CNN Prima News týden v kinech

týden v kinech

Výpis příspěvků ke štítku „týden v kinech“

Co nás čeká tento týden v kinech? Populární americký komik i česká hrůza

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 13. srpna? Aktuální nabídka čítá hned šest nových titulů. Nejvýraznějším kusem bude svěží a nápaditá komedie Palm Springs. Příznivce tuzemských romantických komedií možná potěší Casting na lásku, naopak náročnější diváci by měli vyhlížet drama Lola. Další možností jsou hned tři umělecky zaměřené dokumenty.

Co nás čeká tento týden v kinech? Konečně hollywoodské hity

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 6. srpna? Aktuální nabídka čítá hned šest nových titulů. Největším tahákem je hvězdně obsazený americký thriller Ava: Bez soucitu. Něžné duše potěší Liam Neeson ve Vzpomínkách na Itálii, děti zase mohou vyrazit na Světové turné s Trolly. Nabídku doplňuje francouzská komedie Krycí jméno Lev, tuzemský dokument Ztracený břeh a evropská artovka Sladký konec dne.

Co nás čeká tento týden v kinech? Démonický horor a mateřství ve vesmíru i na horách

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 30. července? Aktuální nabídka čítá čtyři nové tituly. Potřebu popcornu nasytí americký horor Démon zatracení, který po delší době nabídne slušné lekání diváka. Melancholické drama Proxima se zamyslí nad údělem astronautek a matek, Velké dobrodružství malé pandy zase uspokojí nejmenší diváky. A dokument K2 vlastní cestou nás vezme na cesty alespoň prostřednictvím stříbrného plátna.

Co nás čeká tento týden v kinech? Očekávaný Havel a nadějní zástupci z Evropy

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 23. července? Aktuální nabídka čítá tři nové tituly. Prim hraje svébytné uchopení postavy Václava Havla, jelikož životopisné drama Havel se zaměřuje na jeho disidentské roky. Německé drama Všechna moje láska nabízí vztahová zamyšlení z běžného života a dánský animovaný snímek Vzhůru za sny předkládá sympatický příběh pro nejmenší diváky.

Co nás čeká tento týden v kinech? Milovaný Meky, legendární Kouř i novinky

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 9. července? Aktuální nabídka čítá pět titulů, které sice nejsou všechny nové, avšak rozmanitost se jim upřít nedá. Dokumentární Meky láká na oblíbeného protagonistu a dynamické vyprávění, další verze filmu V síti zase na necenzurované detaily, které snad ani nechceme vidět. Ani hrané kousky se však nechtějí nechat zahanbit.

Začátek prázdnin v kinech: dvě nestárnoucí klasiky a karlovarská náhražka

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 2. července? Aktuální nabídka je i vinou tradičně karlovarského termínu zcela bez novinek. Místo našeho největšího festivalu se dočkáme přehlídky TADY VARY, která nabídne 16 zajímavých titulů. V běžných kinech si budete moci připomenout dva klasické snímky, které slaví výročí – Postřižiny a Samotáře.