tanec

Výpis příspěvků ke štítku „tanec“

Brazilci jdou bavit Katar fotbalem i tancem. Mají nacvičené kreace pro prvních 10 gólů

24. listopadu 2022 08:23

Taneční začínají. Nebude to mazurka nebo blues, ale spíše samba. Papírově největší favorité mistrovství světa v Kataru se vydávají na cestu za vysněným zlatem, které jim 20 let uniká. Brazilci jsou před čtvrtečním zápasem se Srbskem evidentně v dobrém rozmaru, protože mají nacvičené tanečky hned na deset gólů.

Putinovu dceru v zahraničí hlídala armáda agentů. Sledovali i její milostný život

26. srpna 2022 20:09

Dcera Vladimira Putina Katerina Tichonovová se v průběhu čtyř let tajně vydávala do západoevropských států, kde ji na každém kroku střežili příslušníci zpravodajské služby. Většinu cest přitom uskutečnila za svým milencem Igorem Zelenským, špioni tak o jejím milostném životě měli neustálý přehled. Agenty na svou dceru posílal samotný ruský prezident.

Finská premiérka se odvázala. Ať doloží test na drogy, zní po jejím divokém tanci z koalice

18. srpna 2022 19:58

Finská premiérka Sanna Marinová je vnímána jako velmi pokroková a neotřelá státnička. Nyní na sebe ovšem upozornila takovým způsobem, že vyvolává jak souhlas a pochvaly, tak i kritiku. Na sociální sítě totiž uniklo video, kterak se svými přáteli divoce tančí a baví se. Kvůli party musí čelit nejen otázkám médií. ale hlavně výzvám, aby podstoupila test na drogy.

Karneval je zpět. Loni zrušená přehlídka škol samby se vrátila do ulic Ria de Janeira

21. dubna 2022 14:16

Tradiční karneval v brazilském Riu de Janeiru je po loňské přestávce vynucené pandemií koronaviru zpět. Starosta přímořského města na jihovýchodě země Eduardo Paes ve středu slavnostně předal klíč od karnevalu králi Momo, symbolickému vládci slavností. „Hrdě oznamuji, že největší show na světě je zpět: Ať žije karneval!“ prohlásil Paes.

Bobisté jsou po dvou jízdách 12., Ledecká zazářila v tréninku sjezdu

13. února 2022 22:54

V pondělí vstoupili do olympijského programu bobisté Dominik Dvořák s Jakubem Noskem a po dvou jízdách obsadili dvanácté místo. Snowboardistka Šárka Pančochová absolvovala svůj třetí pokus o postup do finále a ani tentokrát neuspěla. Čeští skokani na lyžích uzavřeli své olympijské účinkování devátým místem v týmové soutěži. Krasobruslařští sourozenci Natálie a Filip Taschlerovi skončili ve volném tanci na 16. místě. Zlatá Ester Ledeckou byla v posledním tréninku před úterním závodem sedmá, do sjezdu vyrazí s číslem 5.

Oblíbená soutěž Česko Slovensko má talent jde do finále. Kdo má šanci ovládnout 9. řadu?

11. prosince 2021 12:01

Už v sobotu 11. prosince se vysílá finále diváky oblíbené soutěže Česko Slovensko má talent. V Bratislavě o hlasy diváků zabojuje osm nejlepších umělců deváté řady a vy můžete sledovat přímý přenos dříve než v TV. Živý přenos začíná ve 20:35 na iPrima.cz a sledovat ho můžete i v tomto článku. Komu pošlete svůj hlas a pomůžete mu stát se absolutním vítězem?

„Tančící babičky“ i matka tří dětí. Kdo jsou oběti tragédie ve Wisconsinu?

23. listopadu 2021 17:09

Na každém průvodu je nějaké vystoupení, které na první pohled upoutá pozornost a vyvolá upřímný úsměv na tváři kolemjdoucích. Při pondělním vánočním průvodu ve Waukeshe se jednalo o soubor „tančících babiček“ Milwaukee Dancing Grannies, které se svými pompony, smyslem pro humor a šarmem baví davy lidí v celé oblasti už desítky let. Připomeňme si osudy všech pěti obětí pondělní tragédie, kdy americký rapper najel do průvodu a zabil pět lidí včetně tři členek oblíbeného souboru.