reklama

tanec

Výpis příspěvků ke štítku „tanec“

„Tančící babičky“ i matka tří dětí. Kdo jsou oběti tragédie ve Wisconsinu?

23. listopadu 2021 17:09

Na každém průvodu je nějaké vystoupení, které na první pohled upoutá pozornost a vyvolá upřímný úsměv na tváři kolemjdoucích. Při pondělním vánočním průvodu ve Waukeshe se jednalo o soubor „tančících babiček“ Milwaukee Dancing Grannies, které se svými pompony, smyslem pro humor a šarmem baví davy lidí v celé oblasti už desítky let. Připomeňme si osudy všech pěti obětí pondělní tragédie, kdy americký rapper najel do průvodu a zabil pět lidí včetně tři členek oblíbeného souboru.

Hledá se „party špion“. Policie na Ibize nezvládá kontrolovat zakázané večírky

3. srpna 2021 08:44

Policie na španělském ostrově Ibiza shání cizince mezi 30 a 40 lety věku do nového týmu, jehož úkolem bude tajně pronikat na soukromé večírky. Na těch návštěvníci porušují koronavirové restrikce a policisté je odmítají déle tolerovat. Důvodem je fakt, že od července na ostrově strmě stoupá denní počet nakažených a nyní dosáhl dokonce druhé nejvyšší úrovně od začátku pandemie.

Další pokles počtu nakažených oproti minulému týdnu. Do klubů se vrací tanec

1. srpna 2021 08:57

V sobotu v Česku laboratoře odhalily 117 nových případů covidu, o deset méně než před týdnem. Reprodukční číslo udávající rychlost šíření nákazy zůstalo na 0,90. Vláda tak od neděle rozvolňuje. Lidé mohou v klubech opět tancovat, musí však prokázat bezinfekčnost. Zároveň se mohou srocovat ve větším počtu. Stejně tak nebude již platit omezení kapacit u bazénů.

Epidemie zpomaluje: Méně nakažených než před týdnem, hygienici kontrolují kluby

17. července 2021 08:51

Za pátek přibylo v Česku 233 potvrzených případů onemocnění COVID-19. Bylo to o 49 méně než ve stejný den předchozího týdne. V mezitýdenním srovnání klesají počty nových případů třetí den v řadě. V přepočtu na 100 tisíc obyvatel připadá v Česku necelých 15 nově nakažených za posledních sedm dní. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Proticovidový zátah na pražské kluby skončil pokutami. Nechyběli ani agresivní opilci

17. července 2021 08:26

Od pátku po celém Česku probíhá avizovaná víkendová akce kontrol nočních podniků. Hygienici za asistence policistů zjišťují, zda lidé dodržují nařízená opatření. V Praze se kontroly neobešly bez agresivních opilců či udělování pokut. Naopak v Brně, kde kontroloři prověřili zhruba deset podniků, měli všichni návštěvníci platné testy proti koronaviru nebo byli očkovaní. Akce se tak obešla bez pokut.

Zákaz tance? Z parketu lidi tahat násilně za ruku nebudeme, říká majitel klubu

16. července 2021 22:13

Od pátku začíná víkendové organizované kontrolování nočních klubů po celé České republice. Více než sto policistů s hygieniky bude zjišťovat, zda návštěvníci i personál nočních podniků dodržují nastavená protikoronavirová opatření. Majitel hudebního klubu v pražských Dejvicích, Tomáš Weigl uvedl, že se opatření snaží dodržovat, ale nebude lidi z parketu násilně tahat za ruku.

reklama