U2

Výpis příspěvků ke štítku „U2“

Zpěvačka Rihanna je znovu těhotná. Zakulacené bříško ukázala při vystoupení na Super Bowlu

Poločasovou přestávku finále ligy amerického fotbalu NFL mezi týmy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles vyplnila v neděli večer superstar popu a R&B Rihanna. Barbadosko-americká zpěvačka představila v prestižní poločasové show hned několik svých největších hitů včetně písní jako Umbrella a Diamonds. Její zástupci po vystoupení oznámili, že je opět těhotná.

Překvapení v Kyjevě. Bono Vox z U2 uspořádal koncert v metru, zpíval s vojáky

Na Ukrajinu už nemíří jen zahraniční státníci, ale také celebrity. Místní obránce na místě na začátku války podpořil herec a režisér Sean Penn, před pár dny se ve Lvově objevila herečka Angelina Jolie. Další slavnou osobností, která vyrazila na Ukrajinu, je věhlasný zpěvák Bono Vox z kapely U2. Ten dokonce uspořádal překvapivý koncert lidem v Kyjevě. Vystoupil navíc ve stanici metra, kde zpíval společně s vojáky.

Známý moderátor se ostře pustil i do Adele: Je rozmazlená primadona, stejně jako Meghan

Adele se proměnila v rozmazlenou primadonu, která jedná ve stylu Meghan Markleové: Co chce, to dostane. Těmito slovy okomentoval novinář Piers Morgan zpěvaččino rozhodnutí zrušit koncertní šňůru v Las Vegas jen několik hodin před jejím začátkem. Podle něj za tak razantním rozhodnutím nestála pandemie covidu, ale samotná zpěvačka, která se na vystoupení nepřipravila včas.