reklama
CNN Prima News tabulka

tabulka

Výpis příspěvků ke štítku „tabulka“

Tabulky MS v hokeji: Češi mají papírově těžší skupinu, narazí i na svého kata z Rigy

12. ledna 2022 20:15

Hokejové mistrovství světa 2022 ve Finsku začíná přibližně v polovině května. Hlavním cílem všech favoritů je co nejhladší cestou postoupit ze základní skupiny. Česká hokejová reprezentace bude o čtvrtfinále bojovat proti papírově těžším soupeřům. Podívejte se na tabulky obou skupin včetně vysvětlení herního systému turnaje.

Skupiny hokejového turnaje na ZOH 2022: Čechy čekají Rusové, Čína bude čelit Kanadě

25. prosince 2021 17:40

Dvanáct týmů, tři základní skupiny a jen čtyři přímí postupující do čtvrtfinále. Mužský hokejový turnaj na Zimních olympijských hrách v Pekingu 2022 začíná 9. února a už první fáze bude velmi důležitá. Podle výsledků v základních skupinách si týmy buď zajistí postup do čtvrtfinále, nebo je čeká předkolo. V článku se můžete podívat na tabulku skupiny českého týmu i největších favoritů.

Babiš se vysmál opozici za její plán rozvolnění. Je to tabulka s dětinskými názvy, říká

25. března 2021 17:37

„Musím se smát, to snad opozice nemyslí vážně.“ Těmito slovy okomentoval premiér Andrej Babiš v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS tabulku k rozvolnění opatření, kterou vytvořila koalice Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL). Nazvala ji „Zpět do normálního života“. Podle premiéra je to tabulka s dětinskými názvy a opoziční blok pod vedením Petra Fialy a spol. nemá nic konkrétního. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) slíbil, že vláda svůj plán rozvolnění představí do Velikonoc.

Kde je větší riziko nákazy? Ministerstvo „obšlehlo“ žebříček, prý se jen inspirovalo

31. srpna 2020 18:07

Projekt Chytrá karanténa zveřejnil žebříček podle rizika nákazy nemocí COVID-19 při různých činnostech. Je označen štítkem „Vytvořeno na základě analýzy dat Chytré karantény“. Tabulka včetně grafiky je ale velmi podobná té, se kterou už na začátku července přišla Texaská lékařská asociace na základě dotazování mezi odborníky. Některá data podle Čechů navíc nesedí, a tak žebříček budí pochybnosti o původním autorství. Ministerstvo zdravotnictví už inspiraci u texaských vědců připustilo.

reklama