CNN Prima News sestra

sestra

Výpis příspěvků ke štítku „sestra“

Tři měsíce od smrti Abrháma: Stále není pochován, lidé jsou zklamaní. Sestra řekla, proč čeká

12. srpna 2022 15:34

Lidé z Kunovic na Uherskohradištsku, kde Josef Abrhám prožil celé své dětství, chodí k jeho rodinnému hrobu, aby uctili jeho památku. Když ale dorazí na místo, jsou zklamaní. U hrobu hercových rodičů totiž stále chybí jeho urna s popelem. Podle informací deníku Blesk ho tam chce jeho starší sestra Boca uložit až na Dušičky.

Sourozenecká hádka se vymkla kontrole. Dostala jsem lopatou po hlavě, líčí důchodkyně

23. července 2022 06:21

Divoká hádka mezi sourozenci vyústila v násilnou potyčku. Pětasedmdesátiletá žena skončila v péči záchranářů poté, co ji vlastní sestra údajně bouchla lopatou po hlavě. Během útoku jí navíc poranila ruce. Policistům sdělila, že si taktéž musela vyslechnout výhrůžky zabitím. Vyšetřovatelé incident řeší jako přestupek proti občanskému soužití.

Hrůzné detaily vyvraždění rodiny na Prostějovsku: Muž vše plánoval, oběti měly desítky ran

2. května 2022 11:25
Aktualizováno

Kriminalisté obvinili z trojnásobné vraždy 29letého muže z Kostelce na Hané na Prostějovsku. Ten měl podle policie zavraždit svého otce, bratra a sestru. Podle vedoucího odboru obecné kriminality Jana Lisického členy své rodiny zavraždil zvlášť surovým a trýznivým způsobem a po předchozím uvážení. Vyzbrojil se přitom loveckými noži. Vrahovi hrozí u soudu 15 až 20 let nebo také výjimečný trest. Muž se k činu doznal. Prostějovský soud ho v pondělí poslal do vazby.

Hrůzný masakr. Z pětičlenné rodiny žije jen 13letá dívka, ostatní zabili ruští vojáci

4. března 2022 18:16

Lidi po celém světě zasáhl příběh pětičlenné rodiny, která se snažila utéct z hlavního města Ukrajiny. Při snaze dostat se z Kyjeva do bezpečí však ruští vojáci zastřelili rodiče a desetiletou Polinu. Vážně zranili také pětiletého Semjona a nejstarší sestru Sofii. Oba skončili v nemocnice, aniž by věděli, že jsou jedinými přeživšími krutého ostřelování. Nyní Sofie o život bojuje sama, její bratr ve středu zemřel.