CNN Prima News trojčata

trojčata

Výpis příspěvků ke štítku „trojčata“

Trojčátka tráví většinu času u doktorů, bráška čeká u babičky. Rodina shání peníze na auto

Jednovaječná trojčátka dělají rodičům samou radost. Adámek, Štěpánek a Davídek jsou však nedonošení, proto musí rodina často jezdit desítky kilometrů od domova k lékařům. Čtyřletý velký bráška však musí zůstávat u babičky – do auta se již nevejde. Z toho důvodu se rodina obrací na veřejnost. Na platformě Donio vznikla sbírka s cílem pořídit minimálně šestimístné auto.

Vymodlená trojčata. Manželé se dočkali zdárného oplodnění, zaplatili 190 tisíc korun

Jane a Gary Wailesovi z Austrálie dostali předčasný vánoční dárek. Po několika nezdarech se pár dočkal úspěšného umělého oplodnění a na svět přivedl tři zdravé holčičky. Jelikož se však narodily už ve 31. týdnu, musely více než měsíc strávit v nemocnici. Minulý týden je z nemocnice propustili domů, a svátky tak stráví se zbytkem rodiny.

Děti v rozpáleném autě volaly maminku. Rodiče se divili, proč to strážníci řeší

Trojici dětí zavřenou v rozpáleném autě v horkém počasí našli strážníci v Pardubicích. Ty volaly maminku, rodiče ale nebyli k nalezení. Strážníci nakonec využili toho, že okénka v autě nebyla na elektrické ovládání, ale na kličku, a pětiletá holčička je tak zvládla otevřít. Rodiče přišli po dvaceti minutách a nejvíce se podivovali, proč to vůbec strážníky zajímá.