reklama
CNN Prima News Trutnov

Trutnov

Výpis příspěvků ke štítku „Trutnov“

Poláci pokládají u hranic asfalt na společné dálnici. Kdy se napojí Češi?

14. listopadu 2021 16:52

Na důstojné dálniční spojení Česka s polskou Vratislaví čekají řidiči desítky let. Přestože se dálnice D11 k polským hranicím již v prosinci výrazně přiblíží, na kompletní napojení si budou muset Češi počkat až do roku 2028. Naopak Poláci už na své rychlostní silnici S3 pokládají u českých hranic asfalt a brzy budou moci dálniční úsek otevřít řidičům. Situace tak paradoxně může na nějaký čas znepříjemnit život řidičům a obyvatelům obcí na Trutnovsku.

Školáky měl na rozbité kolo lákat k pohlavnímu styku. Kolik dětí si cyklista vyhlédl?

12. září 2021 20:03

V týdnu trutnovský soud poslal do vazby zadrženého cyklistu z Trutnovska, který měl sexuálně obtěžovat nezletilé školáky. Podle obvinění je sváděl k pohlavnímu styku. Záminkou pro kontakt s dětmi bylo vždy rozbité kolo. Po zveřejnění záběrů z kamer se sám udal na policii, když se viděl. Štáb CNN Prima NEWS jako jediný zjistil, kolik dětí celkem si stihl vyhlédnout.

Cyklista, který obtěžoval školáky, se sám udal. Chlapcům měl nabízet za sex peníze

7. září 2021 19:12

Cyklista, který měl v posledních dnech na Trutnovsku a Náchodsku sexuálně obtěžovat nezletilé školáky, je zadržený. Vyslýchají ho kriminalisté a zpovídají lékaři, aby odhalili jeho motiv. Pod záminkou rozbitého kola si vždy vyhlížel mladé chlapce. Jednoho údajně odvedl ze silnice až do kukuřičného pole. Hoch mu ale nakonec utekl. Jinému prý nabízel i peníze. Po zveřejnění záběrů z kamer se sám udal na policii.

Postřelil strážníka, k soudu ale zřejmě nepůjde. Podle znalce byl muž nepříčetný

4. srpna 2021 13:19

Březnový případ střelby na benzince v Trutnově, kde skončil postřelený jak zloděj, tak strážník městské policie, má zajímavé pokračování. Pachatel se s největší pravděpodobností nedostane ani před soud. Je totiž podle lékařů psychicky nemocný a měl by se léčit v detenčním zařízení. Policisté také nově zveřejnili zbraňový arzenál, který u sebe v době incidentu měl, a trutnovští strážníci video zachycující jeho jednání před střelbou.

Štěstí přeje posilněným. Muž si chtěl pořídit selfie a hazardoval se životem

6. března 2021 20:57

Mít selfie na originálním místě mnohdy dá pořádnou námahu. Když se ke snaze o unikátní záběr ale přidá alkohol, může to být hodně nebezpečné. Mladík v Trutnově své štěstí, které prý přeje lidem v podroušeném stavu, pokoušel. Vylezl na sochu, ale následně z ní hned spadl. Když chtěl osudné místo opustit, řetěz kolem sochy ho dostal znovu na zem.

Mučila ani ne ročního syna. Postupně mu zlomila téměř všechny kosti

2. března 2021 15:21

Policie v minulých dnech obvinila třiadvacetiletou ženu z Trutnova z mučivého týrání jejího ani ne ročního syna. Podle policie mělo dítě za svůj krátký život téměř všechny kosti v těle zlomené. Ženě v případě odsouzení hrozí za těžké ublížení na zdraví pět až 12 let vězení. Obviněná je ve vazbě, řekla mluvčí policie Iva Kormošová.

reklama