CNN Prima News tabulka

tabulka

Výpis příspěvků ke štítku „tabulka“

V aleji Odvahy v Kyjevě odhalili jedinečné tabulky. Připomínají Fialu i Morawieckého

9. září 2022 20:32

V aleji Odvahy v Kyjevě v pátek odhalili dvě tabulky věnované jednak lotyšskému prezidentu Egilsovi Levitsovi, jednak předsedům české a polské vlády Petru Fialovi, Mateuszovi Morawieckému, polskému vicepremiérovi Jaroslawu Kaczyńskému a bývalému šéfovi slovinské vlády Janezu Janšovi. Oznámila to kancelář ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

Tabulky a skupiny MS ve fotbale 2022: Němci proti Španělům, obhájci zlata narazí na Dánsko

23. dubna 2022 16:36
Aktualizováno

Osmačtyřicet zápasů v základních skupinách rozhodne, kdo postoupí do vyřazovacích bojů fotbalového mistrovství světa 2022 v Kataru. K největším tahákům patřil nakonec nerozhodný souboj Německa se Španělskem a k největším překvapením konec právě německého týmu ještě před začátkem vyřazovací fáze turnaje. Níže vám nabízíme kompletní tabulky včetně rozpisu a výsledků zápasů jednotlivých skupin.

Tabulky MS v hokeji: Sestup pro outsidery, Slováci vydřeli čtvrtfinále v posledním utkání

12. ledna 2022 20:15
Aktualizováno

Hokejové mistrovství světa 2022 ve Finsku začalo v pátek 13. května. Hlavním cílem všech favoritů je co nejhladší cestou postoupit ze základní skupiny. Česká hokejová reprezentace úspěšně bojovala o čtvrtfinále proti papírově těžším soupeřům. Podívejte se na tabulky obou skupin včetně vysvětlení herního systému turnaje.

Hokej žen na ZOH 2022: Češky vypadly s Američankami, zlato bere Kanada

26. prosince 2021 12:40
Aktualizováno

Poprvé v historii měla Česká republika na zimních olympijských hrách také ženský tým v ledním hokeji. České reprezentantky čekal už v základní skupině v Pekingu důležitý boj o čtvrtfinále, který zvládly. Následně ale vypadly s favoritkami turnaje z USA, které nakonec skončily stříbrné. Připravili jsme pro vás kompletní přehled ženského turnaje včetně tabulek, programu zápasů a vysvětlení herního systému.

Skupiny hokejového turnaje na ZOH 2022: Tabulky skupin a herní systém

25. prosince 2021 17:40
Aktualizováno

Dvanáct týmů, tři základní skupiny a jen čtyři přímí postupující do čtvrtfinále. Mužský hokejový turnaj na Zimních olympijských hrách v Pekingu 2022 začal 9. února a už první fáze je velmi důležitá. Podle výsledků v základních skupinách si týmy buď zajistily postup do čtvrtfinále, nebo je čekalo předkolo. V článku se můžete podívat na tabulku skupiny českého týmu i největších favoritů.

Babiš se vysmál opozici za její plán rozvolnění. Je to tabulka s dětinskými názvy, říká

25. března 2021 17:37

„Musím se smát, to snad opozice nemyslí vážně.“ Těmito slovy okomentoval premiér Andrej Babiš v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS tabulku k rozvolnění opatření, kterou vytvořila koalice Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL). Nazvala ji „Zpět do normálního života“. Podle premiéra je to tabulka s dětinskými názvy a opoziční blok pod vedením Petra Fialy a spol. nemá nic konkrétního. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) slíbil, že vláda svůj plán rozvolnění představí do Velikonoc.

Kde je větší riziko nákazy? Ministerstvo „obšlehlo“ žebříček, prý se jen inspirovalo

31. srpna 2020 18:07

Projekt Chytrá karanténa zveřejnil žebříček podle rizika nákazy nemocí COVID-19 při různých činnostech. Je označen štítkem „Vytvořeno na základě analýzy dat Chytré karantény“. Tabulka včetně grafiky je ale velmi podobná té, se kterou už na začátku července přišla Texaská lékařská asociace na základě dotazování mezi odborníky. Některá data podle Čechů navíc nesedí, a tak žebříček budí pochybnosti o původním autorství. Ministerstvo zdravotnictví už inspiraci u texaských vědců připustilo.