CNN Prima News svědci

svědci

Výpis příspěvků ke štítku „svědci“

Napadenou dívku po brutálním útoku v Ústí hledali policisté. Báli se o její život

30. ledna 2023 19:53

Policisté od neděle pátrali po napadené dívce, kterou její vrstevnice v Krásném Březně v Ústí nad Labem kopala do hlavy a bila ji pěstmi. Obávali se, že by mohla být v ohrožení života. Brutalita a intenzita útoku, který zachytilo video, totiž otřásla i zkušenými kriminalisty. Podle informací CNN Prima NEWS se dívku již podařilo vypátrat a policie nyní shání svědky útoku.

Mladík z Liberce popsal drsné bitky s Ukrajinci: Časté, stačí do nich omylem strčit

8. listopadu 2022 19:18

Bitky mezi Čechy a Ukrajinci uprostřed Liberce jsou časté. Nebyla to jen surová rvačka o uplynulém víkendu, tvrdí návštěvníci zdejších barů. Video, které obletělo sociální sítě, zachycuje několik mužů, kteří do sebe bijí pěstmi, nechybějí ani kopance do hlavy. Další účastníci incidentu je buď povzbuzují, nebo se je naopak od sebe snaží odtrhnout.

Děsivá svědectví z Bratislavy. Padlo zhruba 15 výstřelů, střelec si na oběti chystal zbraň

13. října 2022 07:44

Bratislavskou Zámockou ulici ve středu v podvečer paralyzovala střelba. Podle svědků padlo asi patnáct výstřelů, které mířily na několik lidí. Dva muži útok nepřežili, jedna žena je zraněná. Střelec byl na útěku, policisté jej nakonec našli mrtvého. Nyní se snaží zjistit, co muže ve věku od 18 do 25 let k činu vedlo. Podle svědků totiž jednal chladnokrevně. Útok se odehrál v baru, který vyhledávala LGBT komunita.

Lékařka Stehlíková o Babišovi: V soutěži ve lhaní by byl mistrem světa. Trpí nenažraností

16. září 2022 16:51

Pokud by existovala soutěž ve lhaní, byl by expremiér Andrej Babiš (ANO) mistrem světa, napsala lékařka Džamila Stehlíková. Reagovala tak na slova advokáta Eduarda Bruny, který obhajoval bývalého předsedu vlády u soudu v kauze Čapí hnízdo. Podle něj by totiž měl naopak Andrej Babiš mladší podstoupit vyšetření psychologem, aby si ověřil, zda netrpí třeba lhavostí. „Taková je někdy prognóza,“ konstatoval Bruna při odchodu ze soudní síně.

Nemá mě ráda, skákal svědkyni Babiš do řeči. Soudce expremiéra napomenul

15. září 2022 08:38

Soud s expremiérem Andrejem Babišem (ANO) v kauze možného dotačního podvodu pokračoval ve čtvrtek u Městského soudu v Praze čtvrtým dnem. Obviněný šéf hnutí ANO se sice z líčení do konce týdne omluvil, nakonec ale k soudu dorazil. Stejně tak jeho někdejší poradkyně Jana Nagyová (dříve Mayerová). Soud ve čtvrtek skončil před 15. hodinou, pokračovat bude v pátek od 9 hodin ráno.