reklama

U videa se tají dech: Muž se na laně zhoupl z horkovzdušného balónu. Pak se pustil

Někteří lidé jsou prostě lovci adrenalinu a bez toho, aby třeba vylezli bez jištění na nejvyšší budovu ve městě nebo skočili z útesu ve wingsuitu by pro ně nebyl vydařený víkend. Podívejte se ale, co vymyslel lovec adrenalinu s horkovzdušným balónem.

reklama

Jeremiah Davis je úspěšný podnikatel v oblasti marketingu. Jeho business je hlavně práce s videi, a navíc si libuje v adrenalinových zážitcích. Jeho společník je podobného ražení. Natočili video, u kterého se tají dech.

Nejen, že se rozhodli seskočit z horkovzdušného balónu, ale Jeremiah se z koše balónu zhoupl na dlouhém laně, kterého se nakonec k pustil. Na záběrech to vypadá, že se mu padák ani neotevřel. Video končí v momentě, kdy už je parašutista skoro u země.

To, že ale všechno dobře dopadlo, dokazuje další video na jeho profilu:

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Do kontrol se zapojí armáda, rozhodla vláda. Od úterý pomůže policii na 4000 vojáků

Do kontrol se zapojí armáda, rozhodla vláda. Od úterý pomůže policii na 4000 vojáků

  • Aktualizováno

Vláda rozhodla o nasazení až 5000 vojáků a 300 celníků na pomoc policii v souvislosti s epidemií koronaviru. Za úkol budou mít vypomáhat policii při bezpečnostních kontrolách zpřísněných protiepidemických opatření, která platí od pondělí. Od úterý se do kontrol zatím zapojí 3834 vojáků a 270 celníků, informovalo ministerstvo vnitra na Twitteru.

360°

Sledujte speciál 360°: Rok s koronavirem zhodnotí Vojtěch, Maďar, Smejkal i Kubek

Sledujte speciál 360°: Rok s koronavirem zhodnotí Vojtěch, Maďar, Smejkal i Kubek

Česko si připomíná rok s pandemií koronaviru. Ze světového lídra se Česká republika propadla téměř na dno evropského žebříčku. Jak ovlivnila globální pandemie životy a co bude dál? Ve speciálu 360° Pavlíny Wolfové odpoví bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, prezident České lékařské komory Milan Kubek a epidemiologové Rastislav Maďar a Petr Smejkal. Sledujte je živě od 20 hodin na televizi CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte ŽIVĚ: Vláda jednala o dalším zpřísnění. Průmysl se zatím nezavře
Vakcína Sputnik v Česku? Lékový ústav se jí zabývá, Blatný zatím výjimku udělit nechce
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama