reklama
CNN Prima News studentka

studentka

Výpis příspěvků ke štítku „studentka“

Rozptyluješ učitele a žáky. Kvůli odhaleným kotníkům musela 13letá dívka na samotku

18. září 2021 12:54

Nepříjemného uvítání v lavicích se po prázdninách dočkala 13letá Olivia Harrisonová z anglického Leedsu. Oblékla si předepsanou uniformu, měla však odhalené kotníky. Pracovnice školy jí údajně oznámila, že by tím mohla „rozptylovat učitele i spolužáky“. Dívka se však odmítla převléci do náhradního oděvu, a byla tak poslaná na samotku.

Vrah studentky na jihu Čech byl závislý na PC hrách. Nejspíš ho vyrušila, míní expert

13. září 2021 20:34

Muž, kterého policie obvinila z vraždy studentky na jihu Čech a spáchal ve vazbě sebevraždu, byl závislý na počítačových hrách. Podle primáře psychologického oddělení Vojenské nemocnice v Brně Jiřího Brančíka hraní her však agresivní chování vyvolat nemusí. Důležitá je především osobnost člověka. Psychiatr ale nevyloučil, že dotyčný mohl být při své činnosti vyrušen, což u něj vyvolalo násilnické sklony.

Indická mutace v ČR: Pozitivní jsou dvě studentky. Do karantény museli další tři lidé

24. dubna 2021 10:50
Aktualizováno

Ministerstvo zdravotnictví upřesnilo údaje o indické mutaci koronaviru v Česku. Nakazily se jí dvě studentky z Hradce Králové, další tři lidé jsou kvůli kontaktu s nimi v karanténě. Mutaci měla studentka přivézt přímo z Indie, odkud se před pár týdny vrátila. O indické variantě v ČR informoval ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) v rozhovoru pro sobotní Právo.

Středoškolačka se vrací na intr: Už jsem chtěla od rodičů, ale bojím se třetí vlny

7. prosince 2020 06:03

V neděli se 17letá středoškolačka Anna Tržilová vrátila po necelých dvou měsících na internát do Českých Budějovic. Doma s rodiči už to pro ni bylo dlouhé, chce mít své soukromí a užít si „nejlepší roky svého života“ s kamarády. Těšila se však i do školy, protože má pocit, že na distanční výuce se toho moc nenaučila. Z návratu do lavic má ale zároveň strach – nejen proto, že ji čeká mnoho testů, ale bojí se i toho, že školy jsou častými ohnisky koronaviru. I proto studentka doslova očekává po Vánocích třetí vlnu pandemie.

reklama