CNN Prima News svědci

svědci

Výpis příspěvků ke štítku „svědci“

Zabijte ho, křičeli lidé na Ficova atentátníka. Komentátoři mluví o emočním „papiňáku“

Lidé shromáždění před kulturním domem v Handlové, kteří se chtěli ve středu setkat se slovenským premiérem Robertem Ficem (Směr-SD), v prvních vteřinách po střelbě křičeli, aby ochranka zadrženého atentátníka zabila. V návalu emocí se ozývaly ostré nadávky a volání po lynči. Podle komentátora Petra Fischera je politické rozdělení společnosti na Slovensku výrazně hlubší než u nás. Komentátor Petr Kolář přirovnal situaci napříč Evropou k „papiňáku“.

Střelba v Plzni: Panika, rodiče rychle odváděli děti, líčí svědci. Senior ohrožoval lidi u hřiště

Hned několik výstřelů zaznělo v sobotu dopoledne v Plzni nedaleko dětského hřiště. Podle informací webu Krimi-Plzeň měl přítomné vyděsit téměř 80letý senior. Svědci uvedli, že nastala panika a rodiče rychle odváděli děti pryč. Muže na místě zadržela policie, dechovou zkoušku na alkohol odmítl. Zbraň, z níž vystřelil, byla plynová.

Mladíci umlátili v USA teenagera. Bili ho kladivem do hlavy, na jeho těle tančili, líčí svědci

Mělo jít o klasickou halloweenskou zábavu, skončila však smrtí šestnáctiletého Prestona Lorda z Arizony. Podle svědků měli na chlapce zaútočit jeho vrstevníci ve skupině, někteří hovoří až o patnácti lidech, kteří měli nasazené lyžařské masky. Policie dosud obvinila z vraždy prvního stupně dva středoškoláky – osmnáctiletého Trestona Billeyho a sedmnáctiletého Talana Rennera. Ten měl před kamarády prohlásit, že „omylem zabil kluka, zřejmě byl na něj příliš silný“. Nové informace k případu, včetně líčení svědků, zveřejnila americká média.

Smrt Josefa po zásahu taserem osvětlí svědci i rekonstrukce. Šlo tragédii předejít chvaty?

Co bylo příčinou smrti muže, který zahynul po zásahu policistů, rodiče stále neví. Zda život jejich syna Josefa vyhasl v únoru v důsledku elektrického výboje z taseru, nebo zranění způsobeného nožem, na který upadl, odhalí pitevní protokol. Podle expertů budou významnou roli v případu z Chomutovska, o němž informovala CNN Prima NEWS jako první, hrát svědci a rekonstrukce policejního zásahu. Jeden ze strážců zákona je podezřelý z přečinu usmrcení z nedbalosti.

Brutální záběry z Kobylis: Mladík napadl ležícího bezdomovce, pak bil pěstmi svědka

Pražská policie pátrá po útočníkovi, který podle ní bezdůvodně napadl bezdomovce ležícího na lavičce v Kobylisích a poté zbil i muže, který se bezdomovce zastal, informoval policejní mluvčí Jan Daněk. Na webu policie zveřejnila kamerové záznamy se záběry z napadení. Kromě útočníka hledají kriminalisté i svědky události. Jakékoliv informace k případu mohou lidé volat na linku 158.

Kdo konflikt u přehrady v Brně začal a kdy Roma útočník bodl? Líčení svědků se zásadně liší

Krajský soud v Brně pokračoval v projednávání případu smrti Roma u Brněnské přehrady. Ve čtvrtek 25. ledna dopoledne vypovídali svědci, jejich vyjádření se v popisu děje odlišovala. Odpoledne se k případu vyjádřili znalci. Obžalobě z vraždy čelí sedmatřicetiletý Roman R., muž původem z Ukrajiny. Vinu popřel, uvedl, že šlo o sebeobranu. Případ loni v červnu vedl k napětí mezi Ukrajinci a Romy.