reklama
CNN Prima News svědci

svědci

Výpis příspěvků ke štítku „svědci“

Srazil dvě dívky na přechodě a ujel. Rožnovská policie pátrá po svědcích i řidiči

17. ledna 2022 16:01

Osobní auto srazilo v pondělí ráno na přechodu pro chodce v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku dvě mladistvé dívky. Jejich zranění by neměla být vážná. Po neznámém řidiči (nebo řidičce), který od nehody bez poskytnutí pomoci ujel, pátrá policie. O pomoc žádá i případné svědky, uvedl v tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš.

Před školkou ukradl auto i s dítětem. Policisté v Chomutově po zloději stále pátrají

13. ledna 2022 12:37
Aktualizováno

Policisté i ve čtvrtek v ulicích Chomutova intenzivně pátrali po neznámém zloději. Muž tam ve středu ráno u jedné ze školek ukradl nastartované auto, a to i s ročním chlapečkem. Vůz naštěstí policisté během pár desítek minut vypátrali a dítě se v pořádku vrátilo k matce. Mužům zákona se ale pachatele zatím nepodařilo dopadnout.

Rozsáhlé pátrání po seniorovi s krvácením do mozku je u konce. Sám se policii přihlásil

30. prosince 2021 10:01
Aktualizováno

Pražští policisté hledali čtyřiasedmdesátiletého seniora, který ve čtvrtek ráno odešel bez vědomí lékaře z vinohradské nemocnice. Podle vyšetření krvácel do mozku, a byl proto v ohrožení života. Odpoledne policejní mluvčí Violeta Siřišťová uvedla, že se pohřešovaný muž sám přihlásil na policejní služebnu.

Stížnost na Cimického jsme nikdy neobdrželi, tvrdí lékařská komora. Policie hledá oběti

9. listopadu 2021 16:53
Aktualizováno

Psychiatr Jan Cimický čelí obvinění několika žen z toho, že je sexuálně obtěžoval či napadl. Česká lékařská komora však v úterý uvedla, že nikdy neobdržela stížnost, která by s obviněním souvisela. Celý případ již řeší i policisté, kteří vybízejí svědky a možné další oběti, aby se přihlásili vyšetřovatelům.

Tragická rally v Lopeníku: Zemřely čtyři mladé dívky, soud ani po devíti letech nerozhodl

9. listopadu 2021 07:45

Po téměř půlroční pauze v pondělí u Okresního soudu v Uherském Hradišti pokračovalo hlavní líčení v kauze Lopeník. Jde o tragickou nehodu, která se odehrála před devíti lety, kdy závodní auto během Rally Uherský Brod usmrtilo čtyři diváky. Obžalováni jsou čtyři členové organizačního výboru a také traťový komisař, který podle obžaloby nevykázal diváky od trati.

První svědectví tragédie na Ještědu: Obrovská rána, pak letěl vrtulník. Měli jsme štěstí

31. října 2021 22:56

Velká rána. Dolů jsme šli pěšky, pak jsme slyšeli vrtulník. Tak popisují svědci tragickou nehodu lanovky na Ještěd. Jedna z kabin se v Liberci zřítila, při neštěstí přišel o život její průvodčí. Příčinou bylo zřejmě prasklé tažné lano. Z druhé kabiny, která zůstala po nehodě stát asi 15 metrů nad zemí, museli záchranáři evakuovat 14 lidí.

reklama