CNN Prima News superhrdina

superhrdina

Výpis příspěvků ke štítku „superhrdina“

Hrdina z Avengers je v kritickém stavu. Pro známého herce letěl kvůli zranění vrtulník

Jeremy Renner, fanouškům superhrdinských filmů známý jako Hawkeye ze série Avengers, je v nemocnici v kritickém, ale stabilizovaném stavu, uvedl jeho mluvčí. Jednapadesátiletého amerického herce měl v neděli do nemocnice přepravit vrtulník kvůli vážným zraněním, která utrpěl při odklízení sněhu, informoval portál Deadline. K nehodě mělo dojít na Rennerově horském ranči na severu státu Nevada, kde jsou tisíce domácností kvůli extrémnímu počasí stále bez proudu.

OBRAZEM: Darth Vader, Střihoruký Edward i tlupa Zaklínačů. Kdo dorazil na Comic-Con?

Stejně jako loni byl i tentokrát uspořádán s mírným zpožděním, ale přesto přilákal davy lidí. Řeč je o pražském Comic-Conu, svátku všech fanoušků sci-fi či fantasy. V prostorách pražského O2 universa se nedávno očkovalo, nyní se zde potkávali rytíři Jedi, superhrdinové, ale i predátoři či jiná krvelačná monstra. Podívejte se, jak vypadala letošní akce očima našich reportérů.

Hvězdný Spider-man splnil slib. Hrdina, který zachránil sestru, byl součástí slavného filmu

Před rokem dojala celý svět zpráva o šestiletém chlapci, který vlastním tělem ochránil svou mladší sestru před psem. Jeho hrdinský čin ocenila celá řada celebrit, přičemž výjimkou nebyl ani filmový Spider-Man. Jeho představitel Tom Hollad chlapci slíbil, že se s ním jednoho dne setká na natáčení nového snímku s pavoučím mužem, a svému slibu v nedávné době dostál.

Meghan chce hrát superhrdinku. Lidé by si ji navždy pamatovali, říká komentátor

Královský komentátor Neil Sean tvrdí, že se Meghan Markleová chystá vrátit zpět k herectví. Situace jí to nyní umožňuje a podle jeho zdrojů jí práce, které se v roce 2018 vzdala kvůli královských povinností, schází. Sean však podotýká, že Meghan zřejmě touží po jedné konkrétní roli: superhrdinské. Měla by tak vliv především na děti a nikdy by se na ni nezapomnělo.

Nový komiksový Superman bude bisexuál. Chceme se přiblížit mladým, zní z nakladatelství

Komiksový hrdina Superman bude v nové sérii příběhů vystupovat jako bisexuál. Naváže dokonce romantický vztah se svým kamarádem Jayem Nakamurou. Podrobnosti odtajnilo nakladatelství DC Comics, které letos v létě začalo vydávat sešitové pokračování příběhů známého superhrdiny. Ty nově sledují osudy syna Clarka Kenta, který převzal štafetu po svém otci.

Daruj krev, daruješ život: I váš mazlíček může být superhrdina

Nikomu z vás nepřejeme, abyste se někdy ocitli v situaci, kdy váš mazlíček bude potřebovat transfuzi krve. Krevní banky pro psy a kočky má v republice jen velmi málo veterinárních klinik, jelikož je uchovávání dost náročné. Krev vydrží pouze tři týdny a odstředění plazmy, která se dá zamrazit, je zase velmi drahé. Právě proto vznikl projekt Červená tlapka, který spojuje dobrovolné dárce s těmi, kdo krev potřebují.