CNN Prima News Tim Cook

Tim Cook

Výpis příspěvků ke štítku „Tim Cook“

CNN: Apple by rád opustil Čínu. Kvůli nestabilitě, politice nulového covidu i Tchaj-wanu

31. července 2022 12:04

Společnost Apple a Čína jsou nerozlučně spjaty už téměř dvě desetiletí. Nejlidnatější země světa se podílí nejen na výrobě drtivé většiny produktů Applu, ale také na značné části prodeje. Pro technologického giganta ale začíná být setrvání v Číně čím dál tím méně výhodné. Poškozují ho čínské covidové restrikce i eskalace situace okolo Tchaj-wanu, informuje web CNN.

iPhone 12: Čtyři velikosti, 5G sítě a cena od 21 tisíc. Nový mobil od Applu přichází

13. října 2020 11:32

Šéf Applu Tim Cook představí v úterý 13. října nový model mobilního telefonu s nakousnutým jablkem ve znaku. Recenzenti nešetří superlativy. Nový iPhone 12 se totiž představí hned ve čtyřech velikostech, se slušnou výbavou i v přijatelném cenovém rozmezí. Radost kazí snad jen to, že neukáže všechno, co umí. Uvedení nového telefonu firmy Apple můžete sledovat živě od 19 hodin na odkazu v článku.

Apple, Facebook, Google jsou pod stále větším tlakem médií. Ta chtějí více peněz za obsah

24. srpna 2020 06:42

Technologičtí giganti Apple, Facebook či Google čelí tlaku mediálních společností, které chtějí dosáhnout lepších podmínek. Sdružení Digital Content Next (DCN), jehož členem je například list The New York Times, se obrátilo na Apple s žádostí, aby si bral menší podíl za zprostředkování digitálního předplatného. Google se dostal do sporu s australským regulačním úřadem, který si přeje, aby vyhledávač platil za zpravodajský obsah.