reklama
CNN Prima News ublížení na zdraví

ublížení na zdraví

Výpis příspěvků ke štítku „ublížení na zdraví“

Vraždě úřednice se nedalo předejít, rozhodla GIBS. Obviněný muž jí hrozil před lety

7. září 2021 16:07

Útoku, při kterém koncem června zemřela pracovnice úřadu práce v Praze 2, nebylo možné předejít, uvedla v úterý na webu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Postup policie byl podle ní správný a v souladu s předpisy. Ze zastřelení zaměstnankyně úřadu práce je obviněn šestašedesátiletý muž. Podle policistů krátce předtím poleptal kyselinou ženu v Odoleně Vodě a nastražil výbušné zařízení, které zranilo policistu.

Výbuch v Brdech vyšetřuje vojenská policie jako těžké ublížení na zdraví

21. července 2021 14:48

Výbuch munice, který v úterý dopoledne v Chráněné krajinné oblasti Brdy, v bývalém výcvikovém prostoru, těžce zranil dva vojáky, vyšetřuje vojenská policie pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti spáchaného dosud neznámým pachatelem, řekla ve středu mluvčí vojenské policie Nikola Rimkevič Hájková. Protože vyšetřování případu je v počáteční fázi, nebude vojenská policie zatím sdělovat další informace. Také mluvčí Generálního štábu Armády ČR Magdalena Dvořáková s ohledem na zraněné vojáky a jejich rodiny další informace o stavu vojáků neuvedla.

Před útokem na seniora vypil dvě a půl lahve kořalky. Mladík si prý na nic nepamatuje

20. května 2021 17:40

Kvůli surovému útoku na člena ochranky ostravského obchodního centra policisté obvinili šestnáctiletého mladíka z těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví. Jak je vidět na videu, které natočili svědci, třiasedmdesátiletého muže kopl do břicha a pak ho ještě jednou kopl, když už bezvládně ležel na zemi. Obviněný mladík se k činu přiznal.

Napadení mladíka na koupališti v Dubí: Dva muži jdou za mříže. Další dostali podmínku

13. května 2021 10:35

Teplický okresní soud rozhodl, že Jiří Demeter a Roman Dunka půjdou za úmyslné ublížení na zdraví ve spolupachatelství a výtržnictví na rok do vězení s ostrahou. Obžalovaní v roce 2018 napadli na koupališti v Dubí na Teplicku mladíka, který se snažil zasáhnout u sporu dvou žen. Muž utrpěl středně těžké zranění. Rozsudek není pravomocný, Demeter a Dunka se odvolali.

reklama