reklama

To nevymyslíš! Moderátorka Lašková porodila jen pár minut před svojí sestrou

Sestra Laškové přivedla na svět holčičku jen osm minut po ní.
Zdroj: Instagram/Gabriela Lašková

Moderátorka Gabriela Lašková se stala dvojnásobnou maminkou. Těhotenství ale prožívala se svojí sestrou. Holkám se povedlo něco nevídaného. Bratranec se sestřenicí jsou jako dvojčátka. Narodili se jen pár minut po sobě.

reklama

Gabriela ještě v druhé polovině srpna přidala na Instagram těhotenskou fotku, se svojí sestrou. „Musely jsme si ta naše mrňata v břiše zdokumentovat, dokud jsme ještě dvě v tom,“ napsala k fotografii.

Sestry totiž otěhotněly ve stejném období, a tak pochopitelně koketovaly s myšlenkou, jak by bylo super, kdyby se jejich potomci narodili ve stejný den. „I kdybychom to tak chtěly záměrně sebevíc, jisto jistě by se to nepovedlo,“ pokračovala Lašková v popisku fotky.

Z jejího prvorozeného syna Benedikta se stal velký bráška Vincenta. Vincent se pro změnu stal velkým bratrancem Simonky. Sestra Gabriely totiž porodila jen o osm minut později krásnou a zdravou holčičku.

/ fotografií

„Tohle vysvětlit nedokážu, ale je to strašně krásný. Vinoušek se jako správný chlap nejdřív ujistil, že je na světě hezky, a o osm minut později pak za ním přišla Simonka,“ napsala Lašková na Instagramu.

Tím ale zajímavosti nekončí. Obě sestry měly termín porodu už minulý pátek, ale kontrakce nepřicházely. Jako by se miminka přes bříška domluvila, že to udělají trochu napínavější. No vyšlo jim to skoro na chlup stejně i s několikadenním zpožděním.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Finance

Hrozí Česku arbitráže kvůli regulaci hazardu? Soudní dvůr EU přijal důležité rozhodnutí

Hrozí Česku arbitráže kvůli regulaci hazardu? Soudní dvůr EU přijal důležité rozhodnutí

Česká republika může v budoucnu čelit nárokům provozovatelů hazardních her na náhradu ušlého zisku kvůli způsobu, jakým je v některých případech hazard regulován. Nejvyšší správní soud totiž na základě rozhodnutí Soudního dvoru Evropské unie vrátil k novému projednání vyhlášku o regulaci hazardu, kterou před lety přijalo zastupitelstvo města Děčína.

Vyhoštění čeští diplomaté zatím bydlí na zámku a berou plný plat. Zpět do Ruska nesmí
reklama
reklama
Razantní odpověď: Česko vyhostí dalších 22 ruských diplomatů a 48 pracovníků ambasády

Politika

Domácí zpravodajství

Volební model: Piráti a STAN vedou před ANO a Spolu. Šlachta si jde pro státní příspěvek
Korupce na magistrátu? Kauza se točí kolem politika TOP 09 a pravé ruky Pospíšila
Další články
reklama
reklama