CNN Prima News ublížení na zdraví

ublížení na zdraví

Výpis příspěvků ke štítku „ublížení na zdraví“

Sledujte Hlavní zprávy: Soud s matkou kvůli oslepnutí dítěte, žena nenechala dítě operovat

5. září 2022 18:40

Plzeňský krajský soud začal projednávat případ těžkého ublížení na zdraví. Toho se měla dopustit matka na své pětileté dceři. Přes výslovné doporučení lékařů ji neodvezla na operaci poté, co si dítě poranilo oko. Kvůli tomu na něj holčička později oslepla. Co ženě hrozí? To a další aktuální informace z domova i ze světa se dozvíte v Hlavních zprávách, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55.

Janoušek zůstává ve vězení. Státní zástupce zpochybnil jeho sebereflexi a polepšení

2. srpna 2022 15:37

Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud v úterý nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu. Podle soudce se zatím dostatečně nepolepšil. Muž, který byl v minulosti označován za šedou eminenci pražské politiky, má možnost si proti rozhodnutí podat stížnost. Z trestu v délce 4,5 roku si zatím odpykal přes polovinu.

Vraždě úřednice se nedalo předejít, rozhodla GIBS. Obviněný muž jí hrozil před lety

7. září 2021 16:07

Útoku, při kterém koncem června zemřela pracovnice úřadu práce v Praze 2, nebylo možné předejít, uvedla v úterý na webu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Postup policie byl podle ní správný a v souladu s předpisy. Ze zastřelení zaměstnankyně úřadu práce je obviněn šestašedesátiletý muž. Podle policistů krátce předtím poleptal kyselinou ženu v Odoleně Vodě a nastražil výbušné zařízení, které zranilo policistu.