CNN Prima News Tomáš Kraus

Tomáš Kraus

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Kraus“

Olympiáda se blíží, stihne ji Samková? Její tým start nevyloučil a chystá plán

Třetí olympijské hry, třetí medaile. S tímto cílem měla snowboardcrossařka Eva Samková na začátku února odcestovat do Pekingu. Necelé čtyři týdny před startem akce pod pěti kruhy ale není příliš pravděpodobné, že se 28letá česká hvězda vůbec do Asie vydá. Pozitivní zprávy totiž po zdrcujícím zranění – zlomených kotnících – z prosincového závodu v Rakousku stále nepřicházejí.

Odhodlaná Samková překvapila novoročním přáním. Invalidní vozík vyměnila za rotoped

Olympionička Eva Samková, která před dvěma týdny utrpěla vážné zranění na závodech v Rakousku, se dává do kupy a intenzivně rehabilituje. Na sociálních sítích sdílela také své originální novoroční přání, ze kterého sálá odhodlání. Snowboardistka na snímku cvičí na airbiku, vedle ní stojí invalidní vozík. Hodně sil jí popřály tisíce lidí, nechyběla mezi nimi ani biatlonistka Jessica Jislová nebo zpěvačka Bára Poláková.

Žbirka na rozdíl od českých hvězd dělal vlastní písničky, ocenil moderátor Dědek

Nečekaná smrt zpěváka Mira Žbirky zasáhla snad každého fanouška české a slovenské populární hudby. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS vzpomínali na „Mekyho“ lidé napříč uměleckým a politickým spektrem. „Zůstaly po něm krásné myšlenky, krásné písničky a pozitivní vibrace,“ uvedl hudební publicista Josef Vlček. Zpěvák zemřel ve středu ve věku 69 let.