CNN Prima News účes

účes

Výpis příspěvků ke štítku „účes“

Konec jedné éry, Alžběta II. po letech změnila tradiční účes. Sladké, píší lidé

28. června 2022 11:57

Britská královská rodina je známá tím, že si potrpí na tradice. Proto bylo pro mnohé překvapením, když viděli nejnovější fotografie královny Alžběty II. Netradičně na nich totiž byla zachycena s novým účesem. Rozdíl je minimální, ale znatelný. Britská panovnice má sestřih kratší. Mnozí její nový vzhled chválí, někteří se pouze ptají, co za změnou léta známého účesu stojí.

Zemřela legendární herečka z filmu Vrchní, prchni! či seriálu Krejzovi. Proslula svým účesem

2. listopadu 2021 16:27

Ve věku 77 let zemřela v sobotu herečka, dabérka a pedagožka Jana Altmannová. Za její rodinu to v úterý sdělila Zuzana Mattlachová. Ve filmech a televizi se Altmannová objevovala především v menších rolích, hrála často v pohádkách, kde se uplatnil její typický účes s vlasy vyčesanými do drdůlku. Věnovala se také ve velké míře loutkovému divadlu, které vystudovala na pražské DAMU. Na škole také desítky let učila.

Schillerová se pochlubila novým účesem. Tentokrát s fotkou počkala na rozvolnění

4. prosince 2020 23:25

Druhým dnem otevřené podniky a služby vyhledávají mimo jiné i politici. Například ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) se v pátek odpoledne na svém Instagramu pochlubila novým účesem, na který si musela stejně jako jiní počkat. K nahrané koláži fotek „před a po“ připsala, že konečně vypadá jako člověk. Na jaře přitom čelila podezření, že si i přes uzavřené salony nechala své vlasy upravit profesionálem.