CNN Prima News Třebíč

Třebíč

Výpis příspěvků ke štítku „Třebíč“

Přeživší holokaustu: Lidé unesení Hamásem jsou v mnohem horší situaci, než jsem byl já

Bylo mu pouhých třináct let, když se ocitl v nacistickém pekle. 93letý Moše Kessler vděčí za přežití v koncentračním táboře muži z Třebíče. Nyní se vůbec poprvé setkal s neteří svého zachránce Antonína Kaliny, který za druhé světové války zachránil ještě dalších 900 dětí. Kessler v rozhovoru pro CNN Prima NEWS také srovnal své zkušenosti z holokaustu se současným řáděním teroristů z hnutí Hamás.

Psycholog o striptýzu v Třebíči: V dětech mohl vyvolat úzkost a ovlivnit vývoj sexuality

Umělecký zážitek, nebo dětská noční můra? Podle psychologa by se vystoupení burlesky na třebíčských slavnostech vína mohlo na psychice přihlížejících dětí podepsat. A zatímco právník shledává vinu hlavně na straně tanečnice burlesky, která se před dětmi odhalila, kolegové z branže se jí spíš zastávají. Vina je podle nich na straně pořadatele.

Striptýz v Třebíči: Proč jste děti neodvedli? zlobí se burleska. Právník mluví o výtržnictví

Na vystoupení, které je v příspěvku, jste byli moderátorkou upozorněni, že není úplně vhodné pro děti. Ptám se, proč jste svoje děti neodvedli? Těmito slovy reagovala burleska na své sobotní vystoupení na Slavnostech růžového vína v Třebíči. Video, na němž se tanečnice obnažila do půli těla i před dětským publikem, natočila jedna z návštěvnic. Na sociálních sítích to vyvolalo bouři. Podle právníka Jana Černého se tanečnice dopustila protiprávního jednání. Incident řeší policie.

Burleska se v Třebíči nakrucovala před dětmi. Nevhodné, psali rodiče. Pořadatel uznal chybu

Značné pozdvižení vyvolaly letošní Slavnosti růžového vína v Třebíči. Na sociálních sítích totiž koluje video téměř svlečené burlesky, která se na pódiu nakrucuje před skupinou dětí. Záznam vyvolal velké pozdvižení zejména mezi rodiči. „Není tohle trestný čin ohrožení mravní výchovy mládeže?“ psali lidé po akci na sociálních sítích. Její pořadatel Aleš Mejzlík v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přiznal, že vystoupení nebylo pro dané publikum vhodné. Pro příští ročníky se z toho hodlá poučit.

PRIMA ČESKO kvíz: Lomeček, Zoopark v Chomutově i Retro lázně v Třebíči

Poslední díl Prima Česka ukázal další zajímavá místa naší vlasti. Potopili jsme se pod hladinu Lomečku na Domažlicku a připomněli jsme si tradiční plavení dřeva Schwarzenberským kanálem. Poslechli jsme si Smetanovu Litomyšl, pokochali jsme se návštěvou chomutovského Zooparku a také ondřejovské hvězdárny, kde mají jeden z největších dalekohledů. A prošli jsme si Retro plovárnu v Třebíči, která připomíná staré časy.