titul

Výpis příspěvků ke štítku „titul“

Čert vem zápas, opravím tělo a pokračujeme, věří zápasník Procházka. Přiznal další zranění

5. prosince 2022 09:04

O týden dříve, než původně plánoval, se z USA do Česka vrátil elitní MMA bojovník Jiří Procházka, který kvůli zranění přišel o obhajobu titulu organizace UFC v polotěžké váze proti Gloveru Teixeirovi z Brazílie. V nejbližších dnech by měl absolvovat operaci zraněného ramene, po které jej čeká několikaměsíční vynucená zápasová pauza. Procházka ale pevně věří, že se nenaplní černé scénáře o délce rekonvalescence a že nejpozději v září příštího roku bude připraven bojovat o opětovný zisk pásu šampiona, jenž na přání vedení UFC uvolnil.

Procházka: Chci být nejlepším zápasníkem na světě. Promluvil i o rozchodu s přítelkyní

7. září 2022 15:58

Výš už ve světě MMA vystoupat nemůže. Zápasník Jiří Procházka v červnu získal titul ve slavné organizaci UFC, když ve velkolepém souboji „uškrtil“ Glovera Texeiru. Splněno ale podle svého rozhodně nemá, chce být totiž dál nejlepším bijcem světa v polotěžké váze. Jen už ho na úspěšné cestě nedoprovází přítelkyně Kamila.

Princ George a Charlotte používají ve škole jiná jména. Stejný osud čeká i Louise

19. srpna 2022 22:42

Ačkoli mají vznešený titul, ve škole ho nepoužívají. Děti prince Williama – princ George a princezna Charlotte – navíc nejsou zapsáni ani pod oficiálním příjmením rodičů, tedy Mountbatten-Windsor. Místo toho používají jako příjmení přídomek Cambridge podle titulu svých rodičů. Podobný osud čeká zřejmě i nejmladšího potomka vévody a vévodkyně z Cambridge Louise. Ten do školy nastoupí v září. Informoval o tom britský deník The Mirror.

Je mi do breku, když to vidím. Byl jsem zoufalý, prohlásil o bitvě s Procházkou Teixiera

20. června 2022 15:11

Pouhopouhých 28 sekund ho dělilo od vytoužené obhajoby. Glover Teixeira dostával v singapurské bitvě Jiřího Procházku pod velký tlak, párkrát byl blízko tomu, aby zápas skončil předčasně ve svůj prospěch. Jenže jedno zaváhání ho připravilo o mistrovský pás polotěžké váhy UFC. „Něco takového se mi stalo poprvé v kariéře,“ konstatoval poražený veterán.

Kdo vyzve samuraje Procházku při obhajobě titulu? Fighter Dvořák nastínil možnosti

15. června 2022 07:22

Zápasník Jiří Procházka se po fenomenálním vítězství titulu UFC v polotěžké váze vrátil do Česka, aby svůj triumf oslavil a možná si i trochu odpočinul. Už nyní se však v médiích spekuluje o novém vyzyvateli. Známý český UFC fighter David Dvořák zmínil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS tři reálné možnosti. Patří mezi ně i potenciální odveta s brazilským veteránem Gloverem Teixeirou či evropské derby s Polákem Janem Blachowiczem.

Procházka přepsal historii. Po neskutečné bitvě s Teixeirou se stal šampionem UFC

12. června 2022 07:15

Češi slaví v MMA historický úspěch. Zápasník Jiří Procházka na akci UFC 275 v Singapuru podle očekávání porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru, a stal se tak šampionem polotěžké divize. Je prvním Čechem, kterému se něco takového povedlo. Šlo o velmi tvrdou bitvu, která byla napínavá téměř až do samotného konce. Českému samurajovi se povedlo 30 vteřin před posledním hvizdem Teixeiru dostat do pozice škrcení a zvítězit na submission.

Tahle parta se nikdy nevzdává. Díky čemu Plzeň senzačně vypálila rybník pražským „S“?

13. května 2022 05:59

Minulou sezonu končila Viktoria Plzeň v depresi. Páté místo v lize, do toho nejistá ekonomická situace. Tento tým po dlouhé době nemá šanci na titul, řítilo se na Západočechy ze všech stran. Snad ani ti nejvěrnější fanoušci nevěřili, že by zrovna teď měl přijít čas sesadit pražskou Slavii z trůnu. Navzdory všemu parta trenéra Michala Bílka ve středu večer odstartovala mistrovské oslavy. Bývalý kouč „červenomodrých“ Roman Pivarník pro CNN Prima NEWS rozebírá faktory, které je dovedly na vrchol.