reklama
CNN Prima News Super Bowl

Super Bowl

Výpis příspěvků ke štítku „Super Bowl“

Sport v roce 2022: Olympiáda, fotbalové MS v Kataru i basketbalový šampionát v Praze

1. ledna 2022 18:00

Není zvykem, aby půl roku po skončení jedněch olympijských her začaly další. Koronavirová pandemie ale zamíchala harmonogramem, a proto zimní svátek bude následovat jen krátce po letním. Akce pod pěti kruhy v Pekingu bude – byť za mnoha kontroverzí – hlavním sportovním tahákem roku 2022. Tím druhým s největšími očekáváními je fotbalové MS v Kataru. A co nabídne svět branek, bodů a vteřin dál? Redakce CNN Prima NEWS vybrala nejzajímavější události.

V reklamách během Super Bowlu se blýskli Cardi B, Střihoruký Edward i Mila Kunis

8. února 2021 19:58

Super Bowl – finále sezóny amerického fotbalu – je v USA každoročně sportovní i reklamní událostí číslo jedna. Společnosti musejí platit miliony dolarů, aby jejich značka, byť na pár sekund, zazářila během propagačních přestávek. V nabitých reklamních spotech se letos v televizi objevili například herci Ashton Kutcher, Mila Kunis a dokonce dorazil i Střihoruký Edward.

Nejsoutěživější člověk světa. „Nemocný“ fenomén NFL Brady si už vydělal 5,7 miliardy

8. února 2021 12:55

Je to pouhých 324 dní, co se po 20 letech služby pro tým New England Patriots stal Tom Brady hráčem Tampy Bay Buccaneers. Krátké působení přineslo velkolepý úspěch. 43letý quarterback s floridskou organizací v noci z neděle na pondělí porazil Kansas City Chiefs a ovládl Super Bowl 55. Sám vyhrál NFL už posedmé. Status legendy se ještě prohloubil. A celkové výdělky ikony amerického fotbalu zase nabobtnaly.

reklama