CNN Prima News houpačka

houpačka

Výpis příspěvků ke štítku „houpačka“

Počasí bude jako na houpačce, přijde sníh i déšť. Meteorologové už ví, jak bude na Silvestra

Teplé počasí v Česku vydrží i na druhý svátek vánoční, se slunečnou oblohou ale nepočítejme. Podle Českého hydrometeorologického ústavu bude převážně zataženo, místy se objeví déšť nebo bouřky. Nejvyšší denní teploty se vyšplhají na 11 °C. Podobné počasí očekávají meteorologové i po zbytek týdne. Nejtepleji by mělo být v sobotu 31. prosince, kdy budou teploty atakovat 12 stupňů Celsia.

Agresivní pes na Plzeňsku napadl malé sestry na dětském hřišti. Obě skončily v nemocnici

Případem napadení dvou děvčátek bulteriérem, se zabývají rokycanští policisté. Incident se stal na dětském hřišti v Přívěticích. Pětileté holčičce útočil pes na obličej. Naštěstí se ho podařilo odrhnout a událost se tak obešla bez vážnějších zranění. Během krátké doby jde ale na Plzeňsku o druhý případ, kdy pes utekl při venčení a někoho napadl.

Jako na houpačce, popisuje Inka život s atopickým ekzémem. Vyrážku měla i v obličeji

Inka Teschinská (27 let) pochází ze severních Čech a studuje doktorský program na Technické univerzitě v Liberci. Kromě studia se věnuje on-line marketingu, spravuje sociální sítě a založila vlastní projekt o atopickém ekzému, kterým trpí od malička. Přestože se tato nemoc v dospělosti objevuje spíše zřídka, u Inky se znovu naplno rozjela před sedmi lety. A to ještě v horší formě než v dětství. Navíc se přidala ošklivá reakce na léčbu kortikoidy.