CNN Prima News Super Bowl

Super Bowl

Výpis příspěvků ke štítku „Super Bowl“

Vraždila žárlivost. Televizní hvězdu a jeho přítele našli mrtvé v obalu na surfové prkno

Australská policie našla těla tamější televizní hvězdy Jesseho Bairda a jeho přítele Luka Daviese. Oba mladé muže měl před týdnem zavraždit policista. První výsledky vyšetřování napovídají, že za zločinem byla žárlivost. Vraždil bývalý přítel oblíbeného moderátora. Policisté ho v pátek obvinili, těla se jim však až do pondělí nedařilo najít, informovala zahraniční média.

Chceme, aby si diváci mysleli, že jde o český Super Bowl, říká Novotný o turnaji v Edenu

Další milník na obzoru. Oktagonu se daří posouvat úroveň českého MMA už sedmý rok. Běžně vyprodává největší tuzemské sportovní haly, během pandemie zorganizoval turnaj Underground a dal dohromady unikátní zápasovou pyramidu Tipsport Gamechanger. V červnu dojde na další přelomovou akci. Smíšená bojová umění poprvé zaplní fotbalový stadion Eden. „Je to samozřejmě nejdražší turnaj všech dob,“ říká promotér Ondřej Novotný v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Posun v případu masové střelby v USA: Policie zadržela i dva nezletilé, podezřívá je z útoku

Dva ze tří zadržených, kteří jsou podezřelí v případu masové střelby při oslavách Super Bowlu v USA, jsou podle policie nezletilí, informovala stanice CNN. Zhruba polovina zraněných jsou také děti. Zdravotníci na místě ošetřili a odvezli do nemocnic 22 osob, další lidé z místa utekli a lékařskou péči vyhledali sami. Podle údajů z nemocnic ze čtvrtka by mělo být raněných celkem 30.

Buď loajální, díky mně sis vydělala. Trump tlačí na popovou hvězdu Taylor Swiftovou

Že může umění značně ovlivňovat veřejné dění, je dobře známo. Příkladem budiž americká popová hvězda Taylor Swiftová. Oči Američanů se k ní dnes upírají v souvislosti s prezidentskými volbami. Exprezident Donald Trump právě na ni tlačí, aby nepodpořila současnou hlavu státu Joea Bidena. Argumentuje tím, že si za jeho administrativy Swiftová přišla na značné peníze.

Pan Nepodstatný nakročil mezi nesmrtelné. V Super Bowlu mu nakonec chybělo jen pár vteřin

Stál na straně poražených, kteří na rozdíl od soupeřů na sportovní nesmrtelnost nedosáhli. Jenže Brock Purdy se už v životě naučil, že co není dnes, může klidně přijít zítra. Přestože tomu nikdo jiný nevěří. Cesta podceňovaného amerického fotbalisty týmu San Francisco 49ers je úchvatným příběhem o tom, že v životě se nemá nic vzdávat. Ani teď, po těsné porážce v Super Bowlu s Kansas City Chiefs.

Swiftová vyhrála nad časem. Na Super Bowl přeletěla půl světa tryskáčem, aby podpořila lásku

Zpěvačka Taylor Swiftová zvládla ostře sledovaný závod s časem a jako divačka se osobně účastnila finále ligy amerického fotbalu NFL zvaného Super Bowl. Ještě 17 hodin před utkáním mezi týmy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers v Las Vegas přítelkyně Travise Kelceho, který hájil barvy vítězného Kansasu, koncertovala v Japonsku. Přelet soukromým tryskáčem zvládla za 12 hodin.

Covid ani válka ji nezničily: Do reklamy se v ČR opět hojně investuje

Často si na ni stěžujeme, ale pravdou je, že alespoň jednou za čas upoutá pozornost každého z nás. Už staré známé rčení praví, že špatná reklama je taky reklama, a právě o ní byla řeč v pořadu Nový den. Má ekonomická krize dopad na investice do reklam a jak vlastně taková reklama vzniká? O tom všem hovořil marketingový ředitel mediální agentury Redbox Media Jaroslav Hübner.