CNN Prima News studentka

studentka

Výpis příspěvků ke štítku „studentka“

Středoškolačka vyrábí vtipné ponožky pro osamělé seniory. Zahřejí na nohou i u srdce

Je teprve na střední škole, už nyní však usiluje o to, aby se ostatní měli lépe. Řeč je o 17leté Elle Gianelliové z kalifornského Stocktonu, která už několik let vyrábí barevné ponožky s humornými vzory, které posílá do pečovatelských domů osamělým seniorům. Ty zahřejí nejen na nohou, ale zejména u srdce. Před Vánoci se navíc podnikavá středoškolačka snaží naplnit vytyčený cíl: zaslat balíčky plné radosti do všech amerických států.

Sebevražda, která šokovala houslisty. Byla sluníčko, truchlí Šporcl po smrti 19leté Veroniky

V pouhých 19 letech zemřela talentovaná houslistka Veronika Jugasová. Smutnou zprávu na sociálních sítích sdílel houslista Pavel Šporcl, další jeho kolegové a dívčini kantoři. Jeden z nich uvedl, že měla 21. listopadu spáchat sebevraždu. „Poznal jsem ji jako nádherné a usměvavé sluníčko, a tak i zůstane v mém srdci,“ truchlí Šporcl. Soustrast nad její náhlou smrtí vyjadřují stovky lidí.

Hororová scéna ve vlaku: Agresor pobodal v kupé studentku, mířil na důležité orgány

Krvavým útokem v rychlíkové soupravě se zaobírají slovenští kriminalisté. 29letý muž pobodal o sedm let mladší studentku, a to přímo v jednom z kupé. Podle svědků, kteří agresorovi zabránili v útěku z nádraží, měl u sebe několik nožů. Dívka utrpěla středně těžká zranění, ale i díky pohotovému zásahu spolucestujících se ji podařilo stabilizovat. K případu se vyjádřil slovenský ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok.

Izraelka v Praze: Nekontrolovatelně jsem plakala. Žiju noční můru, bojím se o své rodiče

Od soboty se každý den modlím za všechny. Ráno, odpoledne, v noci před spaním. Žiju noční můru, svěřila se redakci CNN Prima NEWS mladá izraelská studentka Dina. Ačkoliv studuje v Německu, zrovna byla na návštěvě své kamarády v České republice, když došlo k útoku palestinských radikálů na izraelském území. Její rodina pochází ze severní části země, kde panuje obří napětí – i kvůli Libanonu. „Strašně se bojím o své rodiče. Neviděla jsem je dva roky. Chci je ještě vidět živé a zdravé,“ řekla reportérovi.

Mladou ženu zabilo pár soust tiramisu. Výrobce ve veganské verzi nepřiznal stopy mléka

Populární italský dezert stál mladou ženu život. Dvacetiletá studentka módy Anna Bellisariová zkolabovala poté, co snědla pár soust veganského tiramisu. Trpěla totiž extrémní alergií na mléko, přičemž podle pozdějších zjištění mohl dezert obsahovat stopy mléčných bílkovin. To vše se odehrálo v restauraci, kde se servírovaly ryze veganské pokrmy. Dívka strávila 10 dní v kómatu, než ji doktoři prohlásili za mrtvou, informoval italský web Il Messaggero.