To nevymyslíš! Moderátorka Lašková porodila jen pár minut před svojí sestrou

Moderátorka Gabriela Lašková se stala dvojnásobnou maminkou. Těhotenství ale prožívala se svojí sestrou. Holkám se povedlo něco nevídaného. Bratranec se sestřenicí jsou jako dvojčátka. Narodili se jen pár minut po sobě.

Gabriela ještě v druhé polovině srpna přidala na Instagram těhotenskou fotku, se svojí sestrou. „Musely jsme si ta naše mrňata v břiše zdokumentovat, dokud jsme ještě dvě v tom,“ napsala k fotografii.

Sestry totiž otěhotněly ve stejném období, a tak pochopitelně koketovaly s myšlenkou, jak by bylo super, kdyby se jejich potomci narodili ve stejný den. „I kdybychom to tak chtěly záměrně sebevíc, jisto jistě by se to nepovedlo,“ pokračovala Lašková v popisku fotky.

Z jejího prvorozeného syna Benedikta se stal velký bráška Vincenta. Vincent se pro změnu stal velkým bratrancem Simonky. Sestra Gabriely totiž porodila jen o osm minut později krásnou a zdravou holčičku.

„Tohle vysvětlit nedokážu, ale je to strašně krásný. Vinoušek se jako správný chlap nejdřív ujistil, že je na světě hezky, a o osm minut později pak za ním přišla Simonka,“ napsala Lašková na Instagramu.

Tím ale zajímavosti nekončí. Obě sestry měly termín porodu už minulý pátek, ale kontrakce nepřicházely. Jako by se miminka přes bříška domluvila, že to udělají trochu napínavější. No vyšlo jim to skoro na chlup stejně i s několikadenním zpožděním.

Tagy: