Tesco

Výpis příspěvků ke štítku „Tesco“

V obchodě bodla ženu do srdce. Nejsem zrůda, ale dobrý člověk, hájí se vražedkyně ze Smíchova

Nechtěla jsem to udělat – vzít nůž a bodnout do ní. Bylo mi strašně, dodnes toho lituji. Tak nyní, po letech od vraždy, k níž došlo 21. července 2016 v obchodním centru na pražském Smíchově, obhajuje svůj čin Michelle Sudků. Byla to právě ona, kdo z regálu v sekci s domácími potřebami vzala kudlu, vyndala ji z obalu a náhodné ženě probodla srdce. Tvrdí, že není zrůda, ale dobrý člověk, z něhož vyzařuje láska. Přesto týrala a usmrtila zvířata, pokusila se o vraždu a jednu spáchala. Příběh ženy odsouzené k 30 letům vězení včetně její osobní zpovědi vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci pořadu Bez lítosti, který přibližuje život a činy nejhorších vrahů v Česku.

Drahé mléko, cukr i vejce. Velikonoční pečení se proti loňsku prodraží, ukázal průzkum

Ingredience na velikonoční pečení letos v akčních letácích meziročně zdražily asi o 32 procent. Nejvíce narostla cena mléka, proti minulému roku o 98 procent, a cukru krupice, asi o 88 procent. Vyplývá to z průzkumu České distribuční, která je největším distributorem letáků v České republice. Zájem o dekorace a suroviny na velikonoční pohoštění v obchodech roste a zatím je srovnatelný s loňskem.

Potraviny prodražuje velký počet obchodů, říká Pýcha. Komunistická myšlenka, odvětil Prouza

V počtu prodejen na obyvatele patří Česká republika mezi premianty Evropy. I to je dle předsedy Zemědělského svazu ČR Martina Pýchy jedním z důvodů, proč jsou nyní potraviny tak drahé. Aby řetězce zaplatily všechny náklady, musí si dle něj navyšovat marže. Podle prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomáše Prouzy jde však o úvahy, které již dříve zastávala například komunistická Státní plánovací komise.

Část obchodního domu v plamenech. Oheň poničil sklad se zbožím, škoda jde do milionů

Hasiči v noci na pondělí likvidovali v Mariánských Lázních na Chebsku požár obchodního domu. Plameny zasáhly menší část pláště budovy, rozšířily se i dál do skladu. Požár se hasičům podařilo kolem 5:00 dostat pod kontrolu. Při události se nikdo nezranil. Příčinu požáru hasiči vyšetřují, uvedl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Vzniklou škodu zjišťují, bude podle nich dosahovat několika milionů korun. Oheň zasáhl několik obchodů.