských Hustopečí. Jeden z žáků tam totiž do školy přinesl pistoli. Policisté nemohli nic podcenit a na místo proto vyrazila i zásahová jednotka. Ta nakonec žáka, který měl u sebe plynovou pistoli, odzbrojila. Krimi zprávám se podařilo natočit rozhovor se studentkou, která byla v té době ve škole.

Všichni myslí na zastřelenou holčičku, v Ochtyrce se ale umírá dál, vypráví studentka

28. února 2022 08:48

Padesátitisícové ukrajinské město Ochtyrka je ruskými vojáky pravidelně ostřelováno od čtvrtečního rána 24. února. Nachází se v Sumské oblasti, jen 50 kilometrů od ruských hranic. „V sobotu u nás při dělostřeleckém ostřelování zahynulo šest civilistů,“ vypráví Jelizaveta Akymenková, 21letá studentka Vysoké školy báňské v Ostravě. Již v pátek v Ochtyrce zemřela po ostřelování mateřské školky sedmiletá holčička.