reklama
CNN Prima News tenistka

tenistka

Výpis příspěvků ke štítku „tenistka“

Čína znovu ukázala tenistku Pcheng Šuaj. Na záběrech nemluví, jen přikyvuje nebo mává

21. listopadu 2021 10:43

V čínských médiích se objevilo další video s tenistkou Pcheng Šuaj, o jejíž osud panují obavy, poté co na začátku listopadu zveřejnila, že se stala obětí sexuálního napadení někdejším vicepremiérem. Bývalá světová jednička ve čtyřhře na záběrech z mládežnického turnaje v Pekingu mává u kurtu divákům a rozdává jim autogramy.

Krádež u tenistky Cibulkové zachytila kamera. Zloději skládali věci do stříbrných kufrů

21. září 2021 21:13

Policisté bratislavské krajské kriminální policie pátrají po skupině zlodějů, která si při víkendovém nočním lupu naplnila dva odcizené kufry cennostmi. Do bytu bývalé profesionální tenistky Dominiky Cibulkové je však zavedla náhoda i nezdar. Jejich cílem totiž byl sousední byt, který však hlídali psi. Policie nyní prosí o pomoc veřejnost.

Ósakaovou kritizuje i Hantuchová: Pokud nezvládá tiskovku, bude lepší vůbec nehrát

24. srpna 2021 14:02

Jako kdybyste po soupeřce chtěli, aby vám hrála jen do bekhendu, jinak hrát nebudete. Tak mluví bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová o neochotě současné světové trojky Naomi Ósakaové chodit na tiskové konference. Japonka a novináři, to je aktuální téma posledních týdnů a měsíců. Podle Hantuchové je velmi chladný přístup Ósakaové k médiím závadný především proto, že jsou nedílnou součástí sportu. Bez nich by neexistovalo království s tučnými odměnami.

Sledujte ZÁZNAM brífinku s olympijskou vítězkou Kateřinou Siniakovou. Byla to jízda, říká

2. srpna 2021 17:15

Po velkolepém úspěchu v Tokiu, kde spolu s Barborou Krejčíkovou získala historickou zlatou medaili ve čtyřhře, se tenistka Kateřina Siniaková vrací zpět do Česka. Krátce po jejím příletu je na pražském letišti plánována tisková konference. Sledovat ji můžete přímo v tomto článku. Začátek bude v 18 hodin, nicméně kvůli okolnostem letu může být opožděný.

reklama