Tragická smrt kryptomagnáta: Jeho Lamborghini narazilo v Moskvě do zdi a zachvátily ho plameny
V noci ze soboty na neděli došlo v Moskvě k vážné dopravní nehodě. Její obětí se stal ruský kryptopodnikatel Alexej Dolgich a jeho spolujezdec Ivan Solovjov, další dva lidé skončili zranění v nemocnici. Dolgich se podle webu Mirror proháněl moskevskými ulicemi ve svém Lamborghini téměř 150kilometrovou rychlostí. Po nárazu do zdi se sporťák převrátil a zachvátily ho plameny.
Dolgich v noci ze soboty na neděli projížděl ve svém Lamborghini Urus za v přepočtu více než devět milionů korun moskevskými ulicemi. Ve 150kilometrové rychlosti ale nad vozem ztratil kontrolu a narazil do zdi, informuje web Mirror. Luxusní vozidlo, které si milionář pořídil teprve před rokem a půl, se po střetu převrátilo a začalo hořet.
ČTĚTE TAKÉ: Zřícení vrtulníku v Rusku. Stroji se ulomil ocas, zoufalé manévry pilota zachytilo video
Při střetu přišel o život šestatřicetiletý Dolgich a jeho spolujezdec Solovjov. Další dva lidé, kterým je 21 a 22 let, nehodu přežili s těžkými zraněními a skončili v nemocnici.
Po nehodě zůstaly na vozovce rozmetané kusy vozidla, stejně jako hromada bankovek, píše web The Sun. Při střetu bylo tělo jedné z obětí vymrštěno z auta a zůstalo ležet vedle něj. Okolnostmi nehody se nadále zabývá ruská policie.
Podnikatel v oblasti kryptoměn byl v Rusku značně kontroverzní postavou. Na svém kontě měl podle webu The Sun přes 580 pokut za rychlou jízdu a figuruje údajně také na seznamu ruských bank, které ho podezřívaly z praní špinavých peněz.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Mrazivé záběry. Svědek zachytil osudovou chybu řidiče před fatální nehodou v Krkonoších.