CNN Prima News tenistka

tenistka

Výpis příspěvků ke štítku „tenistka“

Famózní Muchová. Je poprvé v semifinále US Open, soupeřce nadělila kanára

Tenistka Karolína Muchová postoupila poprvé v kariéře do semifinále grandslamového US Open. Turnajová desítka porazila na newyorském betonu třicátou nasazenou Rumunku Soranu Cirsteaovou za hodinu a 38 minut. O postup do finále bude bojovat s domácí Američankou Cori Gauffovou. S ní se shodou okolností utkala před třemi týdny na turnaji v Cincinnati, a to rovnou ve finále.

Mirai zahráli na svatbě Petry Kvitové. Popsali následný mejdan i plány do konce roku

Skupina Mirai chystá již tento víkend koncert v rámci festivalu Hrady CZ. Při této příležitosti vystoupí v Rožmberku nad Vltavou. Jedna zastávka pro ně však byla velmi neobvyklá – po koncertě spěchali zahrát Petře Kvitové, která se na začátku července vdávala. Jaký to pro ně byl zážitek a jak si kluci z kapely užili posvatební oslavy? A jaké mají plány na konec roku?

Bravurní Krejčíková ovládla finále Agel Open. V Ostravě vyhrála nad světovou jedničkou

Teniska Barbora Krejčíková otočila dramatické finále na turnaji Agel Open v Ostravě a po vítězství nad světovou jedničkou Igou Šwiatekovou z Polska 5:7, 7:6, 6:3 vybojovala druhý titul ve dvouhře za sebou. Vítězka předchozího turnaje v Tallinnu zdolala letošní šampionku Roland Garros a US Open poprvé v kariéře za tři hodiny a 17 minut. Při osmé finálové účasti na okruhu WTA získala pátý triumf.