CNN Prima News studna

studna

Výpis příspěvků ke štítku „studna“

Marocká tragédie se může opakovat. V afghánské studni uvízl chlapec, dochází mu čas

17. února 2022 17:07

Záchranáři v Afghánistánu se snaží zachránit devítiletého chlapce, který uvízl ve studni. Dítě je zaseklé ve škvíře už dva dny. Záchranné složky se teď k němu snaží prokopat. Před dvěma týdny došlo k podobnému incidentu v Maroku. Pětiletého chlapce uvízlého ve studni se tam lidem přese všechnu snahu zachránit nepodařilo.

Marocká tragédie pokračuje. V den Rajánova pohřbu ve studni zemřel další malý chlapec

11. února 2022 09:23

Marokem otřásá další tragédie. Po smrti pětiletého Rajána, kterého se pět dní snažili záchranáři vyprostit z 32 metrů hluboké studny, zemřelo další dítě. Sedmiletý Khalid, který podle webu Midi-Libre trpěl Downovým syndromem, spadl do 40 metrů hluboké studny a utopil se. K jeho smrti mělo navíc dojít v pondělí, kdy se nejen Maročané loučili se zesnulým Rajánem.

Příběhy podobné Rajánovi. Z vrtů a studní záchranáři vyprošťují děti hodiny i řadu dní

8. února 2022 23:44

Dramatickou záchranu pětiletého Rajána Orama z Maroka, který spadl do 32 metrů hluboké a těžko přístupné studny, sledoval celý svět. Akce trvala pět dní, nakonec skončila tragicky. Příběh dítěte, které zapadlo do hluboké vrtu, však není ojedinělý. Záchranáři po celém světě evidují minimálně desítky podobných akcí.

Detaily dramatické záchrany chlapce ze studny: Vytáhněte mě, měl volat pětiletý Raján

6. února 2022 19:28

Celý svět zatajoval dech při záchraně Rajána Orama, pětiletého chlapce z Maroka, který uvízl ve 32 metrů hluboké studni. I přes řadu komplikací záchranáři s nadějí postupovali k dítěti a doufali, že se jim ho podaří vytáhnout živé. V sobotu večer však nadšený potlesk přihlížejících vystřídal smutek, chlapec zemřel. Jak jeho záchrana probíhala?

Drama kolem záchrany chlapce uvízlého ve studně: Po pěti dnech není jisté, zda stále žije

5. února 2022 16:19

Záchranáři, kteří se od úterního večera snaží vysvobodit pětiletého chlapce jménem Raján, jenž spadl na severu Maroka do úzké studny a uvízl v hloubce 32 metrů, byli již v jeho těsné blízkosti. Podle webu BBC se dostali do vzdálenosti asi jen 1,8 metru. Operaci však zkomplikovaly obavy ze sesuvu půdy. Podle dostupných informací jsou zasahující v závěrečné fázi mise. Není jisté, zda je Raján stále naživu.