tanec

Výpis příspěvků ke štítku „tanec“

Neochránil ruskou superzbraň, na videu tancoval nahý. Putinův generál je terčem posměchu

Zástupce velitele ruských pozemních sil Alexandr Matovnikov se pyšní celou řadou vyznamenání i přátelstvím s ruským diktátorem Vladimirem Putinem. Po internetu nyní koluje video, kde obnažený generál tančí, přičemž ukazuje úplně vše. Matovnikovovi navíc kritici vyčítají, že nedokázal zabránit poničení ruské „superzbraně“ – letounu včasné výstrahy A-50.

Provinili se tancem na náměstí. Místo svatby čeká snoubence v Íránu deset a půl roku vězení

Za romantický tanec uprostřed náměstí hlavního města udělil revoluční soud v Íránu dvěma snoubencům desetiletý trest vězení. Mladý pár se nechal natočit v listopadu minulého roku u známé teheránské futuristické Věže svobody (Azádí). Video poté zveřejnil na Instagramu. Soud snoubence shledal vinnými z „podněcování ke korupci a veřejné prostituci“ a ze „shromažďování se záměrem narušovat národní bezpečnost“. Na případ upozornily lidskoprávní organizace.

Vozíčkáři roztančí Národní muzeum. Blíží se čtvrtý ročník unikátního Plesu na kolečkách

Již v sobotu 10. prosince se v nově zrekonstruované a bezbariérové historické budově Národního muzea uskuteční 4. ročník Plesu na kolečkách. Jedinečná pražská společenská akce, která spojuje lidi upoutané na invalidním vozíku s veřejností, má za cíl především to, aby se právě vozíčkáři cítili výjimečně a užili si „svůj večer“. Připraven je pestrý program, při němž si zatančí všichni zúčastnění. A chybět nebudou ani hvězdná jména showbyznysu.

Putinovu dceru v zahraničí hlídala armáda agentů. Sledovali i její milostný život

Dcera Vladimira Putina Katerina Tichonovová se v průběhu čtyř let tajně vydávala do západoevropských států, kde ji na každém kroku střežili příslušníci zpravodajské služby. Většinu cest přitom uskutečnila za svým milencem Igorem Zelenským, špioni tak o jejím milostném životě měli neustálý přehled. Agenty na svou dceru posílal samotný ruský prezident.