CNN Prima News Super Bowl

Super Bowl

Výpis příspěvků ke štítku „Super Bowl“

Covid ani válka ji nezničily: Do reklamy se v ČR opět hojně investuje

23. května 2023 15:00

Často si na ni stěžujeme, ale pravdou je, že alespoň jednou za čas upoutá pozornost každého z nás. Už staré známé rčení praví, že špatná reklama je taky reklama, a právě o ní byla řeč v pořadu Nový den. Má ekonomická krize dopad na investice do reklam a jak vlastně taková reklama vzniká? O tom všem hovořil marketingový ředitel mediální agentury Redbox Media Jaroslav Hübner.

Fotbalovou sezónu dobrovolníkem v útulku: Hvězdný Tom Brady tak trávil čas se svými dětmi

24. února 2023 09:00

I když je Tom Brady hvězdou nejvyšší profesionální ligy amerického fotbalu, není asi nikdo, kdo by ho neznal i u nás. Tom letos v únoru ukončil svou třiadvacetiletou profesionální sportovní kariéru (nutno říct, že po několikáté, ale zřejmě tentokrát opravdu). Je považován za nejlepšího rozehrávače všech dob. A svůj „důchod“ oslavil adopcí koťat z útulku, na povrch pak ale vyplavalo ještě větší překvapení.

Zpěvačka Rihanna je znovu těhotná. Zakulacené bříško ukázala při vystoupení na Super Bowlu

13. února 2023 07:27

Poločasovou přestávku finále ligy amerického fotbalu NFL mezi týmy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles vyplnila v neděli večer superstar popu a R&B Rihanna. Barbadosko-americká zpěvačka představila v prestižní poločasové show hned několik svých největších hitů včetně písní jako Umbrella a Diamonds. Její zástupci po vystoupení oznámili, že je opět těhotná.

Půl minuty za 150 milionů. Reklama během Super Bowlu je opět dražší, letos zazáří i Ozzy

3. února 2023 06:16

Co všechno se dá pořídit za 152 milionů korun? Spousta bytů, mnoho luxusních aut, pěkný soukromý tryskáč… Anebo také okno pro třicetisekundovou reklamu, která bude jedinkrát přehrána během letošního Super Bowlu – finále sezóny nejslavnější soutěže amerického fotbalu NFL. Propagace produktů v nejatraktivnějším vysílacím čase, kdy se dívá jen ve Spojených státech 100 milionů diváků, je tradičně extrémně propíranou kapitolou ohromné události.

Sport v roce 2023: Fotbalový i rallye svátek v Praze, F1 čeká premiérová lasvegaská show

1. ledna 2023 06:52

Sportovní menu pro uplynulý rok bylo skutečně bohaté a gurmáni si jistě smlsli. Následujících 12 měsíců nenabídne monstrózní akce jako olympijské hry, fotbalový mundial a pro Česko domácí evropský basketbalový šampionát. Stále ale sezona 2023 přináší spoustu zábavy. Redakce CNN Prima NEWS vám přináší přehled těch nejzajímavějších událostí.

Expert za devět miliard. Legendární Brady usedne za mikrofon a vydělá si víc než jako hráč

11. května 2022 19:43

Sport je jako droga, zvlášť při veleúspěšné kariéře se ho vzdává těžko. Vyprávět by o tom mohl zřejmě nejlepší hráč amerického fotbalu všech dob Tom Brady. I přes to, že mu v létě bude 45 let, zůstává závislým a stále je profesionálem. A i když by před sebou měl mít asi už opravdu poslední sezonu, v zámořské NFL se chce pohybovat nadále. U show ho udrží monstrózní nabídka americké televizní stanice Fox.

Cirkus Miami: Formule 1 chce definitivně okouzlit Američany, nabídne i umělý přístav

7. května 2022 07:32

Formule 1 dlouho neměla v USA na růžích ustláno, Američané jevili o královnu motorsportu minimální zájem. Teď ale popularita seriálu v zámoří roste raketovým tempem, což dokazuje pozadí víkendové Grand Prix v ulicích Miami, kde se pojede vůbec poprvé. Tolik očekávání i podle bývalého pilota a nyní oblíbeného experta stanice Sky Sports Martina Brundla kolem jednoho závodu nikdy nebylo.

Nejdojemnější reklama na Super Bowlu. Toyota neukázala nová auta, ale milující se bratry

14. února 2022 16:13

Reklamy promítané v přestávkách během zápasu Super Bowlu, tedy finále play-off amerického fotbalu, jsou těmi nejsledovanějšími vůbec a automobilky k nim tak i přistupují. Toyota letos předvedla majstrštyk hned se dvěma spoty. V tom hlavním neukázala ani jedno nové auto, ale soustředila se na příběh dvou bratrů, kteří si byli ve sportu oporou.

Hvězdná plejáda na Super Bowlu. Zápas si nenechal ujít princ Harry, West ani „The Rock“

14. února 2022 14:52

Slavný Super Bowl – finále play off v americkém fotbale, do něhož letos pronikli hráči Los Angeles Rams a Cincinnati Bengals – spolu se 70 tisíci diváky na stadionu sledovala celá řada celebrit. Na tribuně nechyběli princ Harry s princeznou Eugenií, zpěváci The Weekend, Usher, Kanye West či Justin Bieber nebo legendární baketbalista LeBron James.

Eminem na Super Bowlu poklekl, i když to NFL prý nechtěla. Kde se gesto vzalo?

14. února 2022 11:49

Vystupovat v poločase Super Bowlu, tedy finále nejslavnější ligy amerického fotbalu NFL, je obrovskou prestiží. Každý rok jen v USA sleduje vyvrcholení sezony přes 100 milionů lidí v televizi, další desetitisíce na stadionu. Letos se tohoto masivního publika dočkaly legendy hip hopu a rapu – Dr. Dre, Kendrick Lamar, 50 Cent, Snoop Dogg nebo také Eminem. Právě on způsobil největší pozdvižení, když při jednom ze svých největších hitů – Lose Yourself – poklekl.