reklama
CNN Prima News tenistka

tenistka

Výpis příspěvků ke štítku „tenistka“

Ósakaovou kritizuje i Hantuchová: Pokud nezvládá tiskovku, bude lepší vůbec nehrát

Jako kdybyste po soupeřce chtěli, aby vám hrála jen do bekhendu, jinak hrát nebudete. Tak mluví bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová o neochotě současné světové trojky Naomi Ósakaové chodit na tiskové konference. Japonka a novináři, to je aktuální téma posledních týdnů a měsíců. Podle Hantuchové je velmi chladný přístup Ósakaové k médiím závadný především proto, že jsou nedílnou součástí sportu. Bez nich by neexistovalo království s tučnými odměnami.

Sledujte ZÁZNAM brífinku s olympijskou vítězkou Kateřinou Siniakovou. Byla to jízda, říká

Po velkolepém úspěchu v Tokiu, kde spolu s Barborou Krejčíkovou získala historickou zlatou medaili ve čtyřhře, se tenistka Kateřina Siniaková vrací zpět do Česka. Krátce po jejím příletu je na pražském letišti plánována tisková konference. Sledovat ji můžete přímo v tomto článku. Začátek bude v 18 hodin, nicméně kvůli okolnostem letu může být opožděný.

Za šortky místo bikin dostaly házenkářky pokutu. Zaplatím to, ozvala se pobouřeně Pink

Nevídaná pokuta pro norské plážové házenkářky na mistrovství Evropy pobouřila nejen fanoušky, ale i celebrity. Norský tým si na utkání s Bulharskem namísto spodního dílu bikin oblékl šortky. Za tento prohřešek jim Evropská házenkářská federace (EHF) uložila pokutu ve výši 38 tisíc. Právě tuto částku se nabídla zaplatit americká zpěvačka Pink. Ta zároveň EHF nařkla ze sexismu.

Češi na olympiádě: Kateřina Siniaková jede i s přítelem Tomášem Macháčem

Mezi největší úspěchy Kateřiny Siniakové patří tři vítězství ve čtyřhře grandslamu (Roland Garros 2018 a 2021, Wimbledon 2018), jedno vítězství Fed Cupu a dva vyhrané turnaje WTA ve dvouhře a 11 ve čtyřhře. Na olympijské hry jede Kateřina Siniaková poprvé. V týmu s ní je i její přítel Tomáš Macháč, který bude bojovat o medaili v mužské dvouhře.

reklama