CNN Prima News sestra

sestra

Výpis příspěvků ke štítku „sestra“

Záhadné zmizení dívky před 40 lety. Její bratr teď mluví o hanebném pokusu Vatikánu

Hanebný pokus Vatikánu. Těmito slovy 40 let po zmizení Emanuely Orlandiové komentuje její bratr Pietro jednu z verzí toho, co mohlo v roce 1983 vést ke zmizení jeho 15leté sestry. Domnívá se, že se Vatikán s římskou prokuraturou snaží vinu hodit na rodinu a naznačují, že za zmizením dívky stojí její dnes již zesnulý strýc. Kolem případu se již 40 let vede řada konspiračních teorií, které zahrnují i mafii či mezinárodní teroristy.

Zemřel v objetí milované ženy. Milana zničil nádor na stehenní kosti, rodina teď prosí o pomoc

Milan a Veronika se poznali na rozlučce kamaráda. Už od první chvíle mezi nimi přeskočila jiskra, která se brzy změnila v opravdovou lásku. Vzali se, pořídili si děti a začali budovat svůj vysněný dům. Před dvěma lety však bylo jejich štěstí narušeno. Milanovi byl diagnostikován nádor, který zasahoval do stehenní kosti. Otec dvou dětí v březnu letošního roku zemřel v objetí své milované ženy. Aby ulehčila Veronice a jejím dětem trápení, založila její sestra sbírku.

Sestra Chantal Poullain před lety podstoupila eutanazii. Krátce po smrti jí prý poslala vzkaz

Herečka a šansoniérka Chantal Poullain v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS promluvila o vážné nemoci, kterou před lety prodělala nejen ona, ale i její sestra Patricie. A zatímco Chantal se rozhodla pro okamžitou léčbu, ona dala přednost alternativní medicíně. Ta však nezabrala a rakovina metastázovala. Její sestra nakonec pro svůj odchod zvolila asistovanou sebevraždu, kterou podstoupila ve Švýcarsku.