reklama
CNN Prima News Trutnovsko

Trutnovsko

Výpis příspěvků ke štítku „Trutnovsko“

Osmašedesátiletý senior se nevrátil z výletu. Na Trutnovsku po něm pátrají desítky lidí

6. listopadu 2021 12:02

Desítky lidí od pátku pátrají na Trutnovsku po seniorovi z Prahy. Osmašedesátiletý Martin Luska, který je na rekreačním pobytu v obci Rudník, v části Javorník, odešel v pátek dopoledne na výlet a dosud se nevrátil. Policie po něm pátrá od pátečního večera, informovala v sobotu dopoledne mluvčí policie Šárka Pižlová. Podle ní by se měl do pátrání zapojit také vrtulník s termovizí.

Opilý muž si držel na benzince pistoli u hlavy. Chtěl jsem ji jen prodat, hájí se

8. října 2021 23:42

Na telefonické oznámení, že na benzinové čerpací stanici ve Svobodě nad Úpou je ozbrojený člověk, vyjížděli začátkem týdne policisté na Trutnovsku. „Na lince 158 přijali oznámení o muži, který si měl držet střelnou zbraň u hlavy,” uvedla policejní mluvčí Královéhradeckého kraje Šárka Pižlová. Policisté ho brzy nato zadrželi nedaleko.

Vězení muže z Trutnovska nenapravilo. Po propuštění vařil a prodával drogy dál

14. dubna 2021 22:32

Ani pobyt za mřížemi nenapravil uživatele a výrobce drog. Pro 32letého muže si v minulých dnech přišla trutnovská zásahová jednotka policie. Narkoman byl podezřelý z opětovné výroby a prodeje pervitinu. Nyní je znova stíhaný za zločin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Soud nakonec rozhodl o jeho vzetí do vazby.

Klaus vzdoruje i po nákaze koronavirem. Za porušení opatření mu hrozí další pokuta

11. března 2021 11:05

Bývalý prezident Václav Klaus po vyhlášení uzávěry Trutnovska strávil víkend ve svém bytě v lyžařském středisku Černý Důl. Hygienici to zjistili při trasování. Městskému úřadu v Trutnově pak dali podnět k prověření, zda Klaus neporušil vládní nařízení. Píše o tom web Seznam Zprávy na základě sdělení ředitelky pražské hygieny Zdeňky Jágrové.

Zdravotník: Nečekal jsem, že může být hůř. Ať si rebelové zkusí práci na covid oddělení

23. února 2021 17:02

Je to mazec, smrt je náš denní chléb, musel jsem si zvyknout, uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS dvacetiletý Matěj Valášek, který pracuje na covidovém oddělení v uzavřeném Trutnově jako zdravotní bratr. Popsal, že občas se jim na oddělení sejde i šest záchranek najednou. V nemocnici je neskutečný tlak na lůžka, mají téměř pořád plno. Byly i směny, kdy byl tak vyčerpaný, že se po práci rozbrečel. Pacienti se podle něj navíc poslední dobou potýkají s horším průběhem nemoci.

Blatný: V uzavřených okresech Cheb, Sokolov a Trutnov pozorujeme náznaky zlepšení

19. února 2021 21:16

Epidemická situace v uzavřených okresech Cheb, Sokolov a Trutnov podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) vykazuje náznaky zlepšení. Zhoršuje se ale v okolních okresech Karlovarského a Královéhradeckého kraje. V současné době hygienici neuvažují o uzavření dalších okresů, řekl v pořadu Pressclub Frekvence 1. Vláda okresy uzavřela ve čtvrtek 11. února, zřejmě na tři týdny.

Mladíci obešli kontroly a dostali se do uzavřeného okresu. Návod se šíří po internetu

19. února 2021 10:47

Na internetu se šíří videa, která lidem radí, jak se dá i přes kontroly dostat do uzavřených okresů. Sklízejí spíš negativní ohlasy, protože v podstatě navádějí k tomu, aby lidé nařízení porušovali. Videa proto odsuzují nejen policisté, ale také ti, kdo by skutečně do zavřených oblastí potřebovali, avšak nemohou.

reklama